Chcete-li znát dostupnost, kontaktujte poskytovatele ubytování.
Jsou dostupné podobné hotely.
Zobrazit vše
Recenzováno: 5. srpna 2020

Nyní pobývám v tomto hotelu.Nejdříve nás ubytovali přes ulici do vedlejší budovy. Na pokoj jsme po příjezdu čekali 3 hod. Pokoj byl zřejmě nově zrekonstruovaný,v koupelně byla cítit malta,netekla voda ve sprše. Na pokoji jsem si setřela povrchy desinfekčními ubrousky a nestačila jsem se divit,kolik na nich bylo špíny. V době Covidu?? Pokoj nám tedy vyměnili.V okolí je poměrně dost hotelů zavřených. Náš hotel se zdá být plný. Bazén malý,hlava na hlavě.Prázdná lehátka se hledají hůře. Na jídlo se tvoří dlouhé fronty, jídlo i talíře vám musí podávat zaměstnanci, kterých je pár.Nikoho nebaví čekat dlouho ve frontě, než vás pustí do jídelny. A fronty jsou i v jídelně na pokrmy. Jídlo průměrné. Vše vynahrazuje pláž, moře teplé. Pro děti ideální. Kousek dál, kde se líhnou želvy, jsou naplavené chaluhy..nestíhají je odklízet.

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli Naďa H.
Recenzováno: 2. srpna 2020

Hotel je prostorný a vcelku udržovaný. Prostory v nultém poschodí špinavé, až děsivé. Pokoj byl prostorný, čistý, moderní. Bazén byl super. Lekátek u bazénu i u moře dostatek. Nefungovala nám karta k pokoji, dostali jsme klíč. K jídlu velmi málo masa. Jídlo bylo stále stejné. Úklid bohužel jednou za 3 dny. Voda z kohoutku není pitná - žádnou ale např. v lahvi nedostanete. Personál vstřícný a snaživý.

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli zuzankak2020.
Recenzováno: 13. července 2020

Hotel jsme navštívili s rodinou jako úplně první hosté po otevření Řecka turistům po karanténě. Díky tomu bylo na hotelu málo lidí. Lehátek spoustu volných jak u bazénu, tak na pláži. První 3 dny bylo všude, i ve městě opravdu prázdno a více méně vše zavřeno, ale postupně během dovolené se to začalo rozjíždět. Musím vyzdvihnout personál hotelu, který se snažil, i přes všechna omezení, pravidla a nařízení, postarat se o nás co nejlépe. Všichni zaměstnanci se pohybovali po hotelu pouze v rouškách či štítech. Jídlo jsme si nemohli nabírat sami, ale obsluhoval nás personál. Místa v restauraci bylo dostatek, takže dodržovat rozestupy nebylo těžké. Spíš se potom tvořila fronta u jídelny, jak lidí přibývalo a obsluha nestíhala. Výběr jídel nebyl nijak ohromující, ale cokoli jsme ochutnali bylo vynikající!!!Od předkrmů, přes hlavní jídlo až po dezerty.
V podstatě celý den v baru u bazénu bylo k dispozici občerstvení: hamburgry, hotdogy, sandwiche, pizza, nějaký řecký slaný koláč a hlavně kopečková zmrzlina a samozřejmě pití.
Pokoje jsme měli 2, jeden pro nás a druhý pro děti. Byly poměrně moderně zařízené, s balkonem a bočním výhledem na moře. Úklid s ohledem na covid probíhal jen 1x za 3 dny, aby uklízečky necouraly po pokojích. Nám to vyhovovalo.
Jinak na každém rohu byla desinfekce na ruce a po jídle okamžitě stůl desinfikovali.
Udělali jsme i nějaké výlety a všude se nám líbilo. Nikde žádní lidé, takže super. To se do jisté míry změní během prázdnin, až budou do země pouštět i turisty z Británie, Německa, Belgie...My byli na hotelu tak 65% Češi, 30% Poláci a po jedné rodince Francouzů, Bulharů, Slováků a z Ukrajiny.
Jediným mínusem dovolené bylo, že trvala jen týden!

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli Zuzana B.
Recenzováno: 20. srpna 2019

Ahoj všichni. V hotelu Poseidon jsme trávili dovolenou od 1.8. - 12.8.2019 a náramně jsme si ji užili. 4 dny z dovolené jsme měli vypůjčené auto a tak jsme cestovali ostrovem křížem krážem:) Byli to krásné dny plné zážitků. S hotelem a nabízenými službami jsme byli nadmíru spokojeni. Velké díky patří milému a úsměvavému personálu, který od rána do noci kmital jako hodinky. Obdivuji s jakým pracovním nasazením fungovali. Od úsměvavých, nápomocných a sympatických recepčních, které nám vyšli vstříc i s výměnou pokoje z důvodu nefungující klimatizace, přes uklízečky, díky kterým jsme měli vždy pěkně uklizeno a pokoj voňavý až po výborný servis v jídelně/kuchyni. Co se týče přístupu personálu k hostům, nemám jedinou výtku. Je fajn se po výletech vracet tam, kde je na vás každý milý :-). Stravování na jedničku, velký palec nahoru zaslouží kuchaři....tak dlouho jsem si nepochutnal. Těm vzkazuji opravdu velké díky. Jídla jsou výborná, velký výběr, ze kterého si každý přijde na své. Velmi musím pochválit bohatý snack bar, na kterém si můžete připravit chutné hamburgery (ty byly mňam mňam), hotdogy, kávičku, horkou čokoládu, různé tousty........a vynikající zmrzlinu Algida do kornoutku. Jezdíme k moři skoro každý rok a ještě jsme se nesetkali s tak bohatým snack barem, na kterém si člověk může dát do pupíku mezi obědem a večeří :-) Takže rozhodně v tomto hotelu mít hlad nebudete. Ještě teď cca týden po návratu se nám stýská po personálu, jídle, krásném prostředí a po upřímných milých úsměvech personálu od srdce :). Hotel se nachází u krásné cca 6 km dlouhé pláže s jemným pískem a pozvolným vstupem do vody. Zcela ideální místo pro rodiny s dětmi. Moře je dlouho mělké a na kamínky v moři nenarazíte. Naopak při troše štěstí při šnorchlování uvidítě mořské želvy :-) Na pláž navazuje želví pláž Kalamaki, kterou využívají jako jednu z několika dalších pláží chráněné mořské želvy Careta Careta jako hnízdiště. Každé hnízdo s nakladenými vajíčky je ohraničené dřevěnou ohrádkou a je moc hezké se procházet po pláži, kde tam někde v písku vzniká nový život želviček. Na tuto pláž jsme chodívali, když jsme si chtěli trochu odpočinout od každodenního ruchu. Je plná mušliček a lze po ní dojít (cca 20 min. chůze) až na místo, kde Vám nad hlavami přistávají letadla, protože hned za ní se nachází dráha mezinárodního letiště, což je pěkné zpestření. Pláž před hotelem je veřejná, slunečníky a lehátka za poplatek 6Euro/den. Lze však využít slunečníky a lehátka na trávníku před pláží zdarma. Zde jedna výtka a to, že jsou vemi brzy ráno již všechny slunečníky a lehátka blíže k pláží zabraná, což je bohužel dáno hustotou hotelových komplexů v Laganasu obecně (hotelový komplex nelze nafouknout do šířky) A druhá výtka je problém s nespolehlivým mobilním internetem, který nám dost komplikoval plánování výletů dopředu (jednou Internet jde podruhé skoro vůbec), ale to není problém hotelu, ale obecně Zakynthosu (potvrdila nám to i delegátka). V porovnání s našimi předchozími pobyty u moře v tomto hotelu byly slabší animační večery pro dospělé. Doporučujeme řecký večer a fakír, to si nenechte ujít. Zato minidisco pro děti nemělo chybu :). Vedla sympatická česká animátorka Monča, u které bylo vidět, že ji práce baví a dělá ji srdcem :-). Na Zakynthos se určitě ještě vrátíme a tento hotel rozhodně doporučujeme. Bylo hezké, že se s námi paní na recepci hezky rozloučila s podáním ruky.....bylo to milé. Do stejného hotelu bychom znovu vrátili :-)

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli PaulDii.
Recenzováno: 14. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

V hotelu jsme strávili úžasných 12 dní, výměna pokoje z přízemí úplně bez problémů. Pokoj i koupelna čisté, strava výborná, veliký výběr, velmi hodnotíme pool snack - hamburgery, hoddogy,ovoce, neomezená zmrzlina do kornoutků. Večer se animátoři snaží o večerní program/nejhezčí řecký večer a fakír a ohnivá show. Mila animátorka Monča byla v dětském koutku a každý večer mini disco pro děti.

Veškerý personál úsměvavy, milý a snaživý. Neustále uklízí celý areál. Na recepci děvčata vždy se vším pomohla a vyšla vstříc. Kladně hodnotíme i lunch box/pokud jedete na výlet dostaneme svačinu s sebou. Pití, ovoce, obložené tousty. Velmi chutné.

Hotel má krásnou zahradu s palmami se slunečníky zdarma, na pláži 6 eur/komplet. Pláž je nádherná, písčitá s mušlemi.More čisté a dlouho mělké. Dovolenou jsme si užili na % i želvičky jsme viděli.
Doporučujeme si půjčit auto a ostrov si projet. Zakynthos je nádherný a je škoda zůstat jen u hotelu. Výlety přes CK jsou zbytečně drahé, nedoporučujeme.
Přeji vám, abyste si hotel Poseidon i dovolenou na Zakynthosu užili jako my. Jsme celkem nároční a do tohoto hotelu bychom se určitě vrátili.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli 59lucieh.