Recenzováno: 18. července 2019

Strávili jsme zde krásnou dovolenou s naší malou holčičkou. Personál příjemný, ale nijak zvlášť aktivní. (pozdrav je základ, ale zde se na to moc nehralo). Pokoje hezké, zrekonstruované, ovšem koupelna by ještě něco snesla, hlavně sprchový kout, kde po každém mytí byla vytopena kompletně celá koupelna. :-))) úklid pokoje by také mohl být častěji než 1x za 3 dny.
Co se týče stravování, snídaně strašné, celý týden stejný výběr, suroviny úplný základ, jediné co se dalo jist byly rajčata a toastovy chléb se sýrem.
Večeře jsme si dali pouze dvakrát, zde už to bylo lepší, jídlo poměrně chutné.
Ovšem co totálně srazelo celé stravování o dva levely dolů byly tácy, na kterých se mělo nosit jídlo ke stolu, člověk si připadal jak v nejhorší závodní jídelně.
Spr9vani ceny a kvality je odpovídající, dovolenou jsme si užili a moc se nám zde líbilo.
Jediné co jsme nepochopili byla klima zdarma od 12.7.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Ivana P.
Recenzováno: 9. července 2019

Krásné a klidné místo, kde jsme ihned po příjezdu dostali pokoj a byli seznámeni s vybavením. Snídaně a večeře byly pestré a chutné, každý den se některé jídlo obměnilo. Personál na úrovni, úklid pokoje také. Výborná spolupráce s delegátem p. J. Havlíčkem. Faliraki a okolí bylo moc příjemné, čistota pláže a přístup k moři také.

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli petrmorys.
Recenzováno: 8. července 2019

První den problém s rodinným pokojem byl vykompenzován okamžitým přidělením dvou náhradních pokojů v 8 hodin místo ve 14.hodin. Snídaně pořád stejné, ale bohaté. Večeře bez problémů. Nechápu, kdo jaké měl problémy s personálem, ale všichni milí a vstřícní / rodinná atmosféra/ Cesta k moři nikoliv 350 m, ale cca 1km po dlouhé betonové cestě - se 3 dětmi docela náročné. Zázemí Hotelu pravdivé s popisem CK. Překvapení v TV 3 české kanály . hotel je téměř v centru kousek od hlavní třídy cca 3 minuty . Vedle hotelu menší hotel se skvělou domácí KUCHYNÍ a ihned vedle další rodinný podnik Super market ...smíšené zboží . Balík vod 2,30 E pivo v plechu 1,40E, kol 1,5 L 1,70e.. Hotel je v klidné poloze doporučujeme pro rodiny s Dětma . Celkově velmi spokojeni !

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Radek Š.
Recenzováno: 12. září 2018

Příjemný hotel na klidném místě. Pokoj pěkný, koupelna malá, ale nevadilo. Klimatizace za poplatek- využili jsme ji. Jídlo nám chutnalo. Personál milý. Okolí hotelu a bazén se nám také líbil. Na pláž asi 500 m, ale nikam jsme nespěchali, takže v pohodě. Pláž dlouhá, písečná. Někde hodně plná, my jsme si našli klidné místo. Hodně foukalo, takže jsme museli využít slunečníky za poplatek. 10 euro. Ty obyčejné hodně lítaly a lámaly se. Faliraki je večer hodně rušné. Je to dlouhá ulice lemovaná obchody a restauracemi s dost velkým provozem. Na příjemnou procházku nic moc. Jen jednou jsme se prošli až k přístavu s malým kostelíkem. Do hotelu ale hluk nedoléhá. Je zde dobré autobusové spojení jak do Lindosu, tak Rhodosu i na okolní pláže jako Anthony Quinn nebo Traganau - tam se nám moc líbilo, jeli jsme na ni dvakrát. Byla zde i velká nabídka výletů. Využili jsme Údolí motýlů. Pokud si člověk nechce půjčovat auto, tak i autobusem nebo lodí se dá v pohodě cestovat. Rhodos i hotel se nám líbil, klidně bych se tam vrátila. Jen jsou asi hezčí místa než Faliraki.

Tip ohledně pokoje: všechny pokoje jsou klidné
Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli Alena K.
Recenzováno: 11. září 2018

Rhodos, Gretian Fantasia: Jela jsem prvně do Řecka a hned zklamání. Hotel je sice částečně zrekonstruován, pro přespání stačí, ale zklamáním bylo, že pláž není avizovaných 350 m, ale dobře 900 m čili 15 minut ostré chůze. Polopenze v hotelu opravdu dost chudá, snídaně nechutné, 12 dní stejná nabídka nejlevnějších salámů, sýra a ředěný jogurt. Nabídka ovoce v plné sezoně znamenala olezlý nakrájený meloun a nakrájené banány (aby si někdo nevzal náhodou banán na pláž sebou). Z večeře se dalo sice něco vybrat, ale nečekejte dobré řecké jídlo. V recepci seděl nepříjemný starší pán, který hlavně hlídal, abyste si něco z toho děsného jídla neodnesli sebou. U pokoje naprosto prázdná kuchyňka, jen s dvěma skleničkami. Kdyby tam dali varnou konvici a dva hrnečky, to by je určitě zruinovalo....Hotel také vypadá jinak než na fotkách, není bílý, ale barevný. je to podružnost, ale chtělo by to aktualizovat fotky hotelu...moc nedoporučuji

Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli mi20182018.