“Uzasne pivo Hacker Pschorr, mila obsluha, pouze prumerne jidlo, venkovni terasa”

Flair Hotel Vier Jahreszeiten
Recenzováno: 31. prosince 2019

Restaurace vybrana predevsim z duvodu, ze zde maji me nejoblibenejsi psenicke pivo znacky Hacker Pschorr, ktera je vlastnena skupinou Paulaner a neni uplne snadne mit moznost tocene pivo ochutnat.
Behem leta muzete sedet na venkovni terase, ktera je schovana uvnitr vnitrobloku, coz jsme take kvuli teplemu pocasi vyuzili. Jedl jsem vyborny zeleninovy salat, pote klasicky rizek a americke brambory. Oboje na mne bohuzel bylo dost slane a mastne, coz jsem necekal a nemel jsem z toho uplne radost. Kolega se svou volbou jidla nedopadl tez o moc lepe. Pivo spickove a naprosto naplnilo ocekavani.
Jako obsluha zde pracuji dve opravdu velmi mile a pozitivni cisnice.
Libilo se mne, ze restaurace ma na zadni strane jidelniho listky uveden seznam veskerych pouzivanych dodavatelu potravin, ze kterych v restauraci vari.

Datum návštěvy: červen 2019

Recenzováno: 3. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Datum návštěvy: duben 2019
Recenzováno: 22. června 2013

Datum návštěvy: duben 2013

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Flair Hotel Vier Jahreszeiten, si také prohlíželi

Bad Urach, Bádensko-Württembersko

Už jste navštívili Flair Hotel Vier Jahreszeiten? Sdílejte své zkušenosti!