Nejnižší ceny Vašeho pobytu
Expedia.com
Hotels.com
Travelocity
Prohlédněte si všech 11 nabídek
Ceny jsou poskytovány našimi partnery a zahrnují ceny pokojů na jednu noc včetně veškerých daní a poplatků známých našim partnerům. Podrobnější informace získáte od našich partnerů.
Recenzováno: 7. srpna 2020

Velmi příjemný personál, pokoje čisté, kuchyň výborná, drinky na baru super, vhodné i pro rodiny s dětmi, velký, čistý bazén v okolí hotelu spousta baru lze zapůjčit auto na projetí ostrova.. doporučuji stojí to za to. Tento hotel mužů jen doporučit a určitě se sem ještě vrátím

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli veronikahT8489GG.
Recenzováno: 7. srpna 2020

Dovolená 2020. I přes Covid-19 tady bylo úžasně. Personál byl velice milý a hodně pracovitý co se týče hygieny, vše probíhalo jak mělo, personál měl roušky, rukavice a vše bylo ošetřeno desinfekcí. Starali se o nás opravdu výborně . Jídlo a pití bylo super, vše bylo servírováno formou bufetu a hlavně celý den výborné drinky A taky odpolední svačinky. Moře taky krásně čisté a počasí nám taky krásně vyšlo. Vřele doporučuji♥️

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli 166veronikah.
Recenzováno: 29. října 2019 prostřednictvím mobilu

Příjemná atmosféra, vynikající jídlo, milá obsluha v jídelně, vhodný i pro děti. V dochozí vzdálenosti jsou na výběr tři hezké pláže. Umístění blízko centra s obchody a bary. Dovolenou jsme zde trávili na konci října, kdy zde ještě pořád panovalo krásné počasí ale s romantikou téměř prázdných pláží.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli jiri12345.
Recenzováno: 28. srpna 2019

Hotel doporučuji, dobrá poloha, čisté pokoje, koupelny pravděpodobně po rekonstrukci, výborná kuchyně neustále doplňované jídlo, velice milý vstřícný pracovitý personál. Velké poděkování panu Vasilisovi za pěkné chvíle.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli dellingerova.
Recenzováno: 21. srpna 2019

Hotel v centrální části Kolymbie na hlavni ulici v tesne blízkosti obchodu a barů (večer a v noci rušněji). Byli jsme ubytováni ve 3.patře,pokoj pekny,zrekonstruovaný s vyhledem pres bocni ulici smerem k mori. Klimatizace a trezor na pokoji ZDARMA. Úklid a výměna ručníků denne.
Strava all incl. naprosto dostačující, jídlo neustále doplňováno. V restauraci i při plné obsazenosti hotelu vždy dostatek míst. Nápoje a zmrzlinu podává obsluha restaurace u pultu, čili zadna klasicka samoobsluha automatu na piti.
Personál vstřícný a přátelský. Dámy na recepci ovládají několik jazyků včetně ruštiny, takže se domluvi každý :-)
Plaze: směrem k Afandou (z Eukalyptus street vlevo )cca 8 min chůze, 1 slunecnik/2 lehátka 10eur. Směrem z Eukalyptus str. vpravo cca 13min chůze 1 slunecnik /2 lehátka 8eur.
V hotelu jsme byli celkove spokojeni.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli MirisCZ.