Tripadvisor
Kolymbia
Recenzováno: 17. srpna 2018

Příjemná dovolená, na základě recenzí jsem to čekal horší než to opravdu bylo. Vadu na kráse a proto i ztrátu jedné hvězdy je pokojová služba, kdy nedoplňovala mýdlo a toaletní papír - to se mi ještě nestalo. O toaletní papír jsme si museli jednou dokonce říct. Jinak pobyt hodnitím spíše kladně, jídlo chutné, ale mastné, po několika dnech se okouká. Celkově by si hotel zasloužil rekonstrukci, v koupelně byla rozbitá skleněná zástěna (jelikož se hosté střídají z hodiny na hodinu tak to pravděpodobně opraví až po sezóně).

Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli Z6684QEmartinp.
Recenzováno: 18. července 2018

Miluji Řecko byla jsem zde více než 7x za 17 let , ale Loutanic nikdy více.
Z venkovního pohledu krásný hotýlek, ale pokud si vylosujete špatnou ruletou osudu šílený pokoj, budete trpět celou dovolenou.
Jeli jsme 2 rodiny -jako obvykle. Požadavek pokud bude možno pokoje u sebe- ne nutně.
Co z toho vzešlo?
My 2+2 v pokoji velikostně ok s balkonem pro 2 a druhá rodina?...... PŘILEPENÝ POKOJ K NÁM BEZ OKEN s denním světlem SPOJEN DVEŘMI S NAŠÍM POKOJEM!!!!!!
2.POKOJ měl vlastní vchod a okno do chodby(aby se dal počítat jako samostatnyý pokoj .....)chodba sama však slepá také bez oken , takže skleník bez možností větrání+ v noci stálé umělé světlo z chodby přes záves a kumulované vedro.
To se ještě nikdy nezažila!!!! Celou dovolenou jsme museli mít otevřené spojovací dveře , jinak by se tam chudáci udávili vlastním vzduchem, byli jako v bunkru!Dovolená za trest :(((((((
Obě rodiny zkažená dovolená , žádné souhromí a při balkonu vel. pro 2 osoby jsme si ani nemohli společné posedět na baloně , když už nás narvali do jednoho kutlochu.
A to nám delegátka chtěla namluvit jaké máme štěstí, že nám ty pokoje sehnala díky dobrým vztahům, díky nechci.
Bylo zajimavé , že pokud toto bylo zařízeno jako bonus pro větší skupiny bylo nás 7, měli jsme nejmenší balkon ze všech nudli židle stůl židle a protáhnou ze kolem stěny !!! Jinak balkony 3x větší pro pokoj pro 2 osoby !!!!!!

Při reklamaci , nemožná výměna plný hotel a sama delegátka se divila , že nemá pokoj okno ven- tím pádem nemá žádný přehled co zařizuje klientům.

All inclusive zahrnoval celodenní stání front na pití protože kromě rána jste si celý den museli vystát frontu u 1 obsluhovaného automatu na kelímek 2dcl. šílenost
Jídelna neustále zahlcena množstvím lidí.
Meli jste 2 možnosti: na začátku se nechat ušlapat a servat se o jídlo stůl i židle, nebo pozdeji v klidnějším duchu , ale smířeni že již nebude ten výběr , protože se některá jídla nedoplňovala + opětná šílenost s pitím frona a fronta . v hotelu all inc. ?????
Kvalita jídla výborná ,ale prostředí to zabíjelo ,člověk se cítil jako v závodce.
Kdo má bojovného ducha - Do toho, my jsme přijeli na odpočinkovou dovolenou :(((
Celou dovolenou , ani ke snídani žádné lžičky , ke všemu plastová míchátka jako ve fastfoodu.
Jíst jogurt,míchat káva čaj ? .... polévkovou lžící nebo vidličkou vyberte si. Začali jsme si jako šílenci brát svoje lžičky -----
Personá usměvavý, snažili se obdivuji, simpaťáci. Ale pokud majitel nezainvestuje do dalšího perzonálu , uštvou se . Všichni dělali všechno a proto i někdy nestíhali.A postupně půjde kvalita dolů.
Vybavení pokojů ušlo ,až na urvané spodky zásuvek .
Koupelny neměly žádné větrání okno ani větrák-nechápu.
Moře krásné , jezdil hotelový minibus , nebo pěšky cca20min pro zdravé nohy.
Ze strachu ,že by některý člen naší rodiny skončil v bunkru bez oken a větrání už nikdy více...škoda, protože společné prostory byly moc krásné.
Ale bunkr a závodku , ne díky . Dovolená v plné ceně 7 lidí spočíte si to :PPP
Pozor některě pokoje neměly klimku, nebo nefunkční- v sezoně k nepřežití.

