Recenzováno: 25. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Kdyz si nekoupite ubytovani pres slevovy portal, dostanete pekny pokoj. My byli spokojeni. Krasny vyhled, slusny pokoj. Ke kuchyni bych vyhrady mel, to by zlepsit slo. V okoli mnoho krasnych mist na vylety.

Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli Libor F.
Recenzováno: 4. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Hotel je stále socialistický, a to co se vybavení i personálu týká.

Není možné se dietně najíst.

Je zde Wi-Fi, nabízí masáže, je zde vířivka, lyžárna/ kolárna.

Pokud nehledáte luxusní ubytování a stačí vám mít kde přespat, je tento hotel optimální volbou.

Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli Klára S.
Recenzováno: 12. července 2018

Pobyt byl zakoupen na slevovém portále. Ubytování pěkné, sice starší vybavení ale částečná rekonstrukce byla vidět. Personál recepce velmi milý a vstřícný. Restaurace výborně vaří, personál velmi ochotný. Bohužel jsme se trefily na zájezd důchodců, plný hotel a jen naše rodina. Vedení hotelu rezervovalo stoly pro důchodce a pro nás nic nezbylo. Hotel má velmi málo míst v restauraci oproti kapacitě hotelu. Vznikaly denně konflikty, ať jsme šli na jídlo dříve, nebo o hodinu později. Donutilo nás to opustit hotel o noc dříve. Jo a úklid by chtělo trochu vylepšit. Jinak se nám líbilo.

Datum pobytu: červen 2018
Poděkujte uživateli Pavla K.
Recenzováno: 4. března 2018

To, že je hotel stále stejný, jak za dob komunistů, bych ještě zkousla. Problém je neskutečný nepořádek: prach všude a na všem, koberec v pokoji vypadal zcela na odpis, štítila jsem se projít bez bot. Místní kuchyně je pod průměrem. Dokonce jsem vrátila svou porci masa, protože nebylo cítit po čerstvosti.

Datum pobytu: duben 2017
1  Poděkujte uživateli hejtaurka0.
Recenzováno: 13. února 2018 prostřednictvím mobilu

Hotel je starý, což by tak nevadilo ale je hrozně špinavý, okna neumíte, prach všude kam se podíváte, byli jsme zde na týden a uklízečka jednou za 7 dnů vysypala kos jinak jsme ji neviděli. Do pokoje zatekalo byla poledních zeď, pavučiny na pokoji, děravé povlečení, děravá sedačka, děravé koberce, špinavý koberec . Pokud si zaplatíte výrobku zjistíte že díky chybějícímu větrání jsou okrajové zdi, podlaha špinavá, snídaně a vecere formou švédských stolů byly celkem dobre, obědy ve stylu školní kuchyně ale obsluha byla příjemná.

Datum pobytu: únor 2018
Poděkujte uživateli vodak001.