Rybízák - vinárna Frýdek-Místek
Popis: Naše vinárna nabízí vnitřní i venkovní posezení. V pátky a soboty patří živé hudbě. Můžete u nás vyzkoušet největší škálu ovocných vín v Evropě, k tomu skvělé drinky a vždy i něco fantastického na zub.
Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Dobrý obchod, pokud jsou nějaké komplikace ochotně s vámi vše rychle vyřeší. Víno Jahoďák bylo vynikající.

Poděkujte uživateli Terysen.

1519100 recenzí

Rychlé dodání, zboží v pořádku a víno - dříve vyzkoušené a ... opět nezklamala chuť :) Už se těším na ochutnání Zombíňáku - halloweenský speciál

Poděkujte uživateli radom_rg940.
Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Musím říct, že s tímto obchodem jsem naprosto pokojená. Lahve mají úžasný design , balíček přišel velmi rychle a díky skvělému zabalení nebyl nijak poničen, určitě opět objednáme a děkujeme ☺️

Poděkujte uživateli 363s_rap.
Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Balíček dorazil vroce rychle, překvapilo doručení ve státní svátek! Velice příjemné a přišlo vhod. :-) Vínečka suprová, pochutnali jsme si. Rozhodně doporučuji!

Poděkujte uživateli crashid.

Objednával jsem již poněkolikáté a opět (jako vždy) plná spokojenost! Naprosto přehledný web, který je místy i vtipně koncipovaný ;-) produkty jsou vynikající kvality, web je přehledný, komunikace obchodu skvělá a dodání je vždy velmi rychlé a přesné!

Poděkujte uživateli Martin S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Rybízák - vinárna Frýdek-Místek, si také prohlíželi

Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Rybízák - vinárna Frýdek-Místek? Sdílejte své zkušenosti!