Atlantica Imperial Resort & Spa
Niriides Hotel(Kolymbia)
FiltrVšechny jazyky
Tato recenze byla přeložena z jazyka: Angličtina. Zobrazit originál
Recenzováno: 25. června 2014

Právě jsme se vrátili z úžasného týdne v tomto hotelu a úpřímně můžeme říct, že je to jeden z nejlepších hotelů, ve kterém jsme kdy byli. Jídlo bylo výtečné a personál opravdu přátelský, mohl se pro vás přetrhnout - obzvlášť Paris v baru byla skvělá!! Hotel je tak blízko pláže, jak jen to jde a přestože je pláž trochu kamenitá, měli jsme s sebou boty a tak nám to nevadilo. Milujeme hotely Thomson Couples, protože sami děti nemáme a je skvělé, když jsou kolem vás samí dospělí, se kterými se můžete bavit. Náš pokoj byl úžasný a velký a hlavně dál od hlavní budovy, takže v něm bylo ticho. Jediné, co nás zklamalo, bylo to, že jsme zaplatili peníze navíc za pokoj s výhledem na moře a jediné, co jsme z moře viděli, byl maličký proužek nad pokoji před námi, což za řádný výhled na moře rozhodně nepovažujeme. Ptali jsme se našeho hotelového zástupce, ale ta nám po konzultaci s vedením řekla, že už jiné volné pokoje nemají. Myslíme si, že by Thomson měl tyhle pokoj nabízet jako ty 's částečným výhledem', pak by lidé nebyli zklamaní. Ale celkově, pokud jedete do tohoto hotelu, zažijete úchvatnoh dovolenou na nejkrásnějším místě s nejkrásnějšími lidmi.

2  Poděkujte uživateli VICKY H.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v Angličtina dne www.tripadvisor.co.uk. Zobrazit originál
AtlanticaImperial, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες v zařízení Atlantica Imperial Resort & Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. června 2014

Dear guest,

Thank you for your review and for sharing your experience with other readers. We truly value feedback from our guests.

Thank you for your great comments on our staff, food and hotel facilities, we will be delighted to pass these on to the teams in the relevant departments.

We are so pleased you enjoyed such a fabulous time with us and hope you take away many happy memories.

All the team looks forward to welcoming you back in the future.

Recenzováno: před 2 dny

Tip ohledně pokoje: ask for high & quiet, overlooking pool and with sea view
  • Datum pobytu: dubnu 2018, cestoval(a) v páru
Recenzováno: před 2 dny

Tip ohledně pokoje: There are a variety of rooms to choose from from the standard ones we choose to private bungalows.
  • Datum pobytu: dubnu 2018, cestoval(a) s rodinou
Recenzováno: před 2 dny

Tip ohledně pokoje: Sea view rooms are better
  • Datum pobytu: dubnu 2018, cestoval(a) v páru
Recenzováno: před 3 dny prostřednictvím mobilu