Recenzováno: 8. srpna 2018

Po příjezdu do tohoto hotelu jsme byli ubytovaný do pokoje, který byl vedle kuchyně kde byl velký zápach od plísně, nemožnost větrat a po ránu velký hluk z kuchyně. Po stížnosti nám byl přislíben pokoj do 12h, ale dostali jsme ho až po několikanásobným urgování na recepci v 15h. Strava bez nápadu ,každé ráno stejná nabídka - párečky bez chuti, volské oko, hemenex, slanina, sladké fazole, croissanty, různé nakrájené salámy a to vše rovnou ve třech boxech. Pečivo jednotvárné a často vybrané.
V rámci pobytu jsme využili jejich rádoby Řeckou restauraci . Byla to jedna velká katastrofa, jídlo pomalu stejné jako v jídelně s allinclusive. Hlavně si nedávejte pivo, číšník ho přinese z baru u hotelu a pak děla že je z restaurace a vy za něj pěkně zacalujete.

Kdo je zvyklý být stále na příjmu na telefonu, a má data a nebo spoléhá na wifi hotelu v lobbi, tak ať na to zapomene. Má zkušenost byla že jsem stále hledala signál. A to k mému překvapení i svých dat. Nabízí 2 možnosti připojení, a to ionian a park hotel. Nefunguje pořádně ani jedno. Ale jakmile jsme se vzdálili mimo hotel, najednou signál byl.
V nabídce udavají pláž přírodního charakteru 250m od hotelu. Po překonání 4proudové silnice se dostanete k pěknému smradlavému kačáku, opravdu velký humus. Jediná možnost je jet hotelovým autobusem na 3km vzdálenou pláž. Autobus tam jede bohužel jen 3x denně. My jsme jezdili linkovým autobusem na pláž Dassia a Ipsos.
V celém Korfu nemají vyřešené odpadky , strašný bordel.
Co můžeme pochválit že nám udržolali pokoj v čistotě a každý den jsme měli čisté ručníky i osušky. Personál se zrovna neusmívá, také celkem zklamání. To myslím např bar. Co se týče recepce, tam byl personál milý.
Celkově nás vše strašně zklamalo, ale pokud bysme hodnotili hotel který má 4hvězdy, tak bychom mu dali maximálně 2.

Poděkujte uživateli cistavlajka.
Recenzováno: 1. srpna 2018

Dovolená na Korfu jako taková byla krásná, určitě ostrov doporučujeme, je nádherně zelený. Doporučujeme výlet po ostrově.
Oblast Gouvia u hotelu Ionian Park je kromě čtyřproudé komunikace poměrně klidná.

Strava:
Balíček All-inclusive neobsahuje balenou vodu na pokojích ani nikde jinde, vše je pouze k dispozici u bazénového baru nebo v nápojových automatech v restauraci. Často ale místo nápoje je jen voda, nedoplňují je pravidelně. Bazénový bar má pouze jednorázové plastové kelímky - to tedy absolutně odsuzuji. Jídlo není variabilní, občas nebudete vědět, co si máte dát, protože je opravdu skoro pořád to samé. Žádné speciality. Snídaně pouze se základním výběrem - vajíčka, párečky, salám, plátkový sýr, müsli a nějaká pečená buchta.

Pláž:
Hotel nemá svojí vlastní pláž. Přímo přes silnici se dá dojít do zátoky, ale nazvala bych to spíše stojatým špinavým rybníkem. Nejbližší opravdu hezká pláž je Kerkyra Beach. Nebojte se ale na ni dojít, musí se projít přes zahradu hotelu Louis (opravdu hezká a je tu případně i plážový bar a lehátka zdarma, i když nemáte žádnou pásku na ruce, sprcha, vodní sporty) - cca 10 min od hotelu. Další je pak klasicky Gouvia beach - cca 15 min od hotelu nebo možnost použít hotelový bus. Zde je přístaviště jachet hned za rohem.

Pokoje:
Standardní vybavení - televize, fén, trezor za poplatek, rychlovarná konvice, klimatizace (přeji pevné nervy při spínání klimatizace, pokud budete otevírat balkonové dveře, senzory opravdu nereagují). Postel s přistýlkou je extrémně měkká. Balkon poměrně veliký. Doporučujeme hotelové pokoje s výhledem do zahrady k bazénu. Je zde totiž i hezký výhled na protilehlé kopce.
Pokoje se pravidelně uklízejí, čistota je dobrá, ale počítejte s tím, že hotel už není nejnovější a někde je to prostě znát.

