“Výborné jídlo!”
Recenze laOliva

laOliva
Recenzováno: 17. září 2017

Zašly jsme s kamarádkami na oběd do této restaurace a velmi jsme si pochutnaly. Opravdu výborné jídlo a skvělý servis. Servírky nevtíravé, přesto pozorné. Jídlo výborné, malý výběr, ale to vůbec není na škodu. Polévka velmi dobrá, panenka výborná porce dostatečně velké. Kafe a dezert také na jedničku. V Jihlavě jsme byly poprvé a pokud tam znovu zavítáme, tak se sem určitě vrátíme. Chválíme i moc hezké prostředí, vkusně zařízeno a prosklené okno o kuchyně taky zajímavý nápad :).

Poděkujte uživateli consti2017.

Recenzováno: 10. srpna 2017

poprvé jsme tam byli se synem a jeho přítelkyní, kteří přiletěli ze zahraničí. Nevěděla jsem, kam je pozvat, tak jsme navštívili laOliva. Všem nám chutnalo. A syn, pokud přiletí do ČR a je v Jihlavě, tak zve návštěvy právě sem.

Poděkujte uživateli Jana K.
Recenzováno: 8. srpna 2017

V této restauraci obědvám nebo večeřím poměrně pravidelně. Jídlo hodnotím jako dobré, nicméně na velikosti porcí a v některých případech i na dotažení chuti by stálo za to zapracovat. Nicméně co určitě mírně sráží moje celkové hodnocení, je obsluha. V některých případech mi hodně chybí trochu lidštější přístup s úsměvem, možná by nezaškodila ani inspirace ve Středomoří, z níž ostatně celá kuchyně i název restaurace vychází.

Poděkujte uživateli kkoten.
Recenzováno: 3. srpna 2017

Do La Olivy zajdeme čas od času na oběd či na večeři. Nikdy se nám nestalo, že bychom byli zklamaní, co se týče jídla. Na Jihlavu se jedná opravdu o jednu z nejlepších restaurací, kam se nebojíte poslat své známé, nebo firemní zákazníky. Před časem se mi taktéž ale stalo, že jedna ze servírek byla otrávená, koulela očima a kroutila hlavou, když procházela mezi stoly. U stolu už to ale přetvářkou nezachránila. Lepší zážitky byly vždy se vstřícnými mladými číšníky, kteří zákazníky svým přístupem mnohdy pobaví, umí doporučit z nabídky a nejsou přehnaně vtíraví, což netvrdím, že by slečny byly :-) Jejich cheesecake je legendární, víno super, miluji jejich polévky, kuchyně prostě na jedničku... Co bych ale vytkla, je to, že stoly jsou hodně blízko u sebe a hostům tak chybí trocha soukromí. Poslouchat rodinné trable paní, která sedí přes uličku, kolikrát prostě nechcete.

Poděkujte uživateli Míša P.
Recenzováno: 19. července 2017

laOliva využívám především na oběd.
Pestré a vždy chuťově výborné denní menu, cenově akceptovatelné.
Vstřícná obsluha.
Možnost venkovního posezení.
Opakovaná návštěva, proto doporučuji.

Poděkujte uživateli jest4er.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo laOliva, si také prohlíželi

Už jste navštívili laOliva? Sdílejte své zkušenosti!