Recenzováno: 18. listopadu 2019

Nový hotel v klidném prostředí spojený chodbou s termálním koupalištěm. Pokoje čisté a prostorné, ve 4.patře vlastní bazén a parní kabiny, hotel nabízí i masáže.
Jídlo ve formě bufetu. Malý a příjemný bar ve vestibulu.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli Eva K.
Recenzováno: 13. července 2019

Naprosto skvělé krásné moderní ubytování, nádherná koupelna, skvělé zážitkové bazény, skvělé jídlo, ovoce. Není co vytknout. Byli jsme velmi spokojeni, jediná škoda je, že není možné zaplatit si plnou penzi.

Datum pobytu: březen 2019
Poděkujte uživateli Eva Č.
Recenzováno: 14. května 2019

Hotel je útulný, personál milý,denně se uklízí pokoje.Postele jsou sice uzší ale pohodlné,dost vysoké.Na každém pokoji byl k dispozici rozkládací sušák na prádlo, což všichni při dennodenním pobytu v termálních lázních ocenili.Koupelna je prostorná,čistá a vúbec celkově je hotel zařízen velmi příjemně.Měli jsme polopenzi a výběr jídel byl opravdu veliký a denně se obměńovala škála potravin,pokaždé bylo něco nového.Jídlo bylo úžasné,až jsme se museli hlídat, strašně to lákalo ochutnat co nejvíce,měli vše krásně naaranžované.Pokoje jsou dobře izolované-v noci nebyl slyšet hluk ani z vedlejších pokojů ani z chodby.

Tip ohledně pokoje: My měli pokoj směrem k příjezdové cestě ale žádný hluk tam nebyl,provoz minimální.
Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli martina37805.
Recenzováno: 13. dubna 2019

Vypravili jsme se na testovací krátký pobyt až na maďarsko-slovinsko-rakouské trojmezí a byli jsme moc spokojeni. Nový příjemný hotel, tradičně výborná maďarská kuchyně a pěkné lázeňské zázemí, přístupné přímo v županech z hotelu. Navíc ještě energetický park a velice příjemná slečna v recepci... Doporučujeme!

Datum pobytu: říjen 2018
Poděkujte uživateli sima4460.
Recenzováno: 5. října 2018

Skutečný relax. Klid, pohoda. Profesionální, ochotný personál. Hotel naprosto nový, téměř luxusní. Mimo sezónu nedoporučuji s dětmi, pro ně to ve vnitřních bazénech příliš není. A to je dobře. Jinak by tam takový klid nebyl. Snídaně i večeře výborné. Problém tedy byl skoro vždy u snídaní s tím, že restaurace nedisponuje dostatečným množstvím nádobí, patrně při vyšší obsazenosti hotelu. Chybí konvičky, horká voda, "atraktivní" ovoce bohužel doplněno méně atraktivním a později není výběr pečiva. Lenti je trošku "na konci světa", takže doporučuji cestovat autobusem, vůz vám celkem k ničemu nebude, pokud nebude chtít podnikat výlety do vzdálenosti 100 km a více. Hotel zcela nekuřácký - což je naprosto v pořádku, ale že se nesmí kouřit ani na balkonech, je přehnané. My jsme měli pobyt zprostředkovaný Hungariatour a je to velmi spolehlivá cestovní kancelář na úrovni. Veškerý popis v katalogu se naprosto shodoval se skutečností. Rozhodně doporučuji, pokud si chcete odpočinout v pěkném prostředí a klidu.

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli Eva S.