Recenzováno: 16. října 2019

V posledních 9 letech jsme objeli kus světa, byly to vždy, pravda, vzdálenější exotické destinace a skoro vždy 5* hotel, ale to, s čím jsme se setkali v tomto hotelu při naší první (a poslední!) návštěvě Řecka, jsem nezažila nikde! Pro pozdní dovolenou jsme se rozhodli na poslední chvíli, chtěli jsme si ještě před zimou s dcerou užít moře někde poblíž. Hotel nabízí cestovní kanceláře jako 4*. Už tato skutečnost je velký podvod na zákazníka, protože platíte za něco, co není pravda. Nechtěla jsem nižší úroveň, protože jsem se obávala problémů, ale bohužel jsem se netrefila ani tak. Úroveň je po všech stránkách stěží 3*, spíše 2*. Nutno podotknout, že už cesta na Rhodos byla pro nás velkým šokem, protože tak špinavé a odporně páchnoucí letadlo jsem v životě neviděla! Vedro a smrad jsme přežili, ale netušili jsme, že nás čeká ještě spousta nemilých překvapení. Ubytováni jsme byli v budově Iris. Už při stoupání po špinavém schodišti jsme zaznamenali "petrolejový odér", který nás při vstupu do pokoje doslova udeřil do nosu. Přikládali jsme to nevětrané místnosti, hned jsme zapnuli klimatizaci a snažili se i vyvětrat pokoj... No pokoj... Maličká místnost maximálně pro dva, do které byl jako přistýlka za 12500,- narván hnusný špinavý prastarý rozložený proleželý gauč. Na něm jako přikrývka chlupatá nevypraná deka - dcera je alergik! Nábytek neskutečně omšelý, dvířka skříňky visící na vytržených pantech, ve skříni zatuchlý odér. Minimum úložných prostor pro 3 dospělé lidi! Miniaturní koupelna dohromady s WC s vanou a gumovým závěsem, rezavé baterie, které možná před 20 lety byly nerezové...a vysoká koncentrace onoho petrolejového smradu... Zdálo se nám, že nefunguje odsávání v koupelně a dcera druhý den ráno prohlásila, že vydrží dost, ale na křivém gauči se prostě nedá spát. Tak jsme šli na schůzku s delegátkou s požadavkem na opravu odsávání a přistýlky. Večer přišla uklízečka a gauč vystlala další přikrývkou a dozvěděli jsme se, že odsávání v koupelně nikdy nefungovalo… Další den jsme zjistili, že přestala fungovat klimatizace. Přestože venku bylo stále kolem 30 stupňů a do oken pokoje se celý den opíralo slunce, tak prostě 30.9. končí v tomto hotelu používání klimatizace!!! Velmi překvapivé. Tím se ovšem výrazně zhoršil náš vzduch v pokoji a když jsme se vrátili z celodenního výletu, tak se tam doslova nedalo dýchat, měla jsem pocit, že se v "petrolejovém" smradu udusíme. Hned ráno jsem prostřednictvím delegátky požadovala výměnu pokoje. Odpoledne nám nabídli pokoj ve stejné budově, jen ještě menší a ztuchlejší. Velmi nepříjemný recepční nám s kamennou tváří oznámil, že jiný není volný! Podle mě byla minimálně 1/3 hotelu volná… Rezignovali jsme a zůstali v tom "našem" s tím, že dveře do koupelny musely být trvale zavřené a hygienu jsme prováděli v rekordním čase se zadrženým dechem. Hrůza. Při reklamaci jsme se se recepci setkali s jinými českými rekreanty, kteří si raději připlatili další peníze na místě, aby získali lepší pokoj. Tak vypadá 4* hotel???? Jídlo a jídelna bylo další velké překvapení. Stravování All inclusive "po řecku" znamená nabídnout ten největší odpad s minimálními náklady. Jak bylo zcela pravdivě popsáno v předchozí recenzi, jednalo se o školní jídelnu s oprýskanými talíři, plastovými kelímky a lžičkami a pokecaným naškubaným prostíráním. Jediný bonus - výhled z jídelny přímo na moře - bohužel přes špinavá okna... Jídlo každý den stejné, pořád ten stejný hnusný fast food, hranolky, rybí prsty nejnižší kvality, páchnoucí masové kuličky z nevímčeho, ve vaječném nákypu zapečené staré hranolky, rozvařené špagety se stále stejnou omáčkou... To stejné na oběd i na večeři. Jak asi vypadá řecké jídlo? Jak chutná čerstvá ryba? Jednou byl bahnitý pangasius, enjoy! K tomu nápoje... Nealko: přeslazená břečka vydávaná za pomerančový džus, limonáda nejhorší kvality ve 3 příchutích a voda (díky za ni!!!) Alko: prý místní víno - je mi opravdu líto, že se v Řecku pije takové víno, něco tak odporného by u nás nepili ani bezdomovci :DDD Ne jasně, tohle je jen pro hloupé turisty platící si All inclusive, Řek by to nevypil! Pivo bylo taky šestá kvalita. Taky nemohu nezhodnotit místní míchané nápoje, připravené z těch nejhorších lihovin co si můžete představit a oněch nealko dobrot. No jen pro otrlé. K tomu v celém areálu hotelu (i v hotelovém baru!!!) valí všechno do plastových kelímků s plastovými brčky. Krvácí mi srdce při pohledu na kvanta odpadu, který nikdo netřídí!!! 4* hotel!!! V rámci all inclusive byla možnost jedné návštěvy "luxusní italské restaurace a la carte" - sranda veliká, vedle plážového bufetu, místnost s nápisem restaurace, kde nám číšník donesl to, co jsme si při rezervaci na recepci museli už vybrat a nahlásit (dali jsme si pizzu - nebyla to dobrá volba! :D) a k tomu číšník roznášel ty stejné nápoje jaké byly normálně k mání samoobslužně :D Když se manžel dotázal, jestli není možnost si dát opravdové dobré víno, tak nám byla nabídnuta láhev za 24 euro - bylo dobré, hm :D To byla ale jediná možnost, kdy jsme si mohli objednat jiný nápoj než nabízelo All inclusive. Ještě poznámka ke kávě. Mám ráda dobrou kávu, je to o pohodě, požitku…. sednout si odpoledne do plážového baru a dát si dobré cappuccino, to zní dobře. Tady ne, zvláštní patok s „jarovou“ pěnou tekoucí z podivného automatu se opravdu pít nedal. Tak jsme to řešili tím, že jsme si vždy vyšli mimo hotel do kavárny Cake Box a dobrou kávu a zákusek jsme se dali. Ještě k obědovému balíčku v den výletu – každý jsme dostali papírový sáček s 1 pomačkaným pomerančem, 1 maličkým jablkem, 1 sendvičem skládajícím se z 2 plátků oschlého toustového chleba, který zbyl od snídaně, mezi kterými bylo 1 kolečko salámu a 1 kolečko sýra nasucho bez ničeho. Tečka. Vyhodili jsme to hned v hotelu… To stejné jsme dostali i jako early breakfast v den odjezdu. Co se týče sportovních aktivit, které hotel nabízí, těšili jsme se na tenis. Kurty jsou 2, ovšem betonové, popraskané, křivé, neudržované, bez osvětlení. Tenisové rakety bez omotávek, v hrozném stavu, nepoužitelné. Kladné body dávám jedině moři, to je nádherné, hotelová pláž je dlouhá, prostorná, lehátka zdarma, oblázky nám nevadily, pravda písečná část plná cigaretových nedopalků. Takže podtrženo, sečteno, Rhodos je krásný ostrov, ale už tam nikdy nepojedu a radím všem, kdo čtou tuto recenzi a přemýšlí o dovolené v tomto hotelu, nedělejte to, věřte této i jiným pravdivým recenzím a nepodporujte cestovky a hotel, který za drahé peníze nabízí hnus. A to nemluvím o tom, kolik si za stejný pobyt dovolují účtovat v hlavní sezóně!!! Ty kladné recenze píší zřejmě lidé, kteří nikdy nebyli jinde a neví, co by měli za své peníze správně dostat.

Datum pobytu: září 2019
5  Poděkujte uživateli Marcela B.
Recenzováno: 8. října 2019

Kdo hledá klid a opravdu úroveň 4*, tak se tomu hotelu vyhněte. Na první pohled vypadá dobře, ale skutečnost je úplně jiná, Vybydlený hotel, některé pokoje lehce zrekonstruované, ale na koupelny už nezbylo, to prý až budou zase peníze. Jídelně obsluhující personál v oranžových zástěrách, který jen sbírá použité nádobí, nikde žádný číšník a servírka, říká školní jídelna a bohužel ono to tak vypadá a to vč. jídla. Plastové a polystyrenové kelímky na čaj v hlavní jídelně, plastové lžičky, plastové misky na zmrzlinu, otlučené talíře, v jídelně se jen zametá, podlaha se nemyje. Neustále napůl pečené tlusté maso, často bůček, nedopečené kuřecí maso. stále stejné jídlo, nic moc výběr. špinavé, zaprané i potrhané prostírání na stolech. Neustálé fronty u hlavního baru, kde se podávají všechny nápoje, u druhého baru jen nealko a pivo, ani kávu zde nedostanete. Zapomeňte na plavání v moři, protože tam jsou dost velké vlny a nezapomeňte si přibalit boty do vody, bez nich bude problém do moře vstoupit a vyjít, je to dost příkré a velké oblé kameny, žádné oblázky, jak uvádí CK. Od rána do noci neustále velmi hlasitá hudba a to i na několika místech najednou. A k tomu téměř nad hlavou neustále přistávající letadla, letiště je kousek od hotelu. No a k tomu řvoucí, brečící a pobíhající děti. Je to kojenecký ústav, jesle a mateřská školka ve velkém na jednom místě. A ten, kdo zde píše, že je to tam fajn, tak asi nebyl nikdy v pořádném hotelu 4*, nebo lže, když se nechali napálit oni, tak ať se napálí i druzí, jo to je česká povaha. Nejsme jediní, kdo jsme podali reklamaci, dokonce jedni se třetí den stěhovali do jiného hotelu. Nejhorší jsou společné prostory, které jsou dost opotřebené, rozbité, někde čouhající dráty ze zdi, rozbité dveře na WC, rozbité odpadkové koše plné dětských použitých plen, takže často zápach. No pro nás a i pro další, kteří tam byli během našeho pobytu, tento hotel už nikdy nebude. Pobyt tam na tu hroznou úroveň je velmi předražený. Všechno mám nafocené, kdo chce, může napsat na e-mail m203@seznam.cz.

Tip ohledně pokoje: není dobrého pokoje odpovídající kategorii 4*
Datum pobytu: září 2019
1  Poděkujte uživateli 25Luci04Jana.
Recenzováno: 2. října 2019

Hotel docela v pohodě, pokoje čisté, udržované, úklid každý den. Jídlo v centrální jídelně bych hodnotil tak na 80% ale vždy sem si vybral. Lehátka zdarma. Moře čisté s úžasnou barvou. Pláž napůl oblazky a písek, doporučuji boty do vody. Takové malé minus, letadla přistávací na letišti preletavaji přímo nad pláží.

Tip ohledně pokoje: Doporučuji vyssi patra s výhledem na moře
Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Bekr13.
Recenzováno: 29. srpna 2019

Jídlo super,(luxusní dortíčky) bazén a moře v pohodě, ale je tam opravdu větrno a doporučuji boty do moře, v moři je písek, ale jde se přes kameny. Pokoje v pohodě, jen mi vadila špatná klika u dveří a špinavé prostěradlo. Personál velmi milí, hodně čechů. Animátoři do ničeho nenutí, každý večer zábava. Byli jsme na výlet v Lindosu (rovněž doporučuji). Okolo lítá hodně letadel, ale je to o zvyku, nevadilo nám to.

Tip ohledně pokoje: doporučuji výhled na moře
Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Markéta H.
Recenzováno: 18. srpna 2019

Krásná odpočinková dovolená.Srašně příjemný personál ,obsluha u barů velmi příjemná ochotná. Uklid probíhal každý den,výměna ručníků každý den. Moře krásné, pláže čisté. Jsem velmi spokojen rád se sem vrátím.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Kejmic.