Hotel Europa Splash(Malgrat de Mar)
174 US$
177 US$
113 US$
  • U pláže
Luna Park Hotel(Malgrat de Mar)(Skvělá hodnota!)
164 US$
155 US$
92 US$
81 US$
Expedia.com
  • U pláže
Camping Resort Els Pins(Malgrat de Mar)
180 US$
  • Bezplatné parkování
  • Bazén
Sumus Hotel Monteplaya(Malgrat de Mar)
195 US$
156 US$
Orbitz.com
156 US$
149 US$
Expedia.com
  • Snídaně v ceně
ALEGRIA Maripins(Malgrat de Mar)(Skvělá hodnota!)
166 US$
128 US$
HotelsClick
  • Snídaně v ceně
Luna Club Hotel(Malgrat de Mar)
Recenzováno: 11. září 2015

S přítelem jsme si hotel vybrali na základě doporučení z CK. Pokoje malé, to by nám nevadilo, vadil nám smrad odpadu z koupelny a hluk. Všechno zde bylo slyšet, každé zavření dveří, rozhovory z vedlejších pokojů, bohužel i zvracení atd...Museli jsme si koupit špunty do uší a spali s nimy do konce dovolené. Pokoje byli čisté, uklizené, každý den čisté ručníky.
hned při příjezdu jsem na recepci žádala o pozdní check out, bylo mi řečeno, že to nebude problém, ale den před odjezdem mi bylo sděleno, že to není možné.
Jídlo vynikající.. velký výběr, jak při snídaních, tak při večeřích.

• Datum pobytu: září 2015, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Šárka L.
Tato recenze byla přeložena z jazyka: Angličtina. Zobrazit originál
Recenzováno: 8. června 2014

Hotel Papi jsem poprvé navštívila v roce 2011. Jsem stydlivý člověk, ale v Hotelu Papi jsem se cítila jako doma. Servis je vynikající, jídlo moc dobré, zábava jiná. Letos se sem zase vrátím, budu tu bydlet už potřetí. Hotel je docela levný. Vše je hned za rohem (např. pláž, bary atd.). Pokud máte problémy s chozením do vysokých kopců, Maltreat je docela rovinatý. Musím ocenit Mickyho a Juana, díky kterým na ty 2 týdny, které jsem v hotelu strávila, jen tak nezapomenu. Při odpočívání u bazénu vás každý den čeká něco nového (bingo, vodní aerobik, šipky a dětský klub) a jestli cestujete s dětmi, dětský klub je 100% bezpečný. Podnikají spoustu různých aktivit, mezi něž patří malování, zpívání a občas dokonce muzikál pro všechny. Hotel Papi musíte vidět!! Za 8 týdnů se sem vrátíme a já už se nemůžu dočkat!

2  Poděkujte uživateli Taylor P.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v Angličtina dne www.tripadvisor.co.uk. Zobrazit originál
Recenzováno: před 5 dny prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: srpen 2018, cestoval(a) s rodinou