Nádherný hrad

Ne nadarmo Johann W. Goethe popisoval Loket, který navštívil celkem 13 x jako pohádkový hrad... přečíst další informace

Recenzováno: 10. března 2020
MKohl123
Stojí za návštěvu

Hrad stojí určitě za návštevu. Absolvovali jsme prohlídku bez průvodce, ale naprosto nevadilo... přečíst další informace

Recenzováno: 5. ledna 2020
Michaela H
Čechy, Česká republika

Recenzováno: 13. listopadu 2019

Hrad jako stavba určitě stojí za návštěvu. Expozice mi však přišla nedostatečná. Dětem se líbila jen mučírna, ale bylo to plno místností většinu však téměř prázdných.

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli Jan S.
Recenzováno: 6. listopadu 2019

Jedna z nejlepších prohlídek hradu co jsem zažila. Pana průvodce jeho práce evidentně baví a je to vidět a slyšet :).

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli bohuzel.
Recenzováno: 23. srpna 2019

Od Lokte jsme jen pár kilometrů, a tak sem jezdíme často. Hrad má zajímavé expozice a pro děti atraktivní exkurzi útrpného práva. Z hradu je krásná vyhlídka a i středověké město je krásné. Skvělé jsou i různé programy (středověké slavnosti nebo noční prohlídky apod.).

Poděkujte uživateli pastaaaa.
Recenzováno: 18. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Moc hezky, udrzovany hrad se zajimavou historii za rozumnou cenu i s vykladem. Spousta hezkych exponatu a hradni mucirna je skutecne poutava. Doporucuuujiii

Poděkujte uživateli Q7381COmartinb.
Recenzováno: 14. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Krasný hrad. Rádi se sem ještě vrátíme. Krásné prostředí. Cena slušná a hlavní atrakce sklepení a vězení super ještě víc strašidel. Moc pěkný výhled.

Poděkujte uživateli liborp593.