“Večeře ”
Recenze laOliva

laOliva
Recenzováno: 15. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Prostředí skvělé, jídlo výborné. Celý dojem trochu pokazil servis, od kterého jsem očekával v této restauraci více.

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli Lukáš B.

Recenzováno: 3. března 2018

Velice jsem byl spokojen jak s obsluhou tak s večerním menu. Pokrm byl velmi chutný a velmi lákavý už na pohled.

Datum návštěvy: listopad 2017
Poděkujte uživateli Martin B.
Recenzováno: 5. února 2018

žádný dobrý den, žádné vlídné uvítání...při našem příchodu u vstupu žádná obsluha...za 5 minut ovšem u nás u stolu nasupený číšník s arogantním výrazem a otázkou,,máte rezervaci,,? copak jsem Apač???kvalita jídla nic moc, výběr o půl 2 odpoledne téměř žádný. objednané víno na stole po 13 minutách:-( rádoby exklusiv,ale ve skutečnosti bída třená s nouzí za velké peníze

Datum návštěvy: prosinec 2017
Poděkujte uživateli Joseededeposito.
Recenzováno: 14. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Předem domluveni rezervace, vše bezproblémové, ochotna obsluha, pan číšník umí navrhovat chutné řešení-nevtirave příjemný, nebi všude, příprava desertu stolu byla perfektní, jen tak dal, neumí to všichni - lidsky přístup, jídlo bylo připraven hezky, chutné a pitvě dostatečně. Rad se přijdu najíst znova :) a doporučuji.

Datum návštěvy: prosinec 2017
Poděkujte uživateli MarkMcMahoon.
Recenzováno: 2. prosince 2017

Jedna z nejlepších restaurací v Jíhlavě a okolí. Neformální prostředí, dřevěné stoly stylizované do italského prostředí. Obsluha výborná, všímající si hostů, i v době naprosto plné restaurace. Jídlo velmi chutné, pití rovněž. Problémem by mohla být pro někoho porce, zvláště u dezertů a příloh, která by přeci jen mohla být o trochu větší. Ale ono to je stůl od stolu a jídlo od jídla. Záleží asi na štěstí a výběru. Obzvláště při cenách na úrovni lepší pražské restaurace. Každopádně však lze doproučit i jako chuťový zážitek a byla by škoda při pobytu v Jihlavě minout.

Datum návštěvy: říjen 2017
Poděkujte uživateli mis27.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo laOliva, si také prohlíželi

Už jste navštívili laOliva? Sdílejte své zkušenosti!