Fara Rancirov
Penzion Willa(Jihlava)
  • Snídaně v ceně
Penzion Dena(Jihlava)
Recenzováno: 30. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Byla jsem zde na školení a vše bylo na jedničku. Vynikající kuchyně, milý a ochotný personál. Navštívila jsem i wellness a krásně jsem si po celém dni odpočinula. Pokoj byl sice menší, ale útulný a čistý. Doporučuji.

Datum pobytu: listopad 2017, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Jana N.
Recenzováno: 29. listopadu 2017

Na hotelu jsme byly v půlce listopadu 2017. Celkově hodnotím hotel trochu rozporuplně.Kolem hotelu včetně recepce a restaurace je vše v pořádku . Náš pokoj mi ale dojem trochu pokazil . Vybavení starší , skvrny na prostěradlech a koberci mě trochu sebralo náladu.

• Datum pobytu: listopad 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Oldřich K.
Recenzováno: 28. listopadu 2017

Krásný relax, kdy jsme mohli hodit starosti za hlavu. Výborné jídlo a ochotný personál. Wellness paráda ale mohla by zde být vířivka. Určitě doporučíme a někdy se vrátíme pokud možno. Karel Trávníček a rodina.

• Datum pobytu: listopad 2017, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli venx2017.
Recenzováno: 6. listopadu 2017

Vynikajici kuchyně , obsluha, ochota a kvalita jídel. Vynikající Tatarak , který byl stále doplňován a nejen tatarak, k pití tři druhy vín , piva a poctive dzusy. Pokoj utulny, čistý. Wellness pro nenáročné. Lyra oddělení , kde jsou 4 pokoje pohromadě s halou, kde se dá posedět s přáteli, kde je piano, krb a knihovna nemá chybu a vše stylove. Rada se sem s přáteli vrátím na jaře, kdy bude příroda v okolí zase jinak zajímavá než na podzim.

Datum pobytu: listopad 2017, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Kateřina K.
Recenzováno: 24. září 2017

Příjmeně strávený víkend. Kuchyně a personál skvělý. Hotel jako takový příjemný, ale je potřeba říci, že chvílemi jde vidět, že je trochu za zenitem. To platí především o wellness. Jinak lze naprosto v klidu doporučit.

Datum pobytu: září 2017, cestoval(a) s rodinou
1  Poděkujte uživateli Daniela T.