Tripadvisor
Kolymbia
Recenzováno: 19. srpna 2018

Hotel je menší, rodiného typu. Nachází se na okraji střediska Kolymbia. Na pláž je to poněkud déle (jedna pláž bližší, druhá dále od hotelu). Pravidelně jezdí od hotelu minibus, který sváží hosty zdarma na pláž. Minibus je menší, má pouze 14 míst k sezení, takže je docela boj o místa. Pokud se lidé chovají slušně, což se nedá říci o ruské klientele. (zažili jsme). Pěšky se dá také docela dobře dojít, tak 25 min. Městečko Kolymbia blízko hotelu, moc krásné prostředí, známá eukalyptová alej, mnoho obchůdků, restaurací, půjčovny aut.
Doporučuji půjčit auto, budete mít více možností poznat ostrov, včetně mnoha dalších krásných pláží. Doporučuji písčitou pláž Tsambika, která se nachází autem asi 10 min od hotelu. Jezdí tam i linkový autobus, zastávky jsou všude ve městečku. Na všech plážích se platí lehátka 10 euro. Možnost položit ručník mimo, ale slunce praží a nikde žádný stín.
Zařízení hotelu - hotel má 2 bazeny, jeden u baru, druhý malý v zahradě. Oba sladké, čisté, voda teplá. Lehátek u bazenu přiměřeně, je třeba si ráno zabrat, zejména u malého bazenu.Bar u bazenu podává nápoje číšník, do plastových kelímků, nealko, pivo, ouzo, káva. Odpolední svačina v rámci all inklusive hod dog, salát, sendvitche.
Jídelna dosti malá, velké teplo, nutno přijít na jídlo včas, jinak si nebudete mít kam sednout. Jídla dostatek, doplnují, velký výběr ovoce, saláty, deserty menší výběr. Čtyři druhy masa (zdálo se mi dost mastné, hodně oleje), přílohy hranolky, brambory, rýše i kaše.Velikou nevýhodou je, že nápoje na oběd a večeři nalévá číšník do malých skleniček, nemůžete si nalít sami a tím se tvoří fronty. pouze na snídani si naléváte sami.Snídaně bohaté, sladké i slané, slanina, palačinky, ovoce.
All inklusive se náramky nedávají, v jídelně kontroluje pracovnice vždy ráno a v poledne dle seznamu hostů. Jídlo se nesmí vynášet ven, ani ovoce. Což je zarážející u all inklusive.
Pokoje v hotelu jsou jak dobré, tak i mnohem horší. My měli rodinný pokoj, ty jsou v novější vedlejší budově u malého bazenu. je tam klid. Přistýlka - palanda, dosti nestabilní. Klimatizaci jsme měli zdarma. jeli jsme od německé cestovky, tak asi proto lepší ubytování. Pokoje v hlavní budově nejsou tak dobré, některé nemají ani klimatizaci. Některé výhled do ulice (hluk, přijíždějí autobusy s hosty), jiné výhled (cca 2,5 metru) do protějších balkonů, což je špatné. Úklid nic moc, uklizečka pouze vytřela, vyměnila koše, nevyměnila špinavé osušky a nedala ani mýdlo, když došlo. Jinak personál slušný, ochotný. (recepce, číšník u baru).
Celkově hodnotím pobyt kladně, městečko krásné, stejně jako celý ostrov Rhodos. Hotel slušný.

Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli Romana P.
Recenzováno: 17. srpna 2018

Příjemná dovolená, na základě recenzí jsem to čekal horší než to opravdu bylo. Vadu na kráse a proto i ztrátu jedné hvězdy je pokojová služba, kdy nedoplňovala mýdlo a toaletní papír - to se mi ještě nestalo. O toaletní papír jsme si museli jednou dokonce říct. Jinak pobyt hodnitím spíše kladně, jídlo chutné, ale mastné, po několika dnech se okouká. Celkově by si hotel zasloužil rekonstrukci, v koupelně byla rozbitá skleněná zástěna (jelikož se hosté střídají z hodiny na hodinu tak to pravděpodobně opraví až po sezóně).

Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli Z6684QEmartinp.
Recenzováno: 18. července 2018

Miluji Řecko byla jsem zde více než 7x za 17 let , ale Loutanic nikdy více.
Z venkovního pohledu krásný hotýlek, ale pokud si vylosujete špatnou ruletou osudu šílený pokoj, budete trpět celou dovolenou.
Jeli jsme 2 rodiny -jako obvykle. Požadavek pokud bude možno pokoje u sebe- ne nutně.
Co z toho vzešlo?
My 2+2 v pokoji velikostně ok s balkonem pro 2 a druhá rodina?...... PŘILEPENÝ POKOJ K NÁM BEZ OKEN s denním světlem SPOJEN DVEŘMI S NAŠÍM POKOJEM!!!!!!
2.POKOJ měl vlastní vchod a okno do chodby(aby se dal počítat jako samostatnyý pokoj .....)chodba sama však slepá také bez oken , takže skleník bez možností větrání+ v noci stálé umělé světlo z chodby přes záves a kumulované vedro.
To se ještě nikdy nezažila!!!! Celou dovolenou jsme museli mít otevřené spojovací dveře , jinak by se tam chudáci udávili vlastním vzduchem, byli jako v bunkru!Dovolená za trest :(((((((
Obě rodiny zkažená dovolená , žádné souhromí a při balkonu vel. pro 2 osoby jsme si ani nemohli společné posedět na baloně , když už nás narvali do jednoho kutlochu.
A to nám delegátka chtěla namluvit jaké máme štěstí, že nám ty pokoje sehnala díky dobrým vztahům, díky nechci.
Bylo zajimavé , že pokud toto bylo zařízeno jako bonus pro větší skupiny bylo nás 7, měli jsme nejmenší balkon ze všech nudli židle stůl židle a protáhnou ze kolem stěny !!! Jinak balkony 3x větší pro pokoj pro 2 osoby !!!!!!

