“Jaký to báječný hotel, vrátil bych se hned zítra!”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 1 další stránka!
Atlantica Imperial Resort & Spa
Č. 2 z 34 hotelů v Kolymbii
Tato recenze byla přeložena z jazyka: English. Zobrazit originál
Recenzováno: 25. června 2014

Právě jsme se vrátili z úžasného týdne v tomto hotelu a úpřímně můžeme říct, že je to jeden z nejlepších hotelů, ve kterém jsme kdy byli. Jídlo bylo výtečné a personál opravdu přátelský, mohl se pro vás přetrhnout - obzvlášť Paris v baru byla skvělá!! Hotel je tak blízko pláže, jak jen to jde a přestože je pláž trochu kamenitá, měli jsme s sebou boty a tak nám to nevadilo. Milujeme hotely Thomson Couples, protože sami děti nemáme a je skvělé, když jsou kolem vás samí dospělí, se kterými se můžete bavit. Náš pokoj byl úžasný a velký a hlavně dál od hlavní budovy, takže v něm bylo ticho. Jediné, co nás zklamalo, bylo to, že jsme zaplatili peníze navíc za pokoj s výhledem na moře a jediné, co jsme z moře viděli, byl maličký proužek nad pokoji před námi, což za řádný výhled na moře rozhodně nepovažujeme. Ptali jsme se našeho hotelového zástupce, ale ta nám po konzultaci s vedením řekla, že už jiné volné pokoje nemají. Myslíme si, že by Thomson měl tyhle pokoj nabízet jako ty 's částečným výhledem', pak by lidé nebyli zklamaní. Ale celkově, pokud jedete do tohoto hotelu, zažijete úchvatnoh dovolenou na nejkrásnějším místě s nejkrásnějšími lidmi.

2  Poděkujte uživateli VICKY H.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v English dne www.tripadvisor.co.uk. Zobrazit originál
AtlanticaImperial, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες v zařízení Atlantica Imperial Resort & Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. června 2014

Dear guest,

Thank you for your review and for sharing your experience with other readers. We truly value feedback from our guests.

Thank you for your great comments on our staff, food and hotel facilities, we will be delighted to pass these on to the teams in the relevant departments.

We are so pleased you enjoyed such a fabulous time with us and hope you take away many happy memories.

All the team looks forward to welcoming you back in the future.

Recenzováno: před 2 dny

• Datum pobytu: říjnu 2017, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli Mzungu_Mzee_Sana.
Recenzováno: před 2 dny

• Datum pobytu: září 2017, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli Diane B.
Recenzováno: před 5 dny

Datum pobytu: říjnu 2017, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli NottinghamHappy.
Recenzováno: před 1 týdnem

Tip ohledně pokoje: Sea view, swim ups - all are nice
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
Datum pobytu: říjnu 2017, cestoval(a) v páru
2  Poděkujte uživateli Stuart B.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Zvažte také tato ubytování v Kolymbia a okolí.
0.4 km daleko
Delfinia Resort Hotel
Č. 13 z 34 – Kolymbia
410 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Atlantica Imperial Resort & Spa? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Atlantica Imperial Resort & Spa

Adresa: Kolymbia 85103, Řecko
Lokalita: Řecko > South Aegean > Dodekanés > Rhodos > Kolymbia
Vybavení:
Bar/salon Pláž Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Bezplatné parkování Restaurace Pokojová služba Apartmány Bazén Bezbariérový přístup
Styl hotelu:
Romantický hotel v Kolymbii č. 1
Hotel nejlepších resortů v Kolymbii č. 1
Hotel na pláži v Kolymbii č. 2
Luxusní hotel v Kolymbii č. 2
Rodinný hotel v Kolymbii č. 3
Rozsah cen: 3 686 Kč–7 502 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 5 — Atlantica Imperial Resort & Spa 5*
Pokoje: 262
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Bookgreece.com. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Atlantica Imperial Resort & Spa. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.
Také známý jako:
Atlantica Imperial Hotel Kolimbia
Atlantica Imperial Resort Rhodes
Hotel Atlantica Imperial
Atlantica Imperial Rhodes

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?