Recenzováno: 22. února 2019

Všechno absolutně super. Poloha hotelu je skvělá, k pláži je to kousek cca 400 m - písečná pláž s pozvolným vstupem do vody a slunečníky za poplatek, blízko je i promenáda, prakticky hned za rohem. V těsné blízkosti hotelu jsou restaurace i supermarket. Pokoj byl docela malý pro 4 osoby - dvě dospělé osoby a dvě děti, místa tam moc k pohybu nebylo. Po třech dnech jsme díky poruše přívodu vody dostaly pokoj náhradní - větší se dvěma ložnicemi. Úklid byl pravidelný a vše v naprostém pořádku. Jídlo skvělé, řekl bych že bylo fakt z čeho vybírat. Spousta zeleniny a ovoce, maso různých druhů na všechny možné způsoby a samozřejmě ryby a plody moře. Prostředí hotelu velice příjemné včetně bazénů i těch na střeše. Ty na střeše jsme vzhledem k počasí nevyužili - studená voda. Lehátek dostatek u bazénů. O program se staraly skvělý animátoři. Velice oceňujeme česky mluvící recepční paní Gabrielu, vždy ochotně poradila a poskytla cenné informace. Personál hotelu vždy usmáty a velice přátelský. Určitě doporučuju pro pobyt s dětma. Na hotelu je velké množství aktivit, které je možné využít v případě nepříznivého počasí - minigolf, stolní tenis, posilovna, velká hala - tělocvična, ...

Datum pobytu: únor 2019
Poděkujte uživateli Peter H.
Chatur H, Director de Relaciones Públicas v zařízení Hotel Costa Caleta, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. února 2019

Važení hosté,
děkujeme mnohokráte za čas, který jste si našli, aby jste nám mohli napsat tato nádherna a pozitivni slova.
Jsme nesmírne rádi, že se Vám u nás líbilo.
Vaši spokojenost samozřejmě budeme tlumočit celému našemu personálu, obzvláště týmu animátorů.
Je nám potešením, že naše recepční paní Gabriela byla nápomocna a poskytla Vám zajímavé a důležité informace.
Ješte jednou děkujeme za všechna Vaše doporučení a tešíme se brzskou schledanou při Vaší opětovné návštěvě v našem hotelu Chatur Costa Caleta.

Recenzováno: 30. ledna 2019

Ubytování, destinace, personál i jídlo bylo naprosto v pořádku. Spokojenost po všech stránkách. Jídla nadbytek, obsluha velmi vstřícná, zábava každý večer. Možnost služeb a cestování. Info v českém jazyce.

Datum pobytu: leden 2019
Poděkujte uživateli Safari24607433032.
Chatur H, Director de Relaciones Públicas v zařízení Hotel Costa Caleta, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 31. ledna 2019

Vážení zákazníci,
Děkujeme, že jste sdíleli své pozitivní komentáře prostřednictvím služby Tripadvisor.
Doufáme, že se brzy vrátíte a přivítáme vás a teplá služba, kterou nabízíme našim zákazníkům.
Pozdrav srdečný.

Recenzováno: 18. ledna 2019

Hotel se nachází v prostředí, kde je kousek do města i k moři. Přístup recepční paní Gabriely byl milý a příjemný a vždy ochotně poradila. Pokoje čisté, uklizené, jídlo vynikající. U bazénu lehátka, která si nemusíte hned po probuzení rezervovat. U moře lehátka za poplatek. Pláže krásné, velké, jemný písek. Tento ostrov je malebný a hlavně překrásné pláže doporučuji půjčit auto a celý jej procestovat.

Datum pobytu: leden 2019
Poděkujte uživateli sariana27.
Chatur H, Director de Relaciones Públicas v zařízení Hotel Costa Caleta, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 19. ledna 2019

Szanowny gość,
Jest to zawsze Wielka przyjemność czytać Opinie takie jak Twoja i cieszymy się, że cieszył się Hotel, usługi, aw szczególności nasze czyste pomieszczenie i centralne położenie, jak opisano.
Będziemy dzielić się swoimi komentarzami z naszym zespołem, specjalnie z Gabriela, który będzie bardziej niż szczęśliwy, aby go otrzymać.
Mamy nadzieję, że mamy okazję powitać Cię z powrotem szybko i Dziękuję jeszcze raz.
Pozdrawiam serdecznie,

Recenzováno: 13. ledna 2019

Hotel malý a čistý, personál ochotný. Jídlo vynikající, velký výběr. Lehátka u bazénu volná. Hlavně chválíme milou a ochotnou paní recepční Gabrielu. Jediná hovoří česky. Hotel je blízko pláže. Atlantik studený, koupání v prosinci jen pro otužilce.

Datum pobytu: prosinec 2018
Poděkujte uživateli lepikovaj.
Chatur H, Subdirectora v zařízení Hotel Costa Caleta, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. ledna 2019

Vážení zákazníci hotelu Chatur Hotels & Resorts,

Děkujeme vám za váš komentář a za skvělé skóre.
Pozdrav od zaměstnanců, zejména z Gabriela.

Recenzováno: 11. listopadu 2018

Krásný, čisťounký hotel na skvělém místě, kousíček od pláže i nákupů, výborné jídlo..
První hotel kde jsem zažila volná lehátka u bazénu kdykoliv během dne..nevím čím to bylo, zda jich měli tolik nebo přísně dodržovali čím jinde jen vyhrožují-že po 30min vám seberou osušku pokud nejste poblíž svého místa. Sice jsme tam nechodili, ale líbilo se mi to !! Další bazén a vířivka i na střeše hotelu odkud byl fantastický výhled.
Všude čepovačky s pitím, kávou, pivem..nikde žádné fronty, nikdo neřešil zda si čepujete do kelímku nebo láhve, všichni se usmívali a makali..jen jste vkročili do jídelny už se vás ujali a řešili a připravili stůl pokud nebyl žádný volný..Byla jsem na Kanárech popáté a tohle je první hotel kam bych se ráda vrátila, cítila jsem se tam opravdu příjemně a nikdo nerozlišoval z které jste země..Děkuji všem zaměstnancům hotelu-děláte to dobře !!

Tip ohledně pokoje: Ve 3 patře s výhledem směr oceán - krásný klid, nebyl slyšet žádný tragický hluk z hotelu a okolí
Datum pobytu: říjen 2018
Poděkujte uživateli Zdena B.
Chatur H, Director de Relaciones Públicas v zařízení Hotel Costa Caleta, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. listopadu 2018

Vážení hosté,
Děkuji moc za zpětnou vazbu po vašem nedávném pobytu v hotelu Costa Caleta a zdůraznit tak mnoho pozitivních zážitků.
Opravdu oceňujeme vaše cenné připomínky a rádi se dozvíte, že jste si užili každý okamžik svého pobytu u nás.
To je druh zkušeností, pro kterou pracujeme; vaše komentáře jsou tou nejlepší odměnou pro naši obětavou práci.
Nemůžeme se dočkat, až vás opět přivítáme na 2019.
Pozdravy z Fuerteventura