Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Vše bylo perfektní.Velmi pozorný a profesionální personál,všechna jídla fantastická s krásnou prezentací,sobotní kino mělo příjemnou atmosféru,ocenil jsem novinku v podobě obsluhy u venkovního jezírka.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli tom_kR2623EK.
Petra H, Deputy Managing Director v zařízení Chateau Mcely, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 2 týdny

Vážení hosté,

mnohokrát děkujeme za tato vřelá slova, která jsou pro nás tou největší odměnou.

Jsme nesmírně rádi, že jste si pro Vaše chvíle relaxace a odpočinku zvolili právě Chateau Mcely a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu, kdy se opět budeme snažit, abyste si od nás odvezli další skvělý zážitek.

S úctou

Petra Horáková

Vse bylo perfektni, mockrat dekujeme za kratky, ale vydatny odpocinek.
Uzasny personal - v cele s panem Tomikem :) , utulny pokojicek, chutne jidlo, krasna zahrada... vse na jednicku ! Urcite se vratime a bude to urcite na delsi pobyt !

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Vladka B.
Petra H, Deputy Managing Director v zařízení Chateau Mcely, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 3 týdny

Milí hosté,

děkujeme za Váš milý komentář, který nás moc těší a jsme velmi potěšeni, že jste u nás byli spokojeni a odpočinuli jste si od denního shonu.

Budeme velmi šťastni pokud se nás rozhodnete navštívit i příště a my pro Vás budeme moci zařídit další skvělý romantický zážitek

S pozdravem za celý tým

Recenzováno: 17. července 2019

Dobrý den, celkově zde šel servis dolů, jen samá sleva, která odráží realitu. Ke všemu Management maže příspěvky na FB a neumožňují všem vyjádřit svobodně jejich názor. Ručníky máte jen na pokoji a u jezírka není kde je vyměnit (pobyt 6/2018). Na všech sociálních sítích mají fota koktejlů ve skle - u jezírka ale v reálu sem Vám koktejl ve skle nedonesou. Je vidět, že na personálu se šetří jeho méně... Zlatá éra zámku je evidentně pryč a profesionalita taktéž = mazání příspěvků na FB/ Chateau Mcely.

Datum pobytu: prosinec 2018
3  Poděkujte uživateli LukasPrague1972.
Recenzováno: 20. května 2019

Moc děkujeme celému personálu, pobyt jsme super užili. U vás se opravdu zastavil čas :-) Přejeme hodně spokojených hostů, jako jsme byli my. Moc rádi se k vám zase vrátíme i s naší malou princeznou :-)

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli lucitaki.
Petra H, Deputy Managing Director v zařízení Chateau Mcely, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. května 2019

Milí hosté,

Budeme velmi šťastni pokud se nás rozhodnete navštívit i příště a my pro Vás budeme moci zařídit další provoněný zážitek

S pozdravem za celý tým

Recenzováno: 7. května 2019

Na Chateau Mcely jsme byli již několikrát a vždy bylo vše perfektní!:-) Oslavili jsme zde nejen narozeniny, zásnuby, ale i výročí a chvíle pohody a klidu. Naposledy jsme s manželem prožili okouzlující víkend, který jsme si dokonce o noc prodloužili, protože tohle místo se prostě težko opouští:-) Opět bylo vše báječné a naprosto bez chyby. Prostředí, pokoj, jídlo, pití, masáže, sauna, úžasný tým lidí a i ty nejmenší drobnosti, které právě taková místa (i pro ty nejnáročnější) dělají ta dokonalá a luxusní. Toto místo zbožňujeme a rozhodně se budeme pravidelně dál vracet. Milujeme chvíle jen pro sebe, které vám navíc někdo obohatí službami, které jsou přesně podle vašich představ!

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli eli_2ek.
Petra H, Deputy Managing Director v zařízení Chateau Mcely, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. května 2019

Milí hosté,

děkujeme za Vaše slova chvály a s radostí je vyřídíme celému týmu Chateau Mcely! Vašich slov si nesmírně vážíme a jsme opravdu šťastni, že pobyt splnil očekávání, protože našim cílem je právě toto - zprostředkovat našim hostům libé pocity a maximálně je hýčkat.

Budeme se těšit na Vaši příští návštěvu!

V dokonalé úctě