Tip ohledně pokoje: Jmenovitě trvat na vlastním okně a balkonu.
Datum pobytu: červenec 2018
2  Poděkujte uživateli doma156.
Recenzováno: 17. července 2018

Na základě recenzí, které jsme četli před odjezdem, jsme neměli žádná příliš velká očekávání, tudíž se dá říci, že nás hotel spíše mile překvapil. Jsme ten typ hostů, co se na pokoj chodí pouze umýt a vyspat, takže za nás co se pokoje týče, tak spokojenost, každý den čistě uklizený. Jen je škoda, že klimatizace se nabízí za extra poplatek a není zahrnuta v ceně. Co se týče jídla, výběr byl průměrný, ale dostačující, hlady jsme rozhodně netrpěli, jídlo chuťově výborné, sice málo zákusků, pomalejší doplňování a při plné obsazenosti hotelu nedostatečná kapacita míst k sezení, ale žádné drama ;-) Hotel je trochu vzdálenější od pláží, ale pro lenochy jezdí od recepce minibus, ten jsme nevyužívali, za 10-15 minut dojdete kam potřebujete :-) Nákupní možnosti do 5 minut pěší chůze. Moře nádherné, průzračné, čisté, jedno z nejkrásnějších co jsem kdy zažila. Ve vodě místy kameny, ale nevadí. Lehátka a slunečníky na pláži bohužel drahé, ale dá se obejít i bez nich, vlastní slunečník se dá v místních obchůdkách zakoupit do 10 Eur a při odjezdu ho třeba můžete někomu darovat :-) Hotel má výhodnou polohu, pokud si chcete ostrov trochu procestovat, ať už na půjčeném skútru či půjčeným autem, určitě doporučujeme, v blízkosti se nachází opravdu úžasné pláže. Celkový dojem z dovolené - prostě pohoda! :-)

Datum pobytu: červenec 2018
1  Poděkujte uživateli xchris2018.
Recenzováno: 10. července 2018

Hotel menší, čistý, klimatizace za poplatek, k moři asi 800 m jezdil minibus, městečku dominuje krásná eukalyptová alej, pěkné okolí, možnost výletů a výšlapů a jako všude v Řecku, mimo dosah hotelů někdy neskutečný binec. Celkově jsme byli spokojeni, ceně vše odpovídalo, nebyli jsme ničím nemile překvapeni. Klidná, pěkná dovolená.

Datum pobytu: červen 2018
Poděkujte uživateli 900jitka.
Recenzováno: 5. října 2017

Vzhledem k nižší ceně jsme nečekali žádný zázrak, ale konal se... byli jsme mile překvapeni...Pokoje jsme dostali v prvním patře s výhledem do zahrady, kde byl klid a pohoda. Pokoje jsou prostorné, klimatizace, malá lednička, balkon. Pokojový servis fungoval na jedničku. Nabídka jídel k snídani se opakovala, ale projeli jsme hodně hotelů a všude je to stejné, my máme rádi třeba super řecký jogurt s broskvemi a ten nechyběl. Jinak obědy a večeře - široká nabídka jídel (jehněčí, vepřové, kalamáry, mušličky, pečená zelenina, musaka, stálá nabídka těstovin, velké množství zeleniny, dortů a ovoce). U baru i v jídelně vynikající káva. S personálem jsme neměli problémy. Pokud Vám nevadí delší cesta k moři, projdete se 10-15 minut - část cesty mezi oleandry a fíkovníky. Na promenádu 5 minut, kde jsou obchůdky. Na pláž jinak jezdí malý autobus od hotelu, má však jen omezenou kapacitu, my máme nožičky a tak jsme chodili. Den před odjezdem se v hotelu ubytovalala také herečka Susan Sarandonová a vypadala spokojeně. Moc se nám zde líbilo a můžu jen doporučit. Wifi dostupná v jídelně, na recepci a u bazénu.

Tip ohledně pokoje: Hlučnější pokoje jsou do ulice a nad recepcí, odkud odjíždí klienti na letiště a přijíždí i v noci na ubytování.
Datum pobytu: září 2017
4  Poděkujte uživateli nemeckovamiloslava.