Recenzováno: 5. listopadu 2016

Hotel je cítit odpadem pravděpodobně od čističky na bazén, praští vás to hned v recepci ale hotel je jinak čistý. Pokoje mají hodně staré postele, není rozdíl mezi přistýlkou a postelí, matrace proleželé. Lehátka u bazénu v katastrofálním stavu, hodně proleželá tlačí vás, takže na opalování nic moc, lidi to řešili tím, že si na ně dávali nafukovačky. Na bazén nesvítí slunce tak je jen pro otužilce. Jídlo průměrné a dostatek všeho. Na pokoji klimatizace nefunkční na stížnost reakce, že systém nestíhá, venkovní teplota byla kolem 26 C. Na první pláži ve velkém probíhá rekonstrukce, těžká technika. Druhá pláž asi 300m dál hezká.

Tip ohledně pokoje: Pokojem s výhledem do ulice se vyhnete rachotu hudby.
Datum pobytu: říjen 2016
6  Poděkujte uživateli RuzenaKiezlerova.
Recenzováno: 28. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Hotel je blízko letiště, ale letadla nijak neruší . Pokoje jsou čisté a úklid je každý den. Prostředí hotelu příjemné, personál velice ochotný. Jídlo chutné, dost se opakuje. Bazény jsou čisté, ráno trochu boj o lehátka :) Na střeše jsou 2 whirpool, ale voda je studená. Pak jeden menší bazének a brouzdaliště. Super relaxace a zde nahoře jsou lehátka k mání bez problému. Moře cca 5 minut chůze. Wifi zdarma, ale funguje nejlépe kolem recepce . Celkový dojem moc dobrý. V podstatě nemám co bych vytkla.

Datum pobytu: srpen 2016
7  Poděkujte uživateli Iveta B.
Recenzováno: 14. června 2016

Hotel krásný, čistý nadstandardní 3 hvězdičkový hotel. Příjemný personál, vychází ve všem vstříc. Jídlo výborné po celý den i snack vynikající. Hotel je trošku dále od pláže, ale pěknou procházkou dojdete do centra, k pláži nebo na autobus. Hotel doporučuji!

Tip ohledně pokoje: Všechny pokoje s výhledem na bazén jsou velice pěkné.
Datum pobytu: leden 2016
9  Poděkujte uživateli laila1590.
Recenzováno: 26. října 2015

Cestovali jsme v páru - skvělá dovolená, bez chyby! Hotel přátelský , čistý, vše fungovalo. Nejlepší bylo jídlo :-))) Pláž kousek, všude bary a obchody, od hotelu vše blízko. Půjčili jsme si auto a projeli ostrov. Krása. Rádi se někdy vrátíme :-)

Datum pobytu: říjen 2015
7  Poděkujte uživateli Anna P.
AbigailMandujano, Public Relations Manager v zařízení Hotel Costa Caleta, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. ledna 2016

Dear Mrs. Anna,

Thank you so much for sharing this wonderful review, regarding your stay in Hotel Costa Caleta.

We are truly delighted to read that you had a super holiday. Our staff will be more than happy to receive your kind words about them, friendliness is one of the adjectives that define our service, and we are proud of it.

Our location in Caleta de Fuste, one of the biggest resorts is perfect for those who look for relaxation or enjoy the beach.

We hope you can give us the opportunity once again to welcome you back, as it will a great pleasure.

Yours sincerely,

Abigail Mandujano
Public Relations Responsible
Chatur Hotels & Resorts

Tato recenze byla přeložena z jazyka: Angličtina. Zobrazit originál
Recenzováno: 22. června 2014 prostřednictvím mobilu

Právě jsem se odsud vrátil z týdenního pobytu.
Hotel je jen deset minut jízdy od letiště, rozhodli jsme se vzít si taxi za 12 euro na jednu cestu, je to mnohem levnější než transfer za 60 liber, který nám nabídli.
Všichni zaměstnanci nám připadali přátelští a ochotní. Jídlo bylo trochu loterie, doporučuji chodit do jídelny brzy nebo jíst pizzu, burgery a hranolky, které se servírují odpoledne jako svačina.
Ano, za WiFi musíte zaplatit, ale 7 euro na 24 hodin znamená 24 hodin použití, takže když ji po používání vypnete, vydrží vám několik dní.
Terasa na střeše byla hezká. Dobře umístěná. Hotel by mohl být lepší, ale nenechte se odradit negativními recenzemi.

1  Poděkujte uživateli Martin1810.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v Angličtina dne www.tripadvisor.co.uk. Zobrazit originál