Recenzováno: 26. srpna 2017

Hotel naprosto krásný, dovolená byla skvělá. Moře úžasné, pláž oblázková avšak čistá. Bazén u hotelu vždy čistý, velikostně dostačující. Lehátka zdarma, vždy bylo místo, ačkoli, stejně jsme byli spíše každý den u moře, které je hned u hotelu. Večer různé zábavy. Ačkoli bez animátorů. Byla tam prohlídka hadů aj. Na všechny jsme nechodili. Každý večer jsme se chodili procházet na promenádu, večer to tam žije, všude spousta lidí... Tento hotel doporučuji všem, kdo chce zažít krásnou relaxační dovolenou přímo u moře... :)

Datum pobytu: červenec 2017
3  Poděkujte uživateli Anette17.
Recenzováno: 24. července 2017

Hotel OK,strava dobrá,každý si vybere.K moři je to cca 10min,ale musíte hledat vhodné místo-takže někdy i 20min,u hotelu jsou dva velké bazény-pokud chcete den trávit u bazénu a hned z rána si nedáte na lehátko ručník,nemáte šanci.Někdo to dělal i tak,že si dal na lehátko ručník a byl celý den u moře...Malá písečná pláž je přeplněná,protože to je jediný kousek pláže,kde je vstup do moře vhodný i pro malé děti.I na pláži se brzy ráno zabíraly místa.Jinak na ostatních jsou kameny,nedoporučuji vstup do moře bez bot.Moře krásné,čisté,průzračné,ale přeplněné-doslova hlava na hlavě.Za použití sprchy na pláži na 30s se platí 2kn. Promenádou okolo moře se dostanete do města,po cestě je hodně barů a obchůdků.Kdo chce prožít klidnou dovolenou,tak radši někam jinam.Jak v hotelu /jídelna,bazén/,tak u moře je neustálý hluk a řev.Městečko je přeplněné turisty.Nejhezčí okamžiky jsou brzy ráno procházkou u moře.

Datum pobytu: červenec 2017
3  Poděkujte uživateli JajinaCV.
Recenzováno: 10. července 2017 prostřednictvím mobilu

Manžel byl s dcerou v tomto hotelu maximálně spokojen. Báječné a velmi chutné jídlo. Čisté prostředí. Krásná písečná pláž. Bezvadný program pro hosty, pro děti i dospělé. Čistý bazén. Přijeli nadšení.

Datum pobytu: červenec 2017
3  Poděkujte uživateli Katka K.
Recenzováno: 21. srpna 2016

Hotel leží přímo na pláži, na které ani v sezoně není moc plno, ubytování v pořádku, jídlo velmi dobré, personál taktéž. Hotelový bazén se slunečníky a lehátky. Animační programy pro děti, některé večery program pro dospělé.

Tip ohledně pokoje: Výhled na moře
Datum pobytu: srpen 2016
3  Poděkujte uživateli Helena G.
Recenzováno: 26. července 2016

Hotel je přímo u pláže,v areálu je bazén s lehátky a slunečníky zdarma.Úklid prováděn každý den.Trezor na cennosti a peníze jsme si nebrali,vše jsme měli volně a nic se neztratilo.Snídaně jsou každý den stejné, k večeři se dá vybrat-těstoviny,hranolky,brambory,různá masa,čerstvě osmažené ryby,zeleninové saláty,ovoce,sladké pečivo,pití k večeři je za poplatek-za lahvičku vody 2eura.Pláž je s hrubším pískem,což je dobré,protože dost často foukal vítr.Moře krásně čisté,občas velké vlny.
Na hlavní promenádě je spousta obchodů a restaurací, v úterý jsou na hlavní promenádě trhy.Kousíček od hotelu je nádraží,vlakem za 10euro tam a zpět si můžete udělat výlet do Barcelony, při zpáteční cestě dávejte pozor - musíte směr na Blanes.Jízdenky si koupíte na promenádě v inform.centru,na nástupišti si je cvaknete v automatu...bez jízdenky nelze,turniket v Barceloně vás nepustí.
Jediné co nám kazilo dovolenou byl silný zápach kanalizace hned u hotelu,zápach se šířil k bazénu i na pláž - naštěstí dost často foukal vítr.Projít podchodem u hotelu na hlavní promenádu byl taky "zážitek" - šílený smrad.Po pláži se procházkou dostanete do Pineda de Mare-asi dva km od hotelu Caprici.

Datum pobytu: červenec 2016
5  Poděkujte uživateli JajinaCV.