“Pobyt od 1 - 4. 10. 2020”

Motel Roubenka - Restaurace
Recenzováno: 4. října 2020

Rád bych ocenil, kromě absolutně milého osazenstva motorestu Roubenka, přátelské atmosféry a dobrého jídla, i dosud nevídanou vstřícnost, se kterou jsem se právě zde setkal. Měli jsme rezervaci na termín 25 - 28.9. tato volba se ukázala jako poměrně nešťastná, předpověď počasí katastrofální. Ráno v den odjezdu mi volala paní Faltová, se kterou jsem předtím projednával detaily rezervace a možnost uložení kol , a ptala se, zda nechceme změnit termín, protože tam prší a předpověď na další dny neslibuje změnu k lepšímu. Co prý tam budeme dělat když na kola to opravdu není. S radostí jsem termín o týden posunul a užili jsme si opravdu vydařený pobyt. Recenze obvykle nepíši, ale taková neobvyklá vstřícnost si to rozhodně zasluhuje. Takže ještě jednou MOC DĚKUJEME. T a A. Vránovi

1  Poděkujte uživateli todo100.

Recenzováno: 10. července 2020

Díky za bezchybnou obsluhu číšníka Honzy, jeho pečlivost a přehled. Možná až přehnaná starostlivost....Ale v pohodě!

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli A9474FBjanh.
Recenzováno: 5. července 2020

Krásné prostředí, ideální pro rodiny s dětmi, které si vyhrají např. na pískovišti. Velmi milá a vstřícná obsluha a vynikající jídlo za dobrou cenu. Pochutnali jsme si i na luxusním dortíku :-). Strávili jsme tu hezké odpoledne a vřele doporučujeme, roubenka určitě stojí za návštěvu. My děkujeme a rozhodně se vrátíme :-).

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli baraj810.
Recenzováno: 22. února 2020

Luxusní jídlo.Luxusní, mila a rychla obsluha. Honza a Adélka výborný. Prostě paráda. Doporučuju všem

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli martinhB4523DA.
Recenzováno: 20. listopadu 2019

Velice milá a ochotná obsluha, vynikající jídlo a čisté pokoje. Za mne naprostá spokojenost.Ráda se zase vrátím a doporučuji.

Poděkujte uživateli martasuchankova80.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Motel Roubenka - Restaurace, si také prohlíželi

Kostelec nad Orlici, Královéhradecký kraj
Týniště nad Orlicí, Královéhradecký kraj

Už jste navštívili Motel Roubenka - Restaurace? Sdílejte své zkušenosti!