“Skvělý hotel,výborný servis a kuchyně”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 1 další stránka!
Atlantica Aegean Blue
Č. 4 z 34 hotelů v Kolymbii
Recenzováno: 23. srpna 2016

Tento hotel je sice co se týče ceny za ubytování poměrně drahý, ale na druhou stranu poskytuje skvělý servis a služby.Vynikající servis a fantastická kuchyně.
Osobně jsem mimo jiné vyzkoušel Italskou restauraci, kde mají skvělé italské speciality.Je zde i určitě skvělá asijská restaurace,ale tu jsem nevyzkoušel.V rámci nabídky pokrmů v hlavní restauraci byla však i tématická kuchyně a mimo jiné i asijská. Jejich čerstvé sushi nemělo chybu.A to nemluvím o Carpacciu,které bylo také minimálně 2x za pobyt v nabídce.Prostě kuchyň tu je fantastická a pro gurmány určitě doslova ráj :) Výborné bylo i odpolední grilování přímo u baru,kde jste si mohli dát steak,který byl udělaný na grilu a otevřeném ohni. K tomu několik omáček,zelenina,čerstvý chléb..No prostě lahůdka! Strava a kuchyně No.1. Hotel má několik bazénů a také hned vedle menší, ale dostačující pláž s pískem a kamínky. Velkým plusem je i aquapark, který patří k hotelu a je hned vedle. Tedy máte možnost bez dojíždění si užít vodní atrakce a ,,divokou řeku,, přímo v místě. Skvělé pro děti,ale i dospělé. Měl bych pouze malou připomínku k venkovním sprchám,kde byl slabý tlak vody a na běžné osvěžení a osprchování při odchodu z moře to bylo málo. V okolí hotelu jsou i další hotely a několik krámku se základní nabídkou nápojů,potravin a oblečení.Vlastní ,, centrum,, městečka je cca 20.minut pěšky pohodovou chůzí mezi hotely a restauracemi..Vlastní hotel má v nabídce několik druhů pokojů.V přízemí patrových bungalovů máte možnost si pronajmout i pokoj se soukromým bazénem,ale to už je fakt luxus.Fajn dovolená v prima hotelu...

Tip ohledně pokoje: Doporučuji ubytování v patrových bungalovech mimo hlavní hotelovou budovu. Ideálně v přízemí se souk...
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
  • Datum pobytu: červnu 2016, cestoval(a) s rodinou
1  Poděkujte uživateli Tomáš J.
Alexandros K, Manager v zařízení Atlantica Aegean Blue, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 31. srpna 2016

Greetings from Rhodes,

Thank you for taking the time to share your experience about your recent stay with us. I'm very happy to hear you had such a good holiday with us and I hope that we will have the pleasure of welcoming you back again in the future.

Best Regards,

Tato recenze byla přeložena z jazyka: Angličtina. Zobrazit originál
Recenzováno: 25. června 2014

Jak úžasný hotel! Vzala jsem sem mé dvě děti (pěti a tříleté) na začátku května 2014. Byl to náš první výlet do zahraniční, kdy jsme jeli sami. Byla jsem strašně nervózní! Ale nemusela jsem si dělat starosti, protože byla spousta věcí, které mohly děti v hotelu dělat. Většinu dní jsem je skoro ani neviděla!! K dispozici byl dětský kroužek a personál byl parádní!
Hotel byl čistý, jídlo bylo fantastické a ráno i večer byl obrovský výběr jídel. Hotelový personál byl ve všech směrech nápomocný a udělali vše pro to, aby se ujistili, že i já mám dovolenou!
Hotel byl přímo u soukromé pláže, což bylo darem z nebes. Nemuseli jsme chodit daleko, abychom se tam dostali! Moc se toho v této oblasti neděje. K nejbližším obchodům je to 15 minut chůze, ale obchody byly velmi pěkné. Byly tam i bary a další místa a bez problému se tam dalo jít i v noci, přičemž jsem se cítila naprosto v bezpečí.
Autobus zastavoval přímo před hotelem a na většinu měst na Rhodu se můžete dostat velmi levně. Do města Rhodos stála cesta 3,5 eur (děti zdarma!). Město Rhodos musíte určitě navštívit. Je opravdu nádherné a užijete si tam krásný den.
Skvělý hotel, do kterého stálo za to jet ještě před začátkem sezóny. Teplota se po většinu dnů pohybovala okolo 24 stupňů Celsia a hotel nebyl vůbec rušný – perfektní!
Zažili jsme zde fantastickou dvoutýdenní dovolenou, užijte si ji i vy!

10  Poděkujte uživateli Sahara M.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v Angličtina dne www.tripadvisor.co.uk. Zobrazit originál
Recenzováno: před 3 dny prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: květnu 2017, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli Sean W.
Recenzováno: před 1 týdnem

• Datum pobytu: červenci 2017, cestoval(a) s rodinou
2  Poděkujte uživateli Andy D.
Recenzováno: před 1 týdnem

Tip ohledně pokoje: For swim up room chose block G if you would like some peace and quiet and sun all day.
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
  • Datum pobytu: říjnu 2017, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli Fracas0404.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Zvažte také tato ubytování v Kolymbia a okolí.
1,2 km daleko
Amathus Beach Hotel Rhodes
Č. 12 z 126 – Město Rhodos
2 244 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Atlantica Aegean Blue? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Atlantica Aegean Blue

Adresa: Kolymbia 85103, Řecko (Dříve Atlantica Club Aegean Blue)
Lokalita: Řecko > South Aegean > Dodekanés > Rhodos > Kolymbia
Vybavení:
Bar/salon Pláž Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Bezplatné parkování Aktivity pro děti (vhodné pro rodiny/děti) Restaurace Bazén
Styl hotelu:
Rodinný hotel v Kolymbii č. 1
Hotel na pláži v Kolymbii č. 3
Romantický hotel v Kolymbii č. 3
Luxusní hotel v Kolymbii č. 4
Rozsah cen: 2 686 Kč–10 702 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 5 — Atlantica Aegean Blue 5*
Pokoje: 396
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Bookgreece.com. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Atlantica Aegean Blue. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.
Také známý jako:
Club Atlantica Aegean Blue Hotel Kolimbia
Atlantica Aegean Blue Hotel
Hotel Atlantica Aegean Blue

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?