“Vítečná INDICKÁ restaurace ”
Recenze Golden India

Golden India
Popis: Jídlo s sebou, Rezervace, Sezení, K dispozici dětské stoličky, Podává alkohol, Víno a pivo, Přijímá karty Mastercard, Přijímá karty Visa, Wi-Fi zdarma, Donáška, Možnost parkování, Široká nabídka baru
Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Všem moc doporučuji , byl to opravdu zážitek ,který vykouzlil indický kuchař s opravdu s fantastickou pestrostí chutí .

Poděkujte uživateli 435tomasm.

Recenzováno: 10. října 2019

Objednali jsme si voucher pro dva, který zahrnoval desert, hlavní jídlo i polévku a nemůžeme si stěžovat. Rozmanité a chutné jídlo a hlavně moc pěkná porce, z který se i jako docela slušný jedlík mohu najíst dosyta. Obsluha trošku zmatená ale jinak ok :) Určitě navštívit

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Thearisis.
Recenzováno: 27. srpna 2019

Všechno, co jsme ochutnali bylo vynikající. Předkrm i hlavní jídlo. Restaurace mimo centrum města, ale stojí za to zajít a ochutnat.

Poděkujte uživateli Mlsoty.
Recenzováno: 13. března 2019

Vyzkoušel jsem šiškebab v několika indických restaurací po České republice a zde mi chutnal suverénně nejvíce. Určo zajdu znovu.

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli stredocekysotous.
Recenzováno: 23. ledna 2019

Na návštěvu jsem se těšil, že objevím v Kolíně novou indickou restauraci. Polední "vegetariánská Masala" chutnala jako zelenina s omáčkou s náznakem indické chuti, ale spíše se podobala české omáčce. Porce zeleniny s omáčkou malá. Rýže byla sice také nudné chuti, ale dobře připravená, ani ne syrová, ani převařená.
Obsluha nehovoří česky, respektive velmi špatně.
Ceny jsou myslím dost vysoké - zejména pokud přihlédnu k nevalné chuti pokrmu, který jsem obdržel.
Chléb Nann byl také nudný, jakoby jej kuchař koupil v supermarketu a ohřál v troubě.
Tuto restauraci už dobrovolně zcela jistě .nenavštívím.

Datum návštěvy: leden 2019
1  Poděkujte uživateli Dan E.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Golden India, si také prohlíželi

Kolín, Středočeský kraj

Už jste navštívili Golden India? Sdílejte své zkušenosti!