SunConnect Kolymbia Star
Pokud se Vám líbí tento hotel, možná Vás bude zajímat také
178 US$
Booking.com
Booking.com
68 US$
Hotels.com
126 US$
  • Snídaně v ceně
Kolymbia Beach Hotel(Kolymbia)(Skvělá hodnota!)
123 US$
Kolymbia Sun(Kolymbia)
Marathon Hotel(Kolymbia)
HotelQuickly
  • Bazén
FiltrVšechny jazyky
Recenzováno: 17. června 2015

pěkný hotel , výborné jídlo, usměvavý a ochotný personál, úklid pokoje každý den, bazén čistý, moře nedaleko, krásný výhled do hor odkud je pěkný výhled na okolní hotely a moře,
pro děti i dospělé různé aktivity.
pozdravujeme pana číšníka Janise, který nám vždy přál dobrou chuť k jídlu lámanou češtinou,...

Tip ohledně pokoje: náš pokoj byl v hlavní budově s výhledem na bazén a z balkonu napravo byl výhled na moře i hory,..
  • Datum pobytu: červnu 2015, cestoval(a) s rodinou
3  Poděkujte uživateli Darina K.
Tato recenze byla přeložena z jazyka: Angličtina. Zobrazit originál
Recenzováno: 25. června 2014 prostřednictvím mobilu

Byli jsme sem přemístěni ze Smartline Mistral. Nicméně, když jsme přijeli, tak se nám hotel líbil. Všichni 4 jsme si to užili. Jídlo bylo dobré a personál z celého hotelu příjemný od recepce po restauraci a ze všeho nejvíce na dva úžasní barmani Alain a Manolpis, kteří byli skvělí! Měli jsme skvělou dovolenou. Jedinou nevýhodou je umístění hotelu. Měli jsme několik problémů s nápoji, ale vše bylo vyřešeno

Poděkujte uživateli Westuk.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v Angličtina dne www.tripadvisor.co.uk. Zobrazit originál
Guenter R, Leiter Öffentlichkeitsarbeit v zařízení SunConnect Kolymbia Star, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. července 2014

We would like to thank you from our heart, for your kind words! It makes us happy the fact that we prepared for you beautiful and unforgettable holidays. We hope you will visit our hotel again!

• Datum pobytu: červnu 2017, cestoval(a) s přáteli
Recenzováno: 8. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: říjnu 2017, cestoval(a) s rodinou
Recenzováno: 3. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: říjnu 2017, cestoval(a) s rodinou
hotel_responsible, Manager v zařízení SunConnect Kolymbia Star, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. listopadu 2017