“Online objednávka”

Rybízák - vinárna Frýdek-Místek
Popis: Naše vinárna nabízí vnitřní i venkovní posezení. V pátky a soboty patří živé hudbě. Můžete u nás vyzkoušet největší škálu ovocných vín v Evropě, k tomu skvělé drinky a vždy i něco fantastického na zub.
Recenzováno: 19. října 2020

Bleskurychlé vyřízení objednávky, super cena. Neobjednáváme poprvé, opět spokojenost. Ceníme si toho, že věnují část peněz na charitu.

Poděkujte uživateli danielarV5665EO.

Recenzováno: 16. října 2020

Objednávka vyřízena bleskově. Ovocná vína jsem objednala už podruhé a opravdu mi moc chutnají. Hlava ani trochu nebolí :-) Obchod moc doporučuji!

Poděkujte uživateli 35lenkam.
Recenzováno: 14. října 2020

Objednávka bleskurychle vyřízená, kvalitně zabaleno, vyneseno až ke dveřím přepravní společností - co víc si přát. Objednali jsme s kolegyní a už se nemůžeme dočkat, až si na HomeOfficu budeme při poradách sdělovat zážitky ohledně chutí! :-) :-D Moc děkujeme!

Poděkujte uživateli 135veronikar.
Recenzováno: 7. října 2020 prostřednictvím mobilu

Objednávka bleskurychle vyřízena. Borůvčák jsme ještě neochutnali, je určený jako dárek, tak doufáme, že bude výborný jako hodnocení v recenzích.

Poděkujte uživateli jarkas2020.
Recenzováno: 4. října 2020 prostřednictvím mobilu

Za mě naprostá spokojenost .Už se moc těším až s kamarádkou budeme postupně ochutnávat.... Určitě jsem neobjednala naposled .

Poděkujte uživateli D6454UQlucieb.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Rybízák - vinárna Frýdek-Místek, si také prohlíželi

Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Rybízák - vinárna Frýdek-Místek? Sdílejte své zkušenosti!