“Už nikdy víc !!”

Buena Vista - Restaurant
Vhodné pro: Romantický
Možnosti stravování: Venkovní posezení, Rezervace
Recenzováno: 3. října 2020 prostřednictvím mobilu

Nejhorší jídlo, které jsem kdy jedla. Tortily byly chuťově hrozné, maso odporné, nedochucené a špagety to stejné. Za 199,- nejhorší jídlo co jsem kdy měla.

Poděkujte uživateli michaelasF4956DD.
petrah326, Supervizor v zařízení Buena Vista - Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. října 2020

Dobrý den Michaelo, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, velice mě mrzí Vaše zkušenost, nicméně pokud byste svou nespokojenost řešila na místě, personál by Vám rád nabídl kompenzaci. Přeji krásný den

Recenzováno: 24. srpna 2020

Luxusní kuchyně za velmi dobré ceny. Příjemný personál ,krásné prostředí, upravené, vždy čisté. Vždy si pochutnáme.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli Kiki P.
petrah326, Manažer v zařízení Buena Vista - Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 31. srpna 2020

Moc děkujeme za milé hodnocení a těšíme se opět na viděnou u nás.

Recenzováno: 24. července 2020 prostřednictvím mobilu

Navštívili jsme restauraci s dětmi a byli jsme moc spokojeni. Milá a vstřícná obsluha. Polévka ze silného hovězího vývaru neměla chyby i steak byl luxusní,pepřová omáčka mňam a ty deserty.Dětské hřišťátko se skluzavkou a houpačkou velké plus. Příští návštěva Jihlavy a restaurace je jasná

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli 523janap.
petrah326, Manažer v zařízení Buena Vista - Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. srpna 2020

Milá paní Jano, děkujeme za milá slova a budeme se brzo opět těšit na Vaši návštěvu.

Recenzováno: 10. července 2020

K naprosté dokonalosti chyběli jen domácí poctivé hranole.
Navštěvovali jsme ji každý večer a pokaždé spokojenost.
Dobré jídlo, příjemný personál.

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli lukask488.

Moc děkujeme za milá slova a těšíme se opět na Vaši návštěvu.

Recenzováno: 26. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Krásný interiér, nápadité menu. Obsluha průměrná, jidlo taky. Poměr cena/kvalita nepotěší. Je to ale příjemné místo pro setkávání s rodinou nebo pro pracovní schůzky.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli radkazdenek.
Petra H, Manažer v zařízení Buena Vista - Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. ledna 2020

Děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se brzo opět těšit na Vaši návštěvu.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Buena Vista - Restaurant, si také prohlíželi

Jihlava, Kraj Vysočina

Už jste navštívili Buena Vista - Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!