Recenzováno: 13. července 2020

Strávili jsme zde třídenní wellness pobyt. Ubytování jsme měli v sudu. Lákalo nás zkusit něco netradičního. Určitě mohu doporučit, sudy jsou moc hezké a romantické. Na dlouhý pobyt je to asi moc malé (měli jsme menší variantu sudu), ale na dvě noci to byla hezká změna. Jen pokud bude moc teplé počasí, tak bude v sudu horko. My jsme měli počasí spíše deštivé a bylo to hezké.

Personál byl po celou dobu pobytu ochotný a příjemný. Pokaždé když jsme potkali pana provozního, tak se hned ptal zdali je vše v pořádku atp.

Jídlo bylo vynikající. Moc jsme si pochutnali na poctivých polévkách i hlavních chodech. Je možné, že výběr ze dvou jídel bude pro rozmazlené vege alternativní pošahance malý, ale my bychom si pokaždé dali klidně oba chody :-) .

Velké překvapení byl wellness. Měli jme privátní wellness který obsahoval profesionální vířivku, velký bazén a saunu (mají finskou i infra).

Během pobytu jsme měli ve vigvamu kino což bylo moc fajn. Zlatým hřebem pobytu byla řízená degustace vína s panem Beníškem. Vínu nerozumím, ale pan Beníšek je evidentně pojem na globální úrovni a o vínu umí hezky mluvit. Vzorky které nám připravil byly vynikající a rádi jsme si pár lahvinek koupili i domů.

Areál nabízí i bowling a další možnosti vyžití, k tomu jsme se ale bohužel nedostali.

Datum pobytu: červenec 2020
1  Poděkujte uživateli 704kamilp.
Recenzováno: 19. února 2020 prostřednictvím mobilu

Tento resort jsme navštívili na základě velké propagace, která nás zaujala, na víkendový oběd.

Prostředí restaurace působilo příjemně. Po usazení ke stolu obsluha přinesla menu, které se skládalo z jednoho předkrmu, jedné polévky a zhruba tak pěti jídel a dvou dezertu. Výběr popravdě nijaký.

Velké mínus a velký nedostatek byl v nápojovém lístku, který nebyl na stole a tak když se Vás obsluha zeptala co si dáte k pití, Vaše odpověď: “a co že vůbec máte?”

K předkrmu jsem si dali tatarák, který pro představu byl 3x na vidličku, chuťově průměrný, jemný.

Polévku měli gulášovou. Velice milé nás překvapila porce, ale nikoliv konzistence. Byl to spíše guláš po většině s tlustým masem.

K hlavnímu chodu jsme si dali například svíčkovou nebo panenku s fazolkami. “Svíčková” jak se prezentuje podnik, byl spíše guláš smíchaný s nějakou další omáčkou, kdy citron byl vyloženě kudnutý do “omáčky”, tak že k nepoužití. Panenka (konfitovaná)- první kousek částečně štavnatý, zbytek vysušený, osoleno, opepřeno, nic vím nic míň. Pokud se jedná o fazolky přesolené.

Na závěr jsme si dali sladkou čokoládovou tečku, které se nedalo nic vytknout.

Cenově přijatelné, obsluha bez problému. Člověk si většinou v restauraci dává jídla, které neumí tak dokonale připravit a věří, že kuchaři to dokážou připravit lépe. Zde ovšem zklamání. Nevím, zda-li byl špatný den kuchaře, ale po této zkušenosti bychom restauraci již nenavštívili.

Datum pobytu: únor 2020
Poděkujte uživateli _labuz_ni_cek.
Recenzováno: 1. ledna 2020

Náš celkový dojem z pobytu je dobrý. Byli jsme spokojeni s wellness i s bowlingem, pokoje čisté. Organizace pobytu dobrá, ale je tu i pár negativních věcí. Byli jsme trochu zklamáni hned první večeří (mohli jsme si vybrat ze dvou hlavních chodů) burger s trhaným kachním masem se kuchaři nějak nepovedl, ale zase to vylepšila polévka, která nám chutnala. Snídaně vcelku ucházející. Co musím vyzdvihnout je silvestrovské menu, které bylo vynikající, jen škoda, že některé chody nebyly příliš teplé, ale v tom množství hostů se to dá pochopit. Opravdu zklamaní jsme ale z obsluhy (zejména některé číšnice) při silvestrovském programu se nás nikdo skoro hodinu nezeptal, zda si dáme něco dalšího k pití, přitom číšnice několikrát prošly kolem našeho stolu a ani se na nás nepodívaly nebo stály u baru a povídaly si a o jejich výrazu ve tváři ani nehovořím... O vše jsme museli žádat nebo se připomenout. I u první večeře jsme si o pití museli říct. Další mínus vidím v opravdu tenkých zdech mezi pokoji, přes které je slyšet úplně vše, což píše v recenzích skoro každý, ale dalo se přežít. Pan provozní ochotný, pozorný, hned sjednával nápravu, když bylo něco špatně. Na některých věcech by chtělo zapracovat. Nebylo to špatné, ale příště asi někam jinam.

Datum pobytu: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli andreanY8646HO.
Recenzováno: 27. září 2019

tentokrát jsem zvolil zážitkové ubytování v sudovém apartmánu a byla to příjemná změna. Jedinou vadu toto ubytování na a to chybějící klimatizace, která by v letních měsících byla potřeba. Apartmány se nacházejí v jižní části takže celý den na sluníčku.

Tip ohledně pokoje: Pokoje v penzionu mají slabé stěny - je vše slyšet.
Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Ladislav B.
Recenzováno: 13. srpna 2019

Vigvam jsem navštívil v rámci teambuildingu. Prostor je velký, ale neskýtá žádné extra aktivity. Místnost ve velkém vigvamu mi navíc nepřišla moc praktická.

Co ale hodnotím velmi negativně, bylo chování obsluhy a majitele, které bylo neuvěřitelně arogantní a na všech bylo vidět, že je svou přítomností neuvěřitelně obtěžujeme. Naštěstí jsem byl ubytován v hlavní budově a nemusím hodnotit negativa bydlení ve vagonu.

Kdybych měl za ubytovování platit ceny uvedené na internetu, odjížděl bych z pobytu hodně smutný.

Datum pobytu: květen 2019
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
2  Poděkujte uživateli Josef R.