Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Nejnovější recenze. Nejnižší ceny. Dokonalé místo pro nákup pobytů v hotelích.

“Skvělý hotel,výborný servis a kuchyně”

Nejlepší ceny pro
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
Atlantica Aegean Blue
Zaujímá 3. místo z 33 hotelů v Kolymbii
Praha, Česká republika
Přispěvatel úrovně
50 recenzí
5 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 8 bodů za pomoc
“Skvělý hotel,výborný servis a kuchyně”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 23. srpna 2016

Tento hotel je sice co se týče ceny za ubytování poměrně drahý, ale na druhou stranu poskytuje skvělý servis a služby.Vynikající servis a fantastická kuchyně.
Osobně jsem mimo jiné vyzkoušel Italskou restauraci, kde mají skvělé italské speciality.Je zde i určitě skvělá asijská restaurace,ale tu jsem nevyzkoušel.V rámci nabídky pokrmů v hlavní restauraci byla však i tématická kuchyně a mimo jiné i asijská. Jejich čerstvé sushi nemělo chybu.A to nemluvím o Carpacciu,které bylo také minimálně 2x za pobyt v nabídce.Prostě kuchyň tu je fantastická a pro gurmány určitě doslova ráj :) Výborné bylo i odpolední grilování přímo u baru,kde jste si mohli dát steak,který byl udělaný na grilu a otevřeném ohni. K tomu několik omáček,zelenina,čerstvý chléb..No prostě lahůdka! Strava a kuchyně No.1. Hotel má několik bazénů a také hned vedle menší, ale dostačující pláž s pískem a kamínky. Velkým plusem je i aquapark, který patří k hotelu a je hned vedle. Tedy máte možnost bez dojíždění si užít vodní atrakce a ,,divokou řeku,, přímo v místě. Skvělé pro děti,ale i dospělé. Měl bych pouze malou připomínku k venkovním sprchám,kde byl slabý tlak vody a na běžné osvěžení a osprchování při odchodu z moře to bylo málo. V okolí hotelu jsou i další hotely a několik krámku se základní nabídkou nápojů,potravin a oblečení.Vlastní ,, centrum,, městečka je cca 20.minut pěšky pohodovou chůzí mezi hotely a restauracemi..Vlastní hotel má v nabídce několik druhů pokojů.V přízemí patrových bungalovů máte možnost si pronajmout i pokoj se soukromým bazénem,ale to už je fakt luxus.Fajn dovolená v prima hotelu...

Tip ohledně pokoje: Doporučuji ubytování v patrových bungalovech mimo hlavní hotelovou budovu. Ideálně v přízemí se souk...
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
  • Datum pobytu: v červnu 2016, cestoval(a): s rodinou
Užitečné?
Poděkujte uživateli Tomáš J.
Tato recenze je subjektivním názorem člena webu TripAdvisor a není názorem společnosti TripAdvisor LLC
Alexandros K, Manager v zařízení Atlantica Aegean Blue, odpověděl na tuto recenzi., 31. srpna 2016
Greetings from Rhodes,

Thank you for taking the time to share your experience about your recent stay with us. I'm very happy to hear you had such a good holiday with us and I hope that we will have the pleasure of welcoming you back again in the future.

Best Regards,

1 605 recenzí od naší komunity

Zobrazit recenze pro
Souhrn hodnocení
    4 z 5 bublinek
    4,5 z 5 bublinek
Tipy cestovatelů Vám pomohou vybrat ten správný pokoj.   Tipy ohledně pokoje (2)
Datum | Hodnocení
4 recenze
common_n_hotel_reviews_1bd8 11 bodů za pomoc
5 z 5 bublinek Recenzováno: 25. června 2014
Tato recenze byla přeložena z jazyka: English. Zobrazit originál

Jak úžasný hotel! Vzala jsem sem mé dvě děti (pěti a tříleté) na začátku května 2014. Byl to náš první výlet do zahraniční, kdy jsme jeli sami. Byla jsem strašně nervózní! Ale nemusela jsem si dělat starosti, protože byla spousta věcí, které mohly děti v hotelu dělat. Většinu dní jsem je skoro ani neviděla!! K dispozici byl dětský kroužek a personál byl parádní!
Hotel byl čistý, jídlo bylo fantastické a ráno i večer byl obrovský výběr jídel. Hotelový personál byl ve všech směrech nápomocný a udělali vše pro to, aby se ujistili, že i já mám dovolenou!
Hotel byl přímo u soukromé pláže, což bylo darem z nebes. Nemuseli jsme chodit daleko, abychom se tam dostali! Moc se toho v této oblasti neděje. K nejbližším obchodům je to 15 minut chůze, ale obchody byly velmi pěkné. Byly tam i bary a další místa a bez problému se tam dalo jít i v noci, přičemž jsem se cítila naprosto v bezpečí.
Autobus zastavoval přímo před hotelem a na většinu měst na Rhodu se můžete dostat velmi levně. Do města Rhodos stála cesta 3,5 eur (děti zdarma!). Město Rhodos musíte určitě navštívit. Je opravdu nádherné a užijete si tam krásný den.
Skvělý hotel, do kterého stálo za to jet ještě před začátkem sezóny. Teplota se po většinu dnů pohybovala okolo 24 stupňů Celsia a hotel nebyl vůbec rušný – perfektní!
Zažili jsme zde fantastickou dvoutýdenní dovolenou, užijte si ji i vy!

Užitečné?
10 Poděkujte uživateli Sahara M.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Zvažte také tato ubytování v Kolymbia a okolí.
1.3 km daleko
Rodos Princess Beach Hotel
Zaujímá 3. místo z 15 v destinaci Kiotari
4.5 z 5 bublinek 1 491 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Atlantica Aegean Blue? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Atlantica Aegean Blue

Zařízení: Atlantica Aegean Blue
Adresa: Kolymbia 85103, Řecko (Dříve Atlantica Club Aegean Blue)
Lokalita: Řecko > South Aegean > Dodekanés > Rhodos > Kolymbia
Vybavení:
Bar/salon Pláž Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Bezplatné parkování Aktivity pro děti (vhodné pro rodiny/děti) Restaurace Bazén
Styl hotelu:
Rozsah cen (za noc): 3 355 Kč–7 231 Kč
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 5 — Atlantica Aegean Blue 5*
Pokoje: 396
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Bookgreece.com. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Atlantica Aegean Blue. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.
Také známý jako:
Club Atlantica Aegean Blue Hotel Kolimbia
Atlantica Aegean Blue Hotel
Hotel Atlantica Aegean Blue

Je toto Váš profil na webu TripAdvisor?