Hotelový bazén:
Bazén je večer hezky osvícený - podél něj olivovníky a zahrada. Voda ale poměrně hodně chlorovaná. Sprcha přímo u bazénu chybí. Dětské brouzdaliště je k dispozici i s "vodopádem", jedna větší a jedna menší skluzavka. Dá se přesunout lehátka i na trávník v zahradě kolem bazénu. Nikdo s tím problém nemá.Funguje tu ale klasické rezervování si lehátek ručníky hned ráno.

Celkové shrnutí - příroda na Korfu je nádherná, doporučujeme navštívit ostrov jako takový. Určitě je nutné ale dobře vybírat místo Vašeho ubytování. Tento hotel není vhodný pro náročné klienty.

Tip ohledně pokoje: Pokoje určitě chtít směrem k bazénu, je zde krásný výhled na protilehlá pohoří a částečně i moře.
Poděkujte uživateli Luci1310.
Recenzováno: 27. července 2018

Naše dovolená zde byla mimo sezonu.Hotelový komplex určitě neodpovídá fotkám a ani kvalitě 4 hvězdám. Pokoje byli čisté a každý den kromě neděle nám uklízeli.Výhled z pokoje jsme měli strašný, přímo na skládku odpadů, která děsně zapáchala. Postel byla celá rozvrzaná, jinak pokoj celkem ok. Jídlo nám teda velice chutnalo i když se často opakovalo jedno a to samé ale bylo opravdu dobré.Jen ta káva ta se nedala pít vůbec.Za mě teda strašně silná.Bazén byl hezký a čistý.Bohužel z našeho sedmidenního pobytu jsme byli jen 2x u moře.Busem který jezdí od hotelu zdarma na pláž jsme byli jednou protože pak už nejezdil, ty zbylé dny. Tam bylo moře opravdu krásné a čisté. Ten rybník pod hotelem jakoby moře to bylo děs, mrtvý ryby no tam se nedalo vůbec koupat takže jsme pak jednou šli asi 20 minut pěšky s dítětem na jinou pláž a ta bylo taky celkem dobrá i když dceři se nejvíce líbilo u bazénu.A dětské hřiště které bylo na zahradě hotelu tak to byla katastrofa, celé rozlámané, zrezivělé no hrůza.Jinak pracovníci hotelu byli hodní a usměvavý. Za ty peníze co to stálo rozhodně ne!!!

Datum pobytu: červen 2018
Poděkujte uživateli Michaela P.
Recenzováno: 21. července 2018

Hotek jako takový čistý, personál slušný a ochotný, avšak dojem kazí jídlo - snídaně každý den téměř stejné, káva nepitelná, obědy a večeře velmi obdobné, co zbylo z oběda, bylo i k večeři. Nejčastěji dušené hov. maso, peč. kuře, těstoviny a rýže. Ovoce nezralé, kromě melounu. Víno taktéž nepitelné. Slušná pláž pouze v dojezdu shutle busu. Doporučila bych spíše lidem, kteří se jezdí do hotelu spíše jen vyspat a podnikají výlety. Na ty je hotel dobře lokalizován.

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli Vratislava K.
Recenzováno: 20. července 2018 prostřednictvím mobilu

Hotelový komplex jsme navštívili v sezóně. Pokoje byly skromně vybaveny, dvoulůžko odpovídalo 1 a půl lůžka. Pokud bychom byli korpulentnější, horko těžko bychom se tam vešli. Pokoje byly uklízeny 2x za celou dobu pobytu. Jedině, co se měnilo obden byly ručníky. Údajná pláž měla být 300m od hotelu. 300m od hotelu se nacházel pouze žabinec páchnoucí rybinou a plovoucími labutěmi. Opravdu nechutné. Za další tak kilometr se nacházela soukromá pláž cizího hotelu, kde jste se báli, že vás vyhodí. Moře špinavé, museli jsme scházet po schůdkách a ty byly tak velké, že i dospělí měli problém je sejít natož děti. Prostě hrůza. Na průměrnou pláž jsme se museli dopravovat linkovým autobusem za poplatek 1,70€ (jednosměrná jízdenka). Ještě jsem nezažila, abych si musela kupovat jízdenku na pláž, v zaplacené dovolené. Jídlo bylo dobré, ale Řekové jsou známí, že vaří dobře, akorát děti jedli jen hranolky a pizzu, protože jejich jídlo bylo na ne moc kořeněné. Celkový vzhled hotelu neodpovídal fotografiím. Hotel je oprýskaný a staře vybavený. Cena rozhodně neodpovídá “kvalitě”. Za cenu, co jsme zaplatili, jsme mohli být 14 dní u moře v Chorvatsku. Veliké zklamání!

Datum pobytu: červenec 2018
2  Poděkujte uživateli Kristýna M.