Recenzováno: 2. července 2017

Hotel čistý, pokoje jsou situovány směrem na Atlantik, denní úklid včetně ručníků, oceán na koupání super, dcera 5 let se nechtěla hnout od animátorek těm tři hvězdičky a velký dík. Jídlo skvělé a mnoho druhů, každý si vybere, např. k snídani sekt a po večeři čokoládová fontána. Delegát podal veškeré informace vše vysvětlil v nouzi byl na telefonu. Možnosti výletů, já využil poznávání ostrova a projížďky na katamaranu ( delfíni ) vše k mé spokojenosti. Klient C.K. Fischer.

• Datum pobytu: červen 2017, cestoval(a) s rodinou
5  Poděkujte uživateli marekpendl.
Recenzováno: 20. března 2017

Ubytovani prumerne , denne uklid, vymena osusek. Velika vyhoda nedaleke plaze u Atlantickeho oceanu, hotelovy resort je vybaven velikou jidelnou a nekolika bary, bazeny uprostred komplexu, detskym bazenem a I hristem, tenisove kurty, minigolf, sauna

• Datum pobytu: březen 2017, cestoval(a) sólo
3  Poděkujte uživateli Zdenka K.
Recenzováno: 5. března 2017

Hotelu není co vytknout, všichni se starají o pohodlí turistů, animátoři byli příjemní, určitě je velké plus, že nebyl hotel naplněný, byl zde klid. Pláže má Fuerteventura opravdu ze všech Kanárských ostrovů nejkrásnější, Cofete mě naprosto ohromila, villa Winter působí záhadně v pouštní krajině. Byla to jedna z našich nejkrásnějších dovolených, určitě se vrátíme. Měli jsme strach v lednu z počasí, ale bylo příjemných 24 st. Děkujeme za krásnou dovolenou.

• Datum pobytu: leden 2017, cestoval(a) s rodinou
3  Poděkujte uživateli monikaking.
Recenzováno: 17. listopadu 2016

Hotel je kousek od moře, je zrekonstruovaný a velmi čistý, služby jsou na dobré úrovni, všichni se na vás usmívají a vše se řeší s klidem, jediné mínus bylo, že nám v koupelně přestalo svítit světlo a až do našeho odjezdu ho nepřišli opravit (odjížděli jsme další den, tak asi proto). Jídla bylo spousty, od zeleniny, ovoce, přes velké množství zákusků, byly tam čokoládové fontány, každý den byla nějaká ryba, byly tam hodně krevety a slávky, tuňák a taky kuřata i kachna. Každý večer ve velkém baru v 21.30 začínal nějaký program a až do 23 hodin bylo pití pro all-inclusive zdarma. V listopadu bylo moře cca 22 stupňů a teplota vzduchu 25 - 27 stupňů. Bylo to na koupání ale i na vycházky a tůry, bylo příjemně teplo, ale nepotili jsme se ani v pravé poledne. Byly jsme v Costa Calmě a kousek za městem (12 km) byla ZOO s botanickou zahradou, určitě doporučuji, vstup včetně autobusu 33 eur dospělí a děti 4-11 let 19,50 eur. Určitě doporučuji, velký zážitek i za ty peníze. Delegát od Fisheru nám zajistil vypůjčení auta, pronájem od 33 eur na den a každý další den je sleva, zapůjčení bylo bez problémů, žádná kauce, muselo se zase dotankovat do plné nádrže (cena benzínu je 24 - 28 Kč/l) jen jsme podepsali jeden papír a hotovo. Na ostrově není příliš hustá doprava je to spíše pohoda a relax, na dálnici jsme potkali auto občas. Stojí za to poznat na ostrově i zapadlá místa a malé vesničky. Dovolená to byla nádherná a rádi se tam vrátíme.

• Datum pobytu: listopad 2016, cestoval(a) v páru
5  Poděkujte uživateli _vasek_koutecky.
Recenzováno: 15. srpna 2016

Shodli jsme se, že to byla jedna z nejlepších dovolených. Hotel byl po rekonstrukci, vše čisté a zářící novotou. Velmi příjemný personál a velmi ochotný. Všichni se stále usmívají, což zlepší prožitek na dovolené. Na hotelu nedoporučuji připlácet si za WiFi, je velice pomalá, někdy se nedalo vůbec připojit, což je dáno velkým počtem hostů. Trezor na pokoji je dobrá věc, ale nesmí dojít k výpadku elektřiny, potom se trezor zablokuje a musí přijít technik odemknout (stalo se nám dvakrát). Pozor bar na pláži nepatří do all inclusive a je dost drahý.

• Datum pobytu: červen 2016, cestoval(a) s rodinou
10  Poděkujte uživateli Jarda S.