SunConnect Kolymbia Star
Delfinia Resort Hotel(Kolymbia)(Skvělá hodnota!)
282 US$
313 US$
TripAdvisor
470 US$
Recenzováno: 17. června 2015

pěkný hotel , výborné jídlo, usměvavý a ochotný personál, úklid pokoje každý den, bazén čistý, moře nedaleko, krásný výhled do hor odkud je pěkný výhled na okolní hotely a moře,
pro děti i dospělé různé aktivity.
pozdravujeme pana číšníka Janise, který nám vždy přál dobrou chuť k jídlu lámanou češtinou,...

Tip ohledně pokoje: náš pokoj byl v hlavní budově s výhledem na bazén a z balkonu napravo byl výhled na moře i hory,..
  • Datum pobytu: červen 2015, cestoval(a) s rodinou
3  Poděkujte uživateli Darina K.
Tato recenze byla přeložena z jazyka: Angličtina. Zobrazit originál
Recenzováno: 25. června 2014 prostřednictvím mobilu

Byli jsme sem přemístěni ze Smartline Mistral. Nicméně, když jsme přijeli, tak se nám hotel líbil. Všichni 4 jsme si to užili. Jídlo bylo dobré a personál z celého hotelu příjemný od recepce po restauraci a ze všeho nejvíce na dva úžasní barmani Alain a Manolpis, kteří byli skvělí! Měli jsme skvělou dovolenou. Jedinou nevýhodou je umístění hotelu. Měli jsme několik problémů s nápoji, ale vše bylo vyřešeno

Poděkujte uživateli Westuk.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v Angličtina dne www.tripadvisor.co.uk. Zobrazit originál
Guenter R, Leiter Öffentlichkeitsarbeit v zařízení SunConnect Kolymbia Star, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. července 2014

We would like to thank you from our heart, for your kind words! It makes us happy the fact that we prepared for you beautiful and unforgettable holidays. We hope you will visit our hotel again!

Recenzováno: před 4 dny prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: červen 2018, cestoval(a) s rodinou
Recenzováno: před 5 dny

Datum pobytu: květen 2018
hotel_responsible, Manager v zařízení SunConnect Kolymbia Star, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 3 dny

Recenzováno: před 1 týdnem

• Datum pobytu: červen 2018, cestoval(a) s přáteli
hotel_responsible, Manager v zařízení SunConnect Kolymbia Star, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 5 dny