“Příjemné prostředí s průměrnou obsluhou a průměrnými dezerty”
Recenze Velo Cafe

Velo Cafe
Recenzováno: 31. prosince 2019

4 hvězdy za krásné a útulné prostředí

Obsluha by dle mého měla více komunikovat a více prodávat. Nelíbil se mi servis kávy pro dvě osoby na jednom táce.
Zákusky vypadají na první pohled krásně, chuť je ale velice průměrná.

Datum návštěvy: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli Kristýna M.

Recenzováno: 12. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Útulný prostor, dobrý výběr kávy i moučníků, udělají i snídani. Flat white ale neumí, byl moc mléčný. Rozlili jsme na stolek kávu, objednali jsme novou. K mému údivu obsluha stolek utřela až poté, co přinesla novou kávu, což trvalo nějakých 7 až 10 minut. Celkově se obsluha více věnuje lidem, kteří si přijdou pro kávu TO GO.

Poděkujte uživateli Simonik169.
Recenzováno: 25. října 2019

Nepříjemná slečna za barem nás trošku zklamala. Ale byla šikovná a rychlá. Kafe výborný. Nějaký smrad z kuchyně jsem cítila.

Poděkujte uživateli Aneta V.
Recenzováno: 9. října 2019

Krasná kavárna s vinárnou a moc příjemná obsluha. Byli jsme zde s přáteli (doporučuji rezervaci) a nakonec jsme zde strávili půl dne.

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli Marcelus V.
Recenzováno: 18. července 2019

Moc dobrá káva i limonáda! Určitě stojí za návštěvu při výletu do Kroměříže. Prostředí i obsluha jsou prostě super :-)

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli pavlinkapok.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Velo Cafe, si také prohlíželi

Kroměříž, Zlínský kraj

Už jste navštívili Velo Cafe? Sdílejte své zkušenosti!