Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Nejnovější recenze. Nejnižší ceny. Dokonalé místo pro nákup pobytů v hotelích.

“dovolena bez deti”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
Atlantica Imperial Resort & Spa
11 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 9 bodů za pomoc
“dovolena bez deti”
Recenzováno: 7. srpna 2015

Hotel s vekovou hranici 16 -ti let, coz bylo velmi prijemne.Vse bylo na velmi dobre urovni, drobne nedostatky snad v koupelne, kde chybel kondicioner a kvalita mistnich kosmetickych produktu byla dost spatna.Vecerni produkce byly velmi hlasite a koncily pomerne dlouho, takze bylo nekdy tezke usnout.
Nejvetsim problemem bylo, ze hotel nema vlastni plaz a za lehatko se slunecnikem musite denne platit 9 euro. Pokud by jste chteli lezet na hotelove louce s lehatky nad plazi, musite vstat tak v sedm, jinak uz jsou zabrane.
Jinak prijemne teple, ciste more, male vlny, krasne koupani.

• Datum pobytu: v srpnu 2015, cestoval(a): jako pár
Užitečné?
Poděkujte uživateli Zita P.
AtlanticaImperial, Guest Relations Manager v zařízení Atlantica Imperial Resort & Spa, odpověděl na tuto recenzi., 10. srpna 2015
Dear guest,

Thank you for your review and for holidaying with us at the Atlantica Imperial Resort & Spa.

Hopefully we will have the opportunity to welcome you back in the near future.

3 018 recenzí od naší komunity

9 recenzí
common_n_hotel_reviews_1bd8 6 bodů za pomoc
Recenzováno: 25. června 2014
Tato recenze byla přeložena z jazyka: English. Zobrazit originál

Právě jsme se vrátili z úžasného týdne v tomto hotelu a úpřímně můžeme říct, že je to jeden z nejlepších hotelů, ve kterém jsme kdy byli. Jídlo bylo výtečné a personál opravdu přátelský, mohl se pro vás přetrhnout - obzvlášť Paris v baru byla skvělá!! Hotel je tak blízko pláže, jak jen to jde a přestože je pláž trochu kamenitá, měli jsme s sebou boty a tak nám to nevadilo. Milujeme hotely Thomson Couples, protože sami děti nemáme a je skvělé, když jsou kolem vás samí dospělí, se kterými se můžete bavit. Náš pokoj byl úžasný a velký a hlavně dál od hlavní budovy, takže v něm bylo ticho. Jediné, co nás zklamalo, bylo to, že jsme zaplatili peníze navíc za pokoj s výhledem na moře a jediné, co jsme z moře viděli, byl maličký proužek nad pokoji před námi, což za řádný výhled na moře rozhodně nepovažujeme. Ptali jsme se našeho hotelového zástupce, ale ta nám po konzultaci s vedením řekla, že už jiné volné pokoje nemají. Myslíme si, že by Thomson měl tyhle pokoj nabízet jako ty 's částečným výhledem', pak by lidé nebyli zklamaní. Ale celkově, pokud jedete do tohoto hotelu, zažijete úchvatnoh dovolenou na nejkrásnějším místě s nejkrásnějšími lidmi.

Užitečné?
2 Poděkujte uživateli VICKY H.
AtlanticaImperial, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες v zařízení Atlantica Imperial Resort & Spa, odpověděl na tuto recenzi., 26. června 2014
Dear guest,

Thank you for your review and for sharing your experience with other readers. We truly value feedback from our guests.

Thank you for your great comments on our staff, food and hotel facilities, we will be delighted to pass these on to the teams in the relevant departments.

We are so pleased you enjoyed such a fabulous time with us and hope you take away many happy memories.

All the team looks forward to welcoming you back in the future.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Zvažte také tato ubytování v Kolymbia a okolí.
0.4 km daleko
4.5 z 5 bublinek 1 500 recenzí
20.7 km daleko
AquaGrand Exclusive Deluxe Resort
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Atlantica Imperial Resort & Spa? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Atlantica Imperial Resort & Spa

Zařízení: Atlantica Imperial Resort & Spa
Adresa: Kolymbia 85103, Řecko
Lokalita: Řecko > South Aegean > Dodekanés > Rhodos > Kolymbia
Vybavení:
Bar/salon Pláž Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Bezplatné parkování Restaurace Pokojová služba Apartmány Bazén Bezbariérový přístup
Styl hotelu:
Rozsah cen (za noc): 4 873 Kč–10 267 Kč
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 5 — Atlantica Imperial Resort & Spa 5*
Pokoje: 262
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Bookgreece.com. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Atlantica Imperial Resort & Spa. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.
Také známý jako:
Atlantica Imperial Hotel Kolimbia
Atlantica Imperial Resort Rhodes
Hotel Atlantica Imperial
Atlantica Imperial Rhodes

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?