Recenzováno: 21. července 2018

Hotek jako takový čistý, personál slušný a ochotný, avšak dojem kazí jídlo - snídaně každý den téměř stejné, káva nepitelná, obědy a večeře velmi obdobné, co zbylo z oběda, bylo i k večeři. Nejčastěji dušené hov. maso, peč. kuře, těstoviny a rýže. Ovoce nezralé, kromě melounu. Víno taktéž nepitelné. Slušná pláž pouze v dojezdu shutle busu. Doporučila bych spíše lidem, kteří se jezdí do hotelu spíše jen vyspat a podnikají výlety. Na ty je hotel dobře lokalizován.

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli Vratislava K.
Recenzováno: 20. července 2018 prostřednictvím mobilu

Hotelový komplex jsme navštívili v sezóně. Pokoje byly skromně vybaveny, dvoulůžko odpovídalo 1 a půl lůžka. Pokud bychom byli korpulentnější, horko těžko bychom se tam vešli. Pokoje byly uklízeny 2x za celou dobu pobytu. Jedině, co se měnilo obden byly ručníky. Údajná pláž měla být 300m od hotelu. 300m od hotelu se nacházel pouze žabinec páchnoucí rybinou a plovoucími labutěmi. Opravdu nechutné. Za další tak kilometr se nacházela soukromá pláž cizího hotelu, kde jste se báli, že vás vyhodí. Moře špinavé, museli jsme scházet po schůdkách a ty byly tak velké, že i dospělí měli problém je sejít natož děti. Prostě hrůza. Na průměrnou pláž jsme se museli dopravovat linkovým autobusem za poplatek 1,70€ (jednosměrná jízdenka). Ještě jsem nezažila, abych si musela kupovat jízdenku na pláž, v zaplacené dovolené. Jídlo bylo dobré, ale Řekové jsou známí, že vaří dobře, akorát děti jedli jen hranolky a pizzu, protože jejich jídlo bylo na ne moc kořeněné. Celkový vzhled hotelu neodpovídal fotografiím. Hotel je oprýskaný a staře vybavený. Cena rozhodně neodpovídá “kvalitě”. Za cenu, co jsme zaplatili, jsme mohli být 14 dní u moře v Chorvatsku. Veliké zklamání!

Datum pobytu: červenec 2018
2  Poděkujte uživateli Kristýna M.
Recenzováno: 18. července 2018

Velké zklamání, pokoje byli uklízeny pouze jednou za celý pobyt, jidlo každý den skoro stejné a moře, které mělo být do 300 metrů od hotelu byl jen brčálník se spousty řas a také labutěmi. Museli jsme jít o dalších cca 300 metrů dál do cizího hotelového komplexu, kde nenajdete jediné volné lehátko a loupeže se v zakaleném moři, do kterého se lezlo po schodech, které byly tak vysoké, že jsme museli děti snášet. Děti se těšili na krásné čisté moře a byli velmi zklamaní. Krásná pláž byla asi 2 kilometry vzdáleném místě , kam musíte dojet autobusem. V okolí hotelu také není nic. Jediné, co bylo pěkné byl výlet lodí na Paxos a Antipaxos. Za mě velké zklamání, za ty peníze to rozhodně nestoji

Datum pobytu: červenec 2018
1  Poděkujte uživateli Petra B.
Recenzováno: 5. ledna 2018

Velice příjemný hotel. Personál byl super a vždy s úsměvem pomohl. Jídlo dobré, poměrně velký výběr, vždy super dochucené. Pokoje v pořádku, uklizené, lednička i varná konvice na pokoji za mě velká výhoda.
Okolní krajina i moře paráda. Navštivili jsme pláž u hotelu i mnoho okolních pláží např. Corcyra, Dassia. Hotel mohu doporučit je vhodný jak pro páry, tak i pro rodiny s dětmi.

Datum pobytu: srpen 2017
7  Poděkujte uživateli Tynka B.
Recenzováno: 29. prosince 2017

V tomto hotelu jsem byla s přítelem na dovolené.
Super personál, velký výběr dobrého jídla a zákusků.
Pokoje čisté, uklizené každý den.
Nejbližší pláž od hotelu je pár minut cesty. My jsme jezdili převážně na pláž Corcyra, která je od hotelu tak půl kilometru ale stojí za to :) ¨
Doporučuji navštívit restauraci Romeos, která je od hotelu kousek a vařím tam uplně božsky :)

Datum pobytu: září 2017
2  Poděkujte uživateli Michaela0205.