Matala beach

Recenzováno: 4. září 2020
so_an421
Olomouc, Česká republika

Recenzováno: 28. září 2020

Tady jsem strávila krásný týden dovolené. Pláž je upravená, čistá. Místo se na pláži najde i pro ty, kteří nechtějí ležet na lehátkach. Na pláži spousta taveren a barů. Hodně překvapená jsem byla i z podmořského světa. Moře lemované krásnými skálami. Krásné místo k odpočinku.

Datum zážitku: září 2020
1  Poděkujte uživateli Soňa K.
Recenzováno: 4. září 2020

Krásná pláž, vhodná zejména pro plavce. Kousek od břehu je hlouběji, ale s trochou obezřetnosti to zvládala i naše malá dcera. Nevýhodou je velká návštěvnost. Lehátka je potřeba zabrat hned ráno.

Datum zážitku: srpen 2020
Poděkujte uživateli so_an421.
Recenzováno: 9. srpna 2020

Pláž, která stojí za to jí navštívit. Určitě doporučuji si koupit za pár Eur brýle na potápění a vyrazit tam prozkoumat. V okolí pláže plno restaurací a obchůdků.

Datum zážitku: srpen 2020
Poděkujte uživateli julirusek.
Recenzováno: 19. října 2019

Tato pláž a celá Matala se mi moc líbila.Při krajích se dá šnorchlovat a pozorovat ryby,podél pláže jsou příjemné hospůdky kde se můžete najíst a osvěžit, na celou zátoku je krásný pohled

Datum zážitku: říjen 2019
1  Poděkujte uživateli Dagmar H.
Recenzováno: 29. září 2019

příjemná pláž s pískem akrásným okolím.lehátka se slunečníkem za 6E na celý den to jde, hospůdky všude dokola

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli mlekojedy.