Recenzováno: 5. listopadu 2019

V tomto hotelu jsme byli ubytovaní dvakrát a v Kroměříži jej považujeme jednoznačně za nejlepší. V obou případech jsme využili apartmány, které nám svou atmosférou připomínají jeden z nejluxusnějších pražských hotelů, který tu ale asi není vhodné jmenovat. Ubytování a přístup personálu je na vysoké úrovni, Čistota bez problémů. Trochu mne mrzí recepce v restauraci, ale to je jen detail, který neměl vliv na naše ubytování. Lokalita skvostná, přímo na náměstí, s hezkým výhledem. Důležité bylo i automatické vyřízení bezplatného parkovacího místa na náměstí ze strany hotelu, což je velké plus. Z místa jsme nadšeni a rádi se sem vracíme.

Tip ohledně pokoje: apartmány jsou bez chyby
Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli JanaLenka.
Recenzováno: 12. října 2019 prostřednictvím mobilu

Tento hotel jsme s manželkou vybrali na rychlo, jen kvůli přespání. Přijeli jsme večer a paní na recepci byla milá a ochotná. Líbil se nám i interiér hotelu. Recepce, chodby, koupelna i samotný pokoj, všude krásně čisto. Měli jsme apartmán s výhledem na náměstí - skvělé. Na snídani nám nic nechybělo. Vajíčka dobrá, slanina výborná, kafe také dobré. Samozřejmě bylo na výběr spoustu jiného jídla. Pokud budeme mít někdy cestu kolem, rozhodně opět zvolíme tento hotel.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli stanislavbalaz.
Recenzováno: 25. srpna 2019

Velmi nepříjemný personál při rezervaci pokoje a ještě méně příjemná majitelka. Nezvládají náročnější klienty a nemají snahu je získat, nepřipouštějí vlastní chyby, což působí dost arogantně. Při stížnosti paní majitelka se neomluvila a argumetovala hlavně oceněním hotelu. Jenže to ocenění ocení nejvíc klienti!!

Datum pobytu: srpen 2019
1  Poděkujte uživateli sebestikveronika.
Recenzováno: 5. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Prijeli jsme na vikend, abychom si prohlidli Kromeriz. Hotel je na namesti, meli jsme nadherny apartman, sluzby na recepci byly vyborne a na snidani jsme si opravdu pochutnali. Mohu jen doporucit!!!!!

Datum pobytu: prosinec 2017
Poděkujte uživateli vladasnydl.
Recenzováno: 11. března 2018

Krásný malý hotel. Pokoj čistý, útulné a vkusné zařízení. Manželská postel s velkou matrací bez mezery uprostřed, což oceňuji. Personál na snídaních velmi milý a ochotný. Snídaně dobrá. Rozhodně se rádi vrátíme.

Datum pobytu: únor 2018
Poděkujte uživateli lukesb2018.