Recenzováno: 10. července 2017 prostřednictvím mobilu

Manžel byl s dcerou v tomto hotelu maximálně spokojen. Báječné a velmi chutné jídlo. Čisté prostředí. Krásná písečná pláž. Bezvadný program pro hosty, pro děti i dospělé. Čistý bazén. Přijeli nadšení.

Datum pobytu: červenec 2017, cestoval(a) s rodinou
3  Poděkujte uživateli Katka K.
Recenzováno: 21. srpna 2016

Hotel leží přímo na pláži, na které ani v sezoně není moc plno, ubytování v pořádku, jídlo velmi dobré, personál taktéž. Hotelový bazén se slunečníky a lehátky. Animační programy pro děti, některé večery program pro dospělé.

Tip ohledně pokoje: Výhled na moře
  • Datum pobytu: srpen 2016, cestoval(a) s přáteli
3  Poděkujte uživateli Helena G.
Recenzováno: 26. července 2016

Hotel je přímo u pláže,v areálu je bazén s lehátky a slunečníky zdarma.Úklid prováděn každý den.Trezor na cennosti a peníze jsme si nebrali,vše jsme měli volně a nic se neztratilo.Snídaně jsou každý den stejné, k večeři se dá vybrat-těstoviny,hranolky,brambory,různá masa,čerstvě osmažené ryby,zeleninové saláty,ovoce,sladké pečivo,pití k večeři je za poplatek-za lahvičku vody 2eura.Pláž je s hrubším pískem,což je dobré,protože dost často foukal vítr.Moře krásně čisté,občas velké vlny.
Na hlavní promenádě je spousta obchodů a restaurací, v úterý jsou na hlavní promenádě trhy.Kousíček od hotelu je nádraží,vlakem za 10euro tam a zpět si můžete udělat výlet do Barcelony, při zpáteční cestě dávejte pozor - musíte směr na Blanes.Jízdenky si koupíte na promenádě v inform.centru,na nástupišti si je cvaknete v automatu...bez jízdenky nelze,turniket v Barceloně vás nepustí.
Jediné co nám kazilo dovolenou byl silný zápach kanalizace hned u hotelu,zápach se šířil k bazénu i na pláž - naštěstí dost často foukal vítr.Projít podchodem u hotelu na hlavní promenádu byl taky "zážitek" - šílený smrad.Po pláži se procházkou dostanete do Pineda de Mare-asi dva km od hotelu Caprici.

• Datum pobytu: červenec 2016, cestoval(a) s rodinou
5  Poděkujte uživateli JajinaCV.
Recenzováno: 21. června 2015

Vše absolutně v pohodě,.poloha hned u moře s dobrým vstupem bez bot do vody Nákupní možnosti kousek od hotelu.Proti hotelu zastávka vlaku do Barceloni ,za 10 eur zpáteční jízdenka . VŠUDE ČISTO A STRAVA DOBRÁ.

Datum pobytu: červen 2015, cestoval(a) v páru
8  Poděkujte uživateli milozvo.
Tato recenze byla přeložena z jazyka: Angličtina. Zobrazit originál
Recenzováno: 8. června 2014

Právě jsme zde strávili týden dovolené s plnou penzí. Hotel je velmi čistý, leží hned vedle pláže, bydleli jsme v pokoji 240, odkud byl výhled na pláž. Jídlo bylo na 3hvězdičkový hotel dobré, když jsem četl recenze jiných hostů, začal jsem přemýšlet o tom, že se přestěhujeme, ale jsme oba rádi, že jsme to neudělali. Hotel leží stranou hlučné části Santa Susanny, vedle je nádraží, jeli jsme jeden den do Barcelony za 8 euro obě cesty, 40 minut jízdy. Personál byl přátelský a ochotný, bez jakýchkoliv nervů. Bazén byl pěkný, slunce u něj svítilo od rána do večera, ne jako v obestavěných areálech. Určitě sem přijedeme brzy znovu, tentokrát na delší dobu, byla to kouzelná dovolená.
Od Andyho a Kathryn Phillipsových z Plymouthu, UK

3  Poděkujte uživateli Gizzmoo44.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v Angličtina dne www.tripadvisor.co.uk. Zobrazit originál