“Velké porce”

Penzion Trojkámen-Restaurace
Kuchyně: Středoevropská
Popis: stylová restaurace s vlastní atmosférou, domácí kuchyní s maximálním využitím surovin od regionálních producentů
Recenzováno: 4. října 2020

Byl jsem zde pouze jednou, ale mohu říci, že jsem byl příjemně překvapen velkými porcemi. Na restauraci v takovém "zapadlém" místě se mi ceny některých jídel zdáli trochu dražší, ale kvalita jídla a porce byly výborné.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli 464michalb.

Recenzováno: 2. srpna 2020

Zastavili jsme se zde na krátké občerstvení - na kávu. Ke kávě nám byly nabídnuty skvělé chutné koláčky. Byli jsme příjemně překvapeni rychlou a velmi profesionální obsluhou. Taktéž prostředí restaurace a zahrádky působí velmi příjemně, útulně. Děkujeme a doporučujeme. Škoda, že takových restaurací není víc.

Poděkujte uživateli kop610873.
Recenzováno: 26. července 2020 prostřednictvím mobilu

Výběr jídel nic moc ale jídlo samo o sobě bylo dobré,takový průměr. Velice chválím restauraci za čerstvou a chuťově velice příjemnou zeleninovou přílohu (salátek). Obsluha příjemná a prodávané koláče super jako zákusek ke kávě.

Poděkujte uživateli Anetys.
Recenzováno: 18. července 2020 prostřednictvím mobilu

Krásné, příjemné prostředí, vstřícná obsluha, výborné jídlo. A navíc tam pečou skvělé domácí dvakrát plněné koláče s možností si koupit domů. Koupila jsem 4x Mňam

Poděkujte uživateli 543radmila_.
Recenzováno: 2. července 2020

Mohu hodnotit pouze na základě jedné hotovky, takže to berte s rezervou. Vyšší cena, jídlo průměrné. Obsluha mírně napružená. Dotaz: „Jakou máte dnes polévku?" Odpověď: „Vývar". Dodnes nevím, co vlastně vyvařili, ale byl dobrý. Knedlíky výborné, tzv. vepřová svíčková byla samozřejmě spíše vepřová na smetaně. Ostatní jídla, které jsem zahlédl vypadala vizuálně dobře, ale jestli chutnala nevím. Při stolování jsem zaslechl hosty, jak si šuškají něco o domácích zákuscích, které zde mají, a že jsou obří. Věneček je údajně věnec, indiánek indián, banánek banán atd. Závěr: na hotovku na výletě mohu s klidem doporučit jinak nemohu hodnotit.

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli EddieBackFire.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Penzion Trojkámen-Restaurace, si také prohlíželi

Loučná nad Desnou, Olomoucký kraj
Branná, Olomoucký kraj

Ostružná, Olomoucký kraj
Velké Losiny, Olomoucký kraj

Už jste navštívili Penzion Trojkámen-Restaurace? Sdílejte své zkušenosti!