Při reklamaci , nemožná výměna plný hotel a sama delegátka se divila , že nemá pokoj okno ven- tím pádem nemá žádný přehled co zařizuje klientům.

All inclusive zahrnoval celodenní stání front na pití protože kromě rána jste si celý den museli vystát frontu u 1 obsluhovaného automatu na kelímek 2dcl. šílenost
Jídelna neustále zahlcena množstvím lidí.
Meli jste 2 možnosti: na začátku se nechat ušlapat a servat se o jídlo stůl i židle, nebo pozdeji v klidnějším duchu , ale smířeni že již nebude ten výběr , protože se některá jídla nedoplňovala + opětná šílenost s pitím frona a fronta . v hotelu all inc. ?????
Kvalita jídla výborná ,ale prostředí to zabíjelo ,člověk se cítil jako v závodce.
Kdo má bojovného ducha - Do toho, my jsme přijeli na odpočinkovou dovolenou :(((
Celou dovolenou , ani ke snídani žádné lžičky , ke všemu plastová míchátka jako ve fastfoodu.
Jíst jogurt,míchat káva čaj ? .... polévkovou lžící nebo vidličkou vyberte si. Začali jsme si jako šílenci brát svoje lžičky -----
Personá usměvavý, snažili se obdivuji, simpaťáci. Ale pokud majitel nezainvestuje do dalšího perzonálu , uštvou se . Všichni dělali všechno a proto i někdy nestíhali.A postupně půjde kvalita dolů.
Vybavení pokojů ušlo ,až na urvané spodky zásuvek .
Koupelny neměly žádné větrání okno ani větrák-nechápu.
Moře krásné , jezdil hotelový minibus , nebo pěšky cca20min pro zdravé nohy.
Ze strachu ,že by některý člen naší rodiny skončil v bunkru bez oken a větrání už nikdy více...škoda, protože společné prostory byly moc krásné.
Ale bunkr a závodku , ne díky . Dovolená v plné ceně 7 lidí spočíte si to :PPP
Pozor některě pokoje neměly klimku, nebo nefunkční- v sezoně k nepřežití.

Tip ohledně pokoje: Jmenovitě trvat na vlastním okně a balkonu.
Datum pobytu: červenec 2018
2  Poděkujte uživateli doma156.
Recenzováno: 17. července 2018

Na základě recenzí, které jsme četli před odjezdem, jsme neměli žádná příliš velká očekávání, tudíž se dá říci, že nás hotel spíše mile překvapil. Jsme ten typ hostů, co se na pokoj chodí pouze umýt a vyspat, takže za nás co se pokoje týče, tak spokojenost, každý den čistě uklizený. Jen je škoda, že klimatizace se nabízí za extra poplatek a není zahrnuta v ceně. Co se týče jídla, výběr byl průměrný, ale dostačující, hlady jsme rozhodně netrpěli, jídlo chuťově výborné, sice málo zákusků, pomalejší doplňování a při plné obsazenosti hotelu nedostatečná kapacita míst k sezení, ale žádné drama ;-) Hotel je trochu vzdálenější od pláží, ale pro lenochy jezdí od recepce minibus, ten jsme nevyužívali, za 10-15 minut dojdete kam potřebujete :-) Nákupní možnosti do 5 minut pěší chůze. Moře nádherné, průzračné, čisté, jedno z nejkrásnějších co jsem kdy zažila. Ve vodě místy kameny, ale nevadí. Lehátka a slunečníky na pláži bohužel drahé, ale dá se obejít i bez nich, vlastní slunečník se dá v místních obchůdkách zakoupit do 10 Eur a při odjezdu ho třeba můžete někomu darovat :-) Hotel má výhodnou polohu, pokud si chcete ostrov trochu procestovat, ať už na půjčeném skútru či půjčeným autem, určitě doporučujeme, v blízkosti se nachází opravdu úžasné pláže. Celkový dojem z dovolené - prostě pohoda! :-)

Datum pobytu: červenec 2018
1  Poděkujte uživateli xchris2018.
Recenzováno: 10. července 2018

Hotel menší, čistý, klimatizace za poplatek, k moři asi 800 m jezdil minibus, městečku dominuje krásná eukalyptová alej, pěkné okolí, možnost výletů a výšlapů a jako všude v Řecku, mimo dosah hotelů někdy neskutečný binec. Celkově jsme byli spokojeni, ceně vše odpovídalo, nebyli jsme ničím nemile překvapeni. Klidná, pěkná dovolená.

Datum pobytu: červen 2018
Poděkujte uživateli 900jitka.