Recenzováno: 14. července 2019

Švábi na pokoji, jídlo-malý výběr a každý den to samé, nápoje ředěné vodou, která není pitná-poslední dva dny jsem trpěla v bolestech s teplotami a šíleným průjmem-přivezla jsem si bakterii, čistota na hotelu na špatné úrovni, taktéž přístup cestovní kanceláře Pantour, nikdy více, zaplacené 4* odpovídaly 2,5*

Datum pobytu: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli Cest123.
Recenzováno: 26. ledna 2019

hotel se nachází v přístávací zoně letadel takže celý den nad hlavou hučely letadla, za celý pobyt ani jednou výměna ložního prádla a ručníků. Vynášení košů jedno za pobyt a to při házení toaletního papíru do koše opravdu nestačí (v řecku se nesplachuje papír). Jídlo stále stejné pořád dokola, Uklid jen vytření podlahy jednou za pobyt. Sprcha 50x50 cm s výškou 170cm takže při mých 200cm jsem se sprchoval v podřepu. Postel betonový základ s napříč položenými různými fošnami co kde našli. Matrace flekatá jak z popelnice. Nikdy více.

Datum pobytu: srpen 2018
1  Poděkujte uživateli Jardys88.
Recenzováno: 18. října 2017

Potřebovala jsem si odpočinout,a to se mi,na začátku října povedlo.Počasí nejdřív kolem 20 stupňů se postupně oteplovalo,obloha zazurověla,moře stále super,vlny podle větru,občas trochu větší,ale koupat se dalo.V hotelu perfektní servis,personál v recepci i v kuchyni - ochota,laskavost,kdy\koliv ochotni pomoci.

Tip ohledně pokoje: Apartmány vhodné pro rodiny s většími dětmi
Datum pobytu: říjen 2017
2  Poděkujte uživateli evula2016.
Recenzováno: 11. srpna 2018

Datum pobytu: červenec 2018