TripAdvisor
1520799 recenzí
Recenzováno: 8. září 2018

Hotel je nádherný, půlka je zrekonstruovaná, půlka ne. Měli jsme pokoj průměrný nezrekonstruovaný a s klimatizací zdarma (veliký plus), dostačující na přespání, uklízečky každý den uklízeli, velmi příjemný personál (velice čisto). Počet zásuvek nadprůměrný dá se nabíjet více zařízení bez prodlužky :). Z balkónu výhled na moře. Jídlo neskutečně dobré, používají koření, všichni si najdou to co jim chutná. Na pláž je to kousek. U baru skvělý personál budu s kapkou v oku vzpomínat na Sammyho a Elly :). V neposlední řadě příjemný vedoucí pak John Travolta s kterým se každý den zasmějete. Hodnotím tuto dovolenou jako jednu z nejlepších. Dvě velmi sympatické a vstřícné recepční s kterýma se každý domluví. Voda z kohoutku pitná a velice dobrá.

Tip ohledně pokoje: Pokoje okolo bazénu druhé patro výhled na moře a při diskotéce je klidnější. Pozor ten kdo má lehké spaní nevybírat pokoje u baru.
Datum pobytu: září 2018
1  Poděkujte uživateli Lukáš B.
Recenzováno: 13. července 2018

Kvalita hotelu odpovídá ceně, jednoduchý klimatizovaný čistý pokoj, bohatý výběr stravy. Velice milá a vstřícná recepční. Jen večer trochu hlučno od hudební produkce a fronty na baru. Jedna (severní) pláž s kameny, druhá (jižní) kousek vzdálenější, ale nádherná a písečná. Vyplatí se na několik dní půjčit auto a procestovat celý ostrov. Krásná dovolená.

Datum pobytu: červenec 2018
1  Poděkujte uživateli Petr H.
Recenzováno: 8. června 2017 prostřednictvím mobilu

Hotel se nám velice líbil, hned po příletu jsme bez čekání dostali pokoj, malý útulný s balkonem a výhledem na dětské hřiště. Každý den jsme měli čisté ručníky a uklizeno. Jídlo bylo vynikající a personál vždy vstřícný a usměvavý.

Datum pobytu: červen 2017
4  Poděkujte uživateli marseenkaa.
Recenzováno: 4. března 2017

Byli jsme velice příjemně překvapeni a moc spokojeni. Pokojíček jsme dostali hned po příletu pěkný a voňavý, strava byla opravdu výborná, velice chutná i dostatečný výběr. Přivítá Vás strašně, ale opravdu strašně milá a ochotná řecká recepční, dlouho jsme se s takovým přivítáním a laskavostí nesetkali. Každý den se usmívala a s čímkoliv ochotně pomohla. Opravdu jsme byli všichni nadmíru spokojeni. V okolí je promenáda s obchůdky a kousek za rohem krásné křišťálové moře. Určitě doporučuji udělat výlet i do nedalekého hlavního města. Je nádherné a jeden den Vám stačit nebude. My si půjčili auto a objeli celý ostrov. Moc rádi vzpomínáme, byla to jedna z našich nej dovolených.

Datum pobytu: červen 2016
2  Poděkujte uživateli Hana K.
Recenzováno: 28. září 2016

Menší příjemný hotel, kde skoro všechen personál rozumí česky. Na pokoji je klimatizace, lednice, televize a fen. Výhled z balkonu jsme sice moc parádní neměli ( viděli jsme jen stromy před hotelem a skrz ně prosvítal další hotel) nic méně to mělo výhodu toho, že do pokoje nesvítilo slunce a tudíž v něm nebylo takové horko..Co se týče jídla, bylo formou bufetu a dost jednotvárné... V all inclusive jsme měli zahrnuty i vybrané míchané nápoje (co se týče baru zatím nejlepší a pestrá nabídka než v jiných destinacích, ve kterých jsme byli na dovolených). Hotel je asi 10 minut od pláže ( doporučuji jít na pláž po pravé straně), ale prakticky nám to nakonec až tak nevadilo, protože se cestou zabavíte koukáním po obchůdcích které lemují eukaliptovou alej. My jsme byli s letošním výběrem velice spokojeni.

Datum pobytu: září 2016
4  Poděkujte uživateli Alice K.