Sands Beach Resort
158 US$
Upozornění na slevy! 21 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 21 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 199 US$/noc.

Analyzujeme ceny za 60denní období a porovnáváme Váš výběr s průměrnými cenami srovnatelných pobytů, abychom Vám zajistili tu nejlepší možnou nabídku.

172 US$
152 US$
  • Restaurace
Los Zocos Club Resort(Costa Teguise)
223 US$
122 US$
Hotels.com
Upozornění na slevy! 30 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 30 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 175 US$/noc.

184 US$
175 US$
154 US$
170 US$
154 US$
120 US$
104 US$
Upozornění na slevy! 19 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 19 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 129 US$/noc.

El Guarapo Apartments(Costa Teguise)
110 US$
105 US$
Orbitz.com
  • Wi-Fi zdarma
BlueBay Lanzarote(Costa Teguise)
222 US$
216 US$
  • Bazén
HD Beach Resort(Costa Teguise)
363 US$
  • Wi-Fi zdarma
Tato recenze byla přeložena z jazyka: Angličtina. Zobrazit originál
Recenzováno: 24. června 2014

S přítelem jsme uprostřed června strávili týden v těchto vynikajících apartmánech v Plaza Verde, kde je olympijský bazén, a milovali jsme to tam. Na recepci nás přivítali s otevřenou náručí, náš apartmán byl velice prostorný, se spoustou úložného místa a slušně vybavenou kuchyní. Bylo skvělé mít opravdovou dvojitou postel místo dvou samostatných stlačených dohromady (jako to většinou bývá)! Nicméně, hodila by se utěrka v kuchyni (všude, kde jsme byli, ji obvykle měli).

Mějte na paměti, že tento resort se hodně zaměřuje na rodiny s dětmi, takže děti jsou všude - v Plaza Verde ovšem žádné děti nebyly, to byl spíš úsek pro dospělé (což se nám líbilo). Po přečtení té spousty recenzí před odjezdem (abychom věděli, co čekat, což by měl udělat každý) jsme byli se Sands Beach moc spokojeni. Restaurace podává i fantastickou snídani (po prvním vyzkoušení jsme se sem prostě museli vracet), místní bar je trochu dražší, ale to je zkrátka cena za pohodlí. Mám pocit, že bych měla zmínit i to, jak skvělá a ochotná byla Inma na recepci, vždy jste jí tam našli a ona si zase vždycky našla čas na každého, kdo potřeboval s něčím pomoct, byla zkrátka úžasná!

Do laguny a Mai Tai baru jsme se moc nepodívali, protože všude kolem byli děti. Za zmínku stojí i to, že jestli hledáte dobrou večeři (s pořádným jídlem), je jedno místo vedle Bodega y Marcelo baru na hlavní části Costa Teguise, které se jmenuje Nud d'Naplun - majitel je Ital a tak mají pravé čerstvé italské jídlo... Za více než příjemnou cenu je tak skvělé, že jsme nemohli objevit, že jsme našli takový poklad!

6  Poděkujte uživateli Greta_KJ.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v Angličtina dne www.tripadvisor.ie. Zobrazit originál
SandsBeachLanzarote, Public Relations Manager v zařízení Sands Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. června 2014

Thank you for your review.

Plaza Verde with its 25m X 8 lane pool is an oasis of tranquility.

We are delighted you enjoyed your holiday and the facilities of our hotel. Our big breakfasts are legendary at Sands Beach Resort. We have a huge selection to suit everyones taste in breakfast: Everyone should try our breakfast at least once!!!

We thank you for your kind comments and we will pass your comments to Inma.

Thank you again for taking the time to write the review and we look forward to seeing you again at Sands Beach Resort.

Recenzováno: dnes

Recenzováno: před 4 dny

Datum pobytu: květen 2018
SandsBeachLanzarote, Public Relations Manager v zařízení Sands Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: včera

Recenzováno: před 5 dny prostřednictvím mobilu

Recenzováno: před 5 dny prostřednictvím mobilu