Recenzováno: 11. července 2018 prostřednictvím mobilu

byla jsem zde minuly rok s moji matkou,oběma se nám pobyt líbil. jidlo vynikající,jak snídaně,tak i večeře. neměli jsme jediný problem. byly jsme z hotelu tak unešeny,ze se letos vracíme. byly jsme na hodně místech,ale El Greco je u nás stále na prvním místě.

rozhodně to není žádný luxus,to nemůžete očekávat. personal milý,stále usměvavý..za mě pecka dovolená a tesim se na další pobyt zde.

Datum pobytu: srpen 2017
1  Poděkujte uživateli gg k.
Recenzováno: 21. srpna 2017

Hlavní předností tohoto levného hotelu ve městě Rhodos je jeho poloha, cca 15 minut
od historického centra, autobusového nádraží a pár set metrů od pláží. Hotel je ideální pro nenáročné turisty, kteří mají v plánu objevovat nádherné město Rhodos, především jeho historické centrum, cestovat po ostrově a potřebují v podstatě jen střechu nad hlavou. V hotelu je sympatický personál, vedle recepce je možnost nákupu chlazených nápojů za ceny srovnatelné v supermarketu, něco bylo
i levnější. U hotelu jsou dva malé bazénky, vhodné spíš pro děti. Pokoje jsou jednoduše zařízené
se sociálním zařízením, balkonkem, televizí a kuchyňkou (lednička, rychlovarná konvice, sporák, základní nádobí). Nevýhodou je malý počet elektrických zásuvek, pokud chce člověk dobít tablet, foťák i mobil současně, musí vypnout televizi, příp. ledničku. V koupelně elektrická zásuvka chyběla, rychlovarnou konvici bylo nutné dát na stoličku v chodbě (u kuchyňské linky zásuvka nebyla).
Wi-fi je jen v recepci. Restaurace je poněkud stísněná, působí spíš jako školní jídelna. Strava je jednoduchá (snídaně by daly výrazně zlepšit), ale dostatečná formou bufetu. V blízkosti hotelu je řada restaurací, obchodů.

Datum pobytu: červenec 2017
2  Poděkujte uživateli Jirka542015.
Recenzováno: 30. července 2016

Když pominu že transfer z letiště trval skoro 2h a na pokoj se dostali v 23:55h tak hlavně dostali místo pokoje nějakej neuklizenej pajzl s plesnivou lednicí, poškozenýma dveřma na balkón, nefunkční klimatizací(nešla ničím zapnout), sprcha bez závěsu, a wc bez záchodového prkýnka.
Prostě majitel na to sere a označovat toto místo za ** hotel je troufalost

Datum pobytu: červenec 2016
6  Poděkujte uživateli Zdeněk T.
Recenzováno: 6. června 2016

první dojem na recepci dost hrozný, pak si zvyknete, hotel je dobře situovaný, v blízkosti hotelu krásné památky, množství obchůdků a restaurací, co se týče koupání v moři, nic moc, vhodné boty do vody

Datum pobytu: květen 2016
4  Poděkujte uživateli Ilona V.
Recenzováno: 3. ledna 2016

Příchod do hotelu trošku šok špinavá recepce ale časem si zvyknete. Pokoj velmi malý pro 2 dospělí a 2 děti. A ten opravdu velmi úzký balkonek 2 lidi se tam skoro neprojdou .Ale abych jen nekritizovala -z města jsme byli úplně nadšení ,staré město i to nové absolutně úchvatný . delegátka ck fisher byla báječná a snad úplně vše zařídila i vysvětlila co bylo potřeba člověk na svém místě opravdu šikovná. Pláže jsou oblázkové i písčité můžete si vybrat, na pláži je i malé občerstvení , toalety, sprchy i převlékárny , lehátka za 8-10eur-set. Chtěli bychom se sem vrátit i do stejného hotelu poněvadž žádný jiný hotel nemá tak výbornou lokalitu ale ta snídaně by se mohla změnit nebo tam nedávat ten starý kompot. Rhodos je nejkrásnější ostrov co jsme kdy byli i náš 6letý syn chce jezdit stále sem -opravdu nádhera doporučujeme všem tento nadherný kousek země

Datum pobytu: srpen 2015
1  Poděkujte uživateli lenka k.