Kamari Beach
Č. 3 z 7 zařízení v kategorii aktivity – Kamari
Pláže

Pláže v tomto letovisku jsou z černých oblázků a vstup do moře je strmý. Skoro nevhodný pro děti... přečíst další informace

Recenzováno: 27. září 2019
Ladislav B
Praha, Česká republika
Prostě kamari

Recenzováno: 24. března 2019
janagrcs
Praha, Česká republika

Recenzováno: 8. října 2019 prostřednictvím mobilu

Fajn pláž, pokud chcete lehátka a servis, máte ho mít, pokud ne, rovněž není problém. Na konci sezóny skvělé vylidnena.

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli janagrcs.
Recenzováno: 27. září 2019

Pláže v tomto letovisku jsou z černých oblázků a vstup do moře je strmý. Skoro nevhodný pro děti bez dozoru.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli Ladislav B.
Recenzováno: 24. března 2019 prostřednictvím mobilu

Prostě nádhera bez lehátek a davu lidi. Jedno z mála míst, kde v tuto roční dobu zas az tak moc nefouka. Skvělé místo pro odpočinek po návštěvě Zodochozu či acient thiry. Na promenádě se opravdu všude pracuje, aby vše bylo připravené na sezónu. Na namesticku jsou otevřené krámky i restaurace, takže hlady neumrete

Datum zážitku: březen 2019
Poděkujte uživateli janagrcs.
Recenzováno: 31. října 2018

Bydleli jsme kousek od této pláže, kde bylo dost místa pro každého, za objednávku občerstvení lehátka na celý den. Krásné koupání, moře čisté a teplé. U pláže jedna taverna vedle druhé, prostě super místo. A pro nás milovníky letadel jsme si užívali přílet každého letadla, letiště je cca 2 km od pláže. Nejen pláž, ale celé Kamari je úžasné místo, tak, jako celé Santorini.

Datum zážitku: září 2018
Poděkujte uživateli junasovast.
Recenzováno: 3. října 2018

Bydleli jsme v hotýlku v Kamari a pláž jsme měli daleko asi 100 m. Pláž je plná lehátek, o místo není nouze a je lemována tavernami a restauracemi, které nabízejí nespočet nejen řeckých lahůdek. Když chcete klid, tak je možno jít dále od skály směrem k letišti a pláž máte téměř sami pro sebe. Doporučujeme ale boty do vody, jelikož pláž je oblázková. Moře je krásně čisté a teploučké.

Datum zážitku: srpen 2018
1  Poděkujte uživateli Paula H.