SunConnect Kolymbia Star
Expedia.com
56 US$
bedfinder
  • Snídaně v ceně
Kolymbia Beach Hotel(Kolymbia)(Skvělá hodnota!)
123 US$
HotelQuickly
  • Bazén
FiltrVšechny jazyky
Recenzováno: 9. července 2015

Hotel je pěkný, v klidné části Kolymbie, přímo pod skálou, na které je klášter Tsambika. Hned za hotelem se dá napojit na červenou značku a podniknout příjemnou túru ke klášteru.
Moře cca 200m, čistá pláž a průzračná voda.
Pokoje každý den vzorně uklizeny, všichni zaměstnanci hotelu jsou velice vstřícní a ve všem nápomocní.Zvláštní díky patří především milému obsluhujícímu personálu v restauraci Vasilisovi a Litse a také šéfkuchařovi. Jídlo bylo výborné, včetně bufetu pro děti a kuchař každý večer obchází hosty s tím, zda jim chutnalo či nemají nějaký problém.

• Datum pobytu: červenci 2015, cestoval(a) s rodinou
4  Poděkujte uživateli Iva C.
Recenzováno: 17. června 2015

pěkný hotel , výborné jídlo, usměvavý a ochotný personál, úklid pokoje každý den, bazén čistý, moře nedaleko, krásný výhled do hor odkud je pěkný výhled na okolní hotely a moře,
pro děti i dospělé různé aktivity.
pozdravujeme pana číšníka Janise, který nám vždy přál dobrou chuť k jídlu lámanou češtinou,...

Tip ohledně pokoje: náš pokoj byl v hlavní budově s výhledem na bazén a z balkonu napravo byl výhled na moře i hory,..
  • Datum pobytu: červnu 2015, cestoval(a) s rodinou
3  Poděkujte uživateli Darina K.
Tato recenze byla přeložena z jazyka: Angličtina. Zobrazit originál
Recenzováno: 25. června 2014 prostřednictvím mobilu

Byli jsme sem přemístěni ze Smartline Mistral. Nicméně, když jsme přijeli, tak se nám hotel líbil. Všichni 4 jsme si to užili. Jídlo bylo dobré a personál z celého hotelu příjemný od recepce po restauraci a ze všeho nejvíce na dva úžasní barmani Alain a Manolpis, kteří byli skvělí! Měli jsme skvělou dovolenou. Jedinou nevýhodou je umístění hotelu. Měli jsme několik problémů s nápoji, ale vše bylo vyřešeno

Poděkujte uživateli Westuk.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v Angličtina dne www.tripadvisor.co.uk. Zobrazit originál
Guenter R, Leiter Öffentlichkeitsarbeit v zařízení SunConnect Kolymbia Star, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. července 2014

We would like to thank you from our heart, for your kind words! It makes us happy the fact that we prepared for you beautiful and unforgettable holidays. We hope you will visit our hotel again!

• Datum pobytu: červnu 2017, cestoval(a) s přáteli
Recenzováno: 8. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu