3 výsledky
Recenzováno: 23. července 2019

V tomto penziónu jsme byli ubytování s rodinou.Pokoje jsou stylové,pěkné a čisté.Snídaně formou bufetu,každý si vybere.Navštívili jsme i kavárnu v přízemí,káva výborná,milá obsluha.Příjemné prostředí.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Martina T.
Recenzováno: 3. května 2018 prostřednictvím mobilu

Penzion s vyhledem na hrad. I kdyz je u hlavni krizovatky, tak v pokoji neni slyset temer zadny hluk, super! Penzion byl zrejme nedavno renovovan, krasne stropy, jen nekdo nebyl moc zrucny a podle toho to vypada. Listy na sebe nenavazuji, policky ve skriny jsou zvlastne seriznute, kolem dveri jsou zapomenute hrebiky, o ktere se muzete zranit, v koupelne chybi zrcadlo. Snidane jsou dobre, jen mi chybely vajicka. Penzion jeste potrebuje par uprav. Moc mu fandim, pak to tu bude dokonaly! Jediny trouble je s parkovanim, naproti jen male parkoviste, dalsi nejblizsi parkovani az na namesti, ale za poplatek.

Datum pobytu: duben 2018
Poděkujte uživateli ThomashPrague.