Recenzováno: 10. září 2020

Hotelový pokoj byl po našem příjezdu čistý a připraveny ,na pokoji klimatizace . Koupelna opravdu malá ale také čistá je vidět ze vybavení zde již par sezón funguje, avšak na místní poměry je to velmi dobé. Personal napříč hotelem většinou milí a přátelsky dbají tu na osobní přístup k hostům. Jídlo dobré vždy je na výběr od teplých masitých pokrmu přes saláty až po typické řecké zákusky. Občas se někde objeví fronta ale to se snaží operativně řešit přesunem personálu z jiných oddělení. V ohledu na místní poměry super ubytování. Animační programy po cely den,od ranního cvičení odpoledních turnajů ve stolním tenisu až po večerní program pro děti, jako dětská diskotéka a podobně místní animátoři jsou skvělí porfekte pracuji s dětmi . Je vidět ze je to baví a dávají do toho všechno. Pěkné čisté tři bazény v rámci pobytu lehátka u bazénu. Na baru se střídají tři barmani Niko který vždy ochotný příjemný a rychlí je vidět ze honjeho pravé opravdu baví a jevto profesionál, dále vždy ochotna a milá Valentýna a nakonec Radi. Za mě můžu návštěvu resortu Delfinia jedině doporučit

Datum pobytu: září 2020
1  Poděkujte uživateli ji_431.
Stelios Polias, Ιδιοκτήτης v zařízení Delfinia Resort Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. září 2020

Dear Sir , hello from Rhodes and many greetings. All employees in Delfinia Resort want to say many thanks for your review and we hope to have the honor to welcome you again in the future. Our Best Regards the Delfinia Resort Team

Recenzováno: 4. září 2020

Super hotel s bazénem a all inclusive servisem. Bar přímo u bazénu a skvělé drinky. Personál je milý a přátelský a večerní animační programy od Moma a Davida jsou super zábava. Počasí bylo skvělé a nádherné.

Datum pobytu: září 2020
1  Poděkujte uživateli andreakZ6293IJ.
Stelios Polias, Ιδιοκτήτης v zařízení Delfinia Resort Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. září 2020

Recenzováno: 4. září 2020

Jídlo celkem dobré, bar a obsluha skvělá, počasí skvělé, bazén super, pokoje čisté a skromné.
Animační program animátorů byl skvělý a moc se mi líbil, hodně pestré a zábavné.
Speciálně animátoři Momo a David byly moc příjemní přátelští a postarali se o skvělou zábavu.

Datum pobytu: září 2020
1  Poděkujte uživateli davidbM4358RF.

Dear Sir, hello from Rhodes and many greetings. All employees in Delfinia Resort want to say many thanks for your review and we hope to have the honor to welcome you again in the future. Our Best Regards the Delfinia Resort Team.

Recenzováno: 4. září 2020

Byli jsme zde s kamarádem na dovolené zde s Čedokem.
Hotel má krásný velký bazén s tobogány (ty jsou v provozu v určitou dobu). Vedle je brouzdaliště pro malé děti a pak ještě jeden bazének se skluzavkami pro trochu větší děti. Voda je čistá a teplá, kousek od bazénu je bar, kde snad za dobu pobytu ani nejde stihnout ochutnat vše co nabízejí.
Dále se venku dá hrát např. kulečník (2 Eura za hru).
Pokoje jsou hezké s klimatizací. My jsme měli pokoj s vanou a s terasou, kde bylo příjemné posezení s výhledem na okolní hory.
Jídlo bylo dobré a obsluha milá.
K moři je to kousek.
Mohu jen doporučit.

Poděkujte uživateli petr213.

Dear Μr Petr, hello from Rhodes and many greetings. All employees in Delfinia Resort want to say many thanks for your review and we hope to have the honor to welcome you again in the future. Our Best Regards the Delfinia Resort Team.

Recenzováno: 9. srpna 2020

Po příjezdu do hotelu Delfinia v Kolimbyi jsme byli hodně zklamání už jen okolím hotelu, absolutně se to nedá srovnat třeba s okolím ve Faliraki kde je krásná promenáda, nádherná pláž a spousta obchodů, taveren a zábavy. Nejbližší pláž je cca 10minut cesty, je na půl písečná a napůl oblázková, ale není vůbec hezká ve vodě plavou řasy a jediné molo je tam jakási malá dřevěná budka připomínajíc boudu na zahradní nářadí.A bohužel tam není nic pouze jedna jediná restaurace na konci pláže na kopci. Naštěstí je tam další pláž již písečná celkem pěkná za malým modro-bilim kostelickem v takové zátoce kde je klidná a čistá voda je to cca 15-20min. Od hotelu Delfinia. Co se týče personálu tak to byla bída. Personál v restauraci byl nepříjemný a velmi spomaleny až na pár výjimek. Skrz koronu a špatnou organizaci se tvořili fronty. Mnohdy jsme čekali i 30minut. Chvílemi mi připadali jako zombíci. Snídaně byli celý týden stejné cosi co připomínalo michaná vajíčka naredene s vodou asi. Bez cibule, bez sílí a pepře. Prostě totálně bez chuti. Něco co připomínalo slaninu taky nebyla žádná výhra. Fazolky se celkem daly. Volsky oka jaks taks taky. Zelenina katastrofa salát s mrkví a tunou cibule. Rajčata nedozralé, a okurka oschlá. Dezerty byli hnus. Jediné co se dalo tak ten červený a žlutý meloun. Obědy se daly jaks taks sníst bylo na výběr většinou kuře, rýže, brambory a něco k tomu. A večeře jak by smět to stejný co na oběd, dvakrát za týden dělali i gyros, ale taky nebyl nijak extra. Navíc nás tam oxidovali věcně vosy. Venku u baru byl vždy jen jeden barman výjimečně tam byli dva tudíž se tvořili o5 fronty. Kvalita jejich točené vody byla katastrofální chutnala po plísni. Rádoby cola, sprita a Fanta na tom nebyla o moc líp. Míchané koktejly byly všechny strašně sladké a chutnaly podobně. Ovšem všechny suroviny laciné a to šlo poznat na chuti. Ubytování sme měli pokoj pro tři. Byla tam jedna malá skříň asi s 8mi ramínkama a jednou poličkou, proto jsme si nechaly věci po celou dobu pobytu v kufru nebylo tam k hnutí. Bazén v hotelu byl celkem v pohodě. Animátoři byli dobří ti zaslouží pochvalu zejmena slečna Niki, pan Momo a taky pan Aleksander Kuqi ten byl jeden z mála pozitivních a fajn lidi jako (číšník). Je to spíše pro rodiny s dětmi. Určitě bych to nedoporucil mladým lidem co hledají zábavu, kdyby jsme si nepujcili na 5 dní auto tak by jsme tam zdechli nudou. Kdybych to měl shrnout určitě bych se tam už znovu nevracel.

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli Kamikazz89.
Stelios Polias, Ιδιοκτήτης v zařízení Delfinia Resort Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. září 2020

Dear Mr Kamil, thank you for finding time to write review for our hotel. Thank you for mentioning things you liked and also those you didn't. You give us opportunity to improve them. Greetings from all team of Delfinia.