Recenzováno: 6. září 2019

Příjemný a klidný hotel na opravdu krásné pláži.Pokoj čistý,denně výměna ručníků a čistý koš,jídlo SUPER!!!Opravdu velký výběr jídla,každý si tady najde,co má rád a u nápojů to samé+míchané nápoje.Personál milý,usměvavý,prostě přátelský.Pláž i moře čisté.sprcha+kabinka na převlečení.Jinak ostrov nabízí historii-Krásné staré město s hradbami v Rodosu,pohádkový Lindos s Akropolí,údolí motýlů,jižní cíp Prasonisi a spousta jiných míst,kam se podívat,doporučuji si půjčit auto :-)Doporučuji navštívit zdejší taverny a ochutnat místní kuchyni.Na ostrově jsem byla po druhé a určitě do budoucna se ráda vrátím....:-)

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Renata Z.
Recenzováno: 22. srpna 2019

Klidny hotel v klidne casti Rhodosu. Cisty maly pokoj pro 2x dospeli a 2x dite. Jidlo velice dobre. Plaz 1 min. , 20 sec. bazen. Personal, vcetne dvou animatoru vstricny a pratelsky. Deti to ohromne bavilo. Centrum mestecka pesky 7 min. More pruzracne a teple. Proste, pristi rok zase.
Ondrej

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Andrey S.
Recenzováno: 8. srpna 2019

Velmi příjemná dovolená, krásné prostředí. Pokoje čisté, denně vyměňují ručníky a vynáší koše. Široká nabídka jídel a nápojů - musí si zde vybrat každý. Pouze káva by mohla být chutnější. Velmi milý personál a vždy čisté a uklizené stoly. Bazén je prostorný, hned vedle baru, restaurace a blízko všech pokojů. Lehátka kolem něj jsou od rána obsazena. Jako mínus jsme hodnotili, že jeho otevírací doba byla do 19.00 večer. Na pláž vede pár schodů a volných lehátek je dostatek. Set 2 lehátka a slunečník stojí 8 Euro. Oblázko-písčitá pláž je čistá a uklizená a moře krásně průzračné. Dovolená se nám moc líbila, rádi bychom se vrátili.

Poděkujte uživateli monika_bam.
Recenzováno: 2. července 2019

Přiletěli jsme v noci,2dospělí a17letý syn. Na recepci jsme dostali vodu a sendvič.
POkoj malý,ale dostačující,oddělený posuvným paravanem od lůžka syna.Manželská postel byla sranda.Když se můj "velký"muž
otočil,letěla jsem vzhůru.Koupelna pěkná.Klimatizace centrální,3 stupně...2stupeň strašně chrčí.Balkón otevřit v noci nejde,máme u něj světlo a můry,cikády atd.Komára jsme zabili hned 1.noc.Úklid každý den,všude čisto.
STRAVA skvělá.Pokaždé si je z čeho vybrat,pokud nesníte vagón jídla naráz,vždy máte změnu.Pán u grilu pokaždé dělá něco jiného.Jen dětem do 4-5let bych občas nevěděla,co dát.Pití si můžete v plast.kelímkéch odnést až k moři,kelímky 0,2.Pivo,víno nealko.Obsluha milá.
BAZÉN čistý,k moři po pár schodech.Lehátka u bazénu zdarma,na pláži za 8 euro za 2a slunečník.Proto lidi už v 6.30 vybíhají a zabírají si ta u bazénu.Ale pozor.Pokud u nich nejste,může se stát,že přijde pán z hotelu a sebere je a odnese na recepci.To se děje do 7hod,pak už je klid.
MOŘE je krásné,teplé a čisté,oblázkovo-písčité.Boty do vody nepotřebuji.Moře je čistší než v Chorvatsku,asi 1x tráva.
ANIMÁTOŘI fungují,obchází lidi a snaží se je zabavit...soutěž v šipkach,pinčes...dopoledne cvičení ve vodě..odpoledne opět něco pro děti.Pouze v neděli mají volno.V dobu jejich akce je puštěna muzika (10-13 a 15-17).Pokud chcete klid,musíte dál od jídelny a bazénu.
VEČERY- klid funguje cca od 23hod.Každý večer nějaká muzika.Já bych ocenila každý druhý večer klid.
VÝLETY -půjčili jsme si na den auto za 35 e.a dotankovali za 24 euro.Objeli půlku Rhodosu...Tsambika beach.jedna z nej pláží,Lindos..bílé město s hradem,Prassonissi-soutok moří-tam jsme se vyřádili ve vlnách,Siana-městečko v horách s krásným kostelíčkem,olivovým olejem a vínem a středozemím zpět k Lindosu,po cestě ještě juknout na
největší jezero Rhodosu.Můžete si na recepci den předem do 20hod říct o
svačinu s sebou.Zatím tato služba
funguje.
V okolí je možné podívat se na kostelíček a výběžek s vlajkou,blízko obchůdky.
Celkově se nám tu velmi líbilo,krása a spokojenost a rádi bychom se vrátili.

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli andymlada.
hotel_responsible, Guest Relations Manager v zařízení Lutania Beach, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. července 2019

Dear andymlada,

First of all we would like to thank you for spending time to write a review through TripAdvisor.

Great that we could convince you of the cleanliness of our hotel.

We were truly delighted to read that our staff was able to provide you a great experience and you’ve enjoyed all the services of the hotel.

All the pleasure was shared with the entire team and we hope to see you again in the future.

Best regards from Kolymbia
Your Lutania Beach Team

Recenzováno: 25. června 2019

V hotelu jsem jsme byli již po několikáté a vždy jsme byli velmi spokojeni. Personál vstřícný a ochotný, všude čisto. Animace pro děti rovněž nezklamaly. Oceňujeme stravu - resp. velký výběr, lokaci hotelu a pláž. Celkově krásná dovolená.

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli Mr P.
hotel_responsible, Guest Relations Manager v zařízení Lutania Beach, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. června 2019

Dear Mr P,

Let us express our sincere thanks and appreciation for your kind words and to be given the opportunity to extend our hospitality.

It is a joy to hear that we were able to offer you excellent holidays and you therefore keep returning to our hotel – many thanks for your trust and loyalty!

It is always a pleasure to hear what a good job the entire team has done to make you feel welcome and special during your stay.

It would be lovely to have the opportunity to welcome you back to Lutania Beach Hotel in a not too distant future.

Kind regards
Your Lutania Beach Team