Recenzováno: 11. října 2019

První dojem byl výborný,ale díky počasí a hluku jsme se 3x stěhovali personál byl ochotný i na recepci byli vstřícní,ale stěhováním jsme ztratili skoro tři dny z dovolené.Strava se stále opakovala.Díky silným bouřím nebyl v provozu bazén.Co bylo divné,že u tak chváleného hotelu jsou lehátka na pláži za poplatek 8 euro.Pláž patří k hotelu.Chválím ochotu a vstřícnost naší delegátky Petry Menzelové,dělala pro nás zázraky .

Tip ohledně pokoje: Nejlepší pokoje jsou s výhledem na moře vlastní zkušenost 3x stěhování
Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Jitka D.
Recenzováno: 9. září 2019

Hotelu jako běžný/průměrný host nelze nic vyčíst. Obsluha,úklid,služby vše v pořádku.Umístění vzhledem k tomu, že v dané lokalitě je přímo u moře je naprosto ideální.
Pokud bych chtěl být hnidopich tak minusy bych viděl ve stabeních detailech pokoje .Měli jsme možnost si prohlédnout i pokoj s přímým výhledem na moře a oblakač koupelny byl opravdu impresionista.Dělat moji koupelnu tak sedím za ublížení na zdraví .A vycházka do “města” připomíná trochu disneyland, víceméně se jedná o pár ulic lemované obchudky připomínající české Hřensko .
Každopádně s dovolenou jako takovou jsme naprosto spokojeni a budeme na ni ještě dlouho v pozitivním slova smyslu vzpomínat.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli XracaX.
Recenzováno: 6. září 2019

Příjemný a klidný hotel na opravdu krásné pláži.Pokoj čistý,denně výměna ručníků a čistý koš,jídlo SUPER!!!Opravdu velký výběr jídla,každý si tady najde,co má rád a u nápojů to samé+míchané nápoje.Personál milý,usměvavý,prostě přátelský.Pláž i moře čisté.sprcha+kabinka na převlečení.Jinak ostrov nabízí historii-Krásné staré město s hradbami v Rodosu,pohádkový Lindos s Akropolí,údolí motýlů,jižní cíp Prasonisi a spousta jiných míst,kam se podívat,doporučuji si půjčit auto :-)Doporučuji navštívit zdejší taverny a ochutnat místní kuchyni.Na ostrově jsem byla po druhé a určitě do budoucna se ráda vrátím....:-)

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Renata Z.
Recenzováno: 22. srpna 2019

Klidny hotel v klidne casti Rhodosu. Cisty maly pokoj pro 2x dospeli a 2x dite. Jidlo velice dobre. Plaz 1 min. , 20 sec. bazen. Personal, vcetne dvou animatoru vstricny a pratelsky. Deti to ohromne bavilo. Centrum mestecka pesky 7 min. More pruzracne a teple. Proste, pristi rok zase.
Ondrej

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Andrey S.
Recenzováno: 8. srpna 2019

Velmi příjemná dovolená, krásné prostředí. Pokoje čisté, denně vyměňují ručníky a vynáší koše. Široká nabídka jídel a nápojů - musí si zde vybrat každý. Pouze káva by mohla být chutnější. Velmi milý personál a vždy čisté a uklizené stoly. Bazén je prostorný, hned vedle baru, restaurace a blízko všech pokojů. Lehátka kolem něj jsou od rána obsazena. Jako mínus jsme hodnotili, že jeho otevírací doba byla do 19.00 večer. Na pláž vede pár schodů a volných lehátek je dostatek. Set 2 lehátka a slunečník stojí 8 Euro. Oblázko-písčitá pláž je čistá a uklizená a moře krásně průzračné. Dovolená se nám moc líbila, rádi bychom se vrátili.

Poděkujte uživateli monika_bam.