Recenzováno: 1. ledna 2020

Bohužel jsme si tento hotel objednávali 2x. První zrušen s Max8 v lednu 2019. Prosinec vyšel.Co se týče letu zase problém Exim nám nabídl Bussenis class,který pak zrušil a nabídl pouze Travel plus class. Rozdíl v ceně i pohodlí. Přesto jsme si užívali let lépe než clasic třída. Cestou tam jsme měli 2 mezipřistaní a to v Hurghadě a Zanzibaru.Zpět jen v Hurghadě. Všede jsme se zdrželi cca 1-1,5 hod.Pokud se tyče hotelu si myslím velmi dobré.Pouze cesta z letiště na hotel a zpět byla specifická. Poslední asi 40 min.byla cesta po tzv.tankodromu. Ještě asi 2 km odešel autobus.Oprava cca 2 hod. Alespoň jsme stihli večeří.

Tip ohledně pokoje: Pokoj jsme měli s výhledem do zahrady. Jinak si lze připlatit.
Datum pobytu: prosinec 2019
Poděkujte uživateli snytajiri.
Recenzováno: 28. listopadu 2019

Krásný, čistý hotel s nadmírou příjemným personálem a animatory. Jídlo výborné, bohaté co se výběru týče. Atmosféra celého resortu je super. Tři bazény se slanou vodou. Pláž každé ráno uklizena a když si najdete svého beachboye bude vás “chránit” i před dalšími co vám budou chtít něco také ukázat a nebo prodat. Nicméně jsou neškodní, spíš naopak velmi přátelští. Hned vedle pláže mají místní stánky, kde si můžete koupit cokoliv, za jakoukoliv cenu, kterou si usmlouváte a to platí se vším, od výletů, které cestovky nabízejí předražené po tuk tuk a jiné. Jíst i mimo hotel můžete, ale za mě doporučuji zas jen tam kde vám řeknou místní, že je to dobré.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli Mhanama.
Recenzováno: 18. listopadu 2019

Hotel a dobré úrovni, bohatá nabídka stravování, nádherná pláž, čisté teplé moře.
Výlety možné zakoupit u delegáta nebo a pláži nabízeny česky hovořícím Filipem. Zakoupili jsme si zájezd na safari u něj, sice jsme zaplatili méně, ale služby v porovnání s těmi, kdo si je zakoupili u delegáta, byly na nižší úrovni. Džípy byly staré a zrovna neměl čas nás doprovázet, tak jsme měli "anglicky" hovořícího průvodce, komunikace ale byla jen na základní úrovni.

Datum pobytu: březen 2019
Poděkujte uživateli Helena866.
Recenzováno: 2. září 2019

Velmi příjemný hotel. Velká zahrada, několik bazénů, jednoduché, ale čisté pokoje s verandou a ledničkou, denně 1/2 litru balené vody na pokoji. Personál hotelu je velmi vstřícný a od prvního okamžiku se snaží komunikovat česky. Velký výběr jídla, (měli vždy vynikající brambory na mnoho způsobů), těstoviny, ryby, zelenina, maso, ovoce, dezerty. Mimo hlavní jídla je k dispozici káva nebo čaj a drobné pečivo. V rezortu je také k dispozici minimarket a další obchody se suvenýry, fitness, masáže, herna a kurt na beachvolejbal. Každý den je mnoho animací, od výuky svahilštiny, přes jógu, kurzy vaření afrických jídel, až po večerní programy, různé beach party, masajské tance, animátoři jsou moc milí, zdraví v češtině, pamatují si jména, snaží se, aby se nikdo nenudil.

Jediná věc, která byla nepříjemná, jsou prodejci na pláži a v okolí hotelů, tzv. beach boys. Jsou neskutečně obtěžující, doslova fyzicky se na vás pověsí několik lidí, kteří vás někam táhnou nebo na vás rovnou navěsí různé suvenýry typu náramků, přívěsků atd., a poté za to vyžadují platbu a nedá se jich zbavit. Několikrát se nám stalo, že nám nevrátili nazpátek, odešli s penězi, že musí rozměnit a už se nevrátili. Oni nesmí chodit za plůtek, který odděluje pláž od hotelu, ale jakmile ten plůtek překročíte, abyste se dostali do vody, jsou na vás. Některé dny hotel hlídal, aby nesměli na pláž vůbec, ale jindy je hlídač nechával volně pohybovat. To samé je před hotelem na ulici. Nakonec to člověka dokáže otrávit natolik, že vůbec nevychází z rezortu ven a dny tráví u bazénu.

V hotelu se dají zakoupit různé výlety do okolí, nicméně jsou poměrně drahé. Doporučuji se obrátit na Philipa, se kterým jsme absolvovali jak safari, tak výlety do Gede a Marafy. Vše bez problémů, co jsme domluvili, to platilo, za velmi korektní cenu. Plná spokojenost! Philip komunikuje základní češtinou, kontaktujte ho buď osobně na pláži nebo přes facebook PippoPhilip KenyaSafari Dzombo, přes Whatsup +254 725 750699.

Datum pobytu: srpen 2019
2  Poděkujte uživateli Maggie M.
Recenzováno: 8. srpna 2019

Úžasná exotická dovolená v Keni :) jídlo perfektně připravené,milý personál,stylové pokoje v africkém stylu :).moře až na denní odliv a příliv super...člověk vidí tu mořskou nádheru na vlasni oči bez potápění. Animace jen v italštině,to nam ovšem nