“Úžasné”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 9 dalších stránek!
7 recenzí
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
“Úžasné”
Recenzováno: 4. února 2016 prostřednictvím mobilu

Tento hotel má naprosto úžasné prostředí, vstřícný personál. Za mě velké +, že není hotel určený pro děti. Výborné jídlo (rozmanitost kuchyní), fotografování hostů před večeří je skvělý nápad. Na večer krásná procházka na kopci, který je kousíček od hotelu, je tam vidět nádherný západ slunce! Jedno malé mínus je za večerní program, převážně živá hudba, takže žádné vyžití pro mladé, ale to se dá kompenzovat mimo hotel v Kolymbii (bacha ale, je tam skoro každý druhý člověk Čech). Druhé mínus, ale tentokrát velké, je za možnost, rezervovat si místa v restauraci u bazénu, bylo řečeno, že každý se zde může jednou navečeřet - už ale nebylo napsáno, že se večeře musí platit, takže určitě překvapí každého, když mu dají na konci večera účet s ne malou cenou. Vše ale vykompenzuje krása celého hotelu a vše kolem. Pokoj je krásné zařízený, málo lidí si ale všimne, že je tam i síť proti komárům. Slabý dosah wifi.
Kdybych mohla, hned se vrátím.

Datum pobytu: v září 2015, cestoval(a): s rodinou
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli Annie V.

891 recenzí od naší komunity

1 recenze
common_n_hotel_reviews_1bd8 2 body za pomoc
Recenzováno: 19. června 2014
Tato recenze byla přeložena z jazyka: English. Zobrazit originál

Můj manžel a já jsme se právě vrátili z tohoto hotelu a měli jsme se tam skvěle. Personál nám udělal příjemnou dovolenou, protože byli přátelští, extrémně pracovití a vždy pro vás měli úsměv. Jídlo bylo fantastické a měli jsme hodně na výběr. Náš pokoj byl udržován v extrémní čistotě a pořádku. Jen jedna věc byla zklamáním. Vadilo nám, že si hosté u bazénu nebo na pláži hned brzo ráno mohli rezervovat slunečníky položením ručníku nebo knihy. Neobtěžovali jsme se, abychom do takové hry vstupovali, ale obecně jsme nacházeli nějaké volné lehátko na pláži, nebo později přes den u bazénu. Rozhodně bychom uvažovali o tomto hotelu při další dovolené na Rhodosu.

Užitečné?
2 Poděkujte uživateli Teresa Y.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Zvažte také tato ubytování v Kolymbia a okolí.
44.1 km daleko
Boutique 5 Hotel & Spa
Č. 1 z 15 – Kiotari
401 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Sentido Port Royal Villas & Spa? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Sentido Port Royal Villas & Spa

Zařízení: Sentido Port Royal Villas & Spa
Adresa: Efkalipton Street | Ευκαλύπτων, Kolymbia 85100, Řecko
Lokalita: Řecko > South Aegean > Dodekanés > Rhodos > Kolymbia
Vybavení:
Bar/salon Pláž Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Bezplatné parkování Restaurace Pokojová služba Lázně Apartmány Bazén Bezbariérový přístup
Styl hotelu:
Rozsah cen (za noc): 3 897 Kč–12 232 Kč
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 5 — Sentido Port Royal Villas & Spa 5*
Pokoje: 202
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com, Expedia, Agoda, Traveltool, S.L.U. a Hotels.com. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Sentido Port Royal Villas & Spa. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.
Také známý jako:
Sensimar Port Royal Villas Hotel Kolimbia
Sensimar Port Royal Villas And Spa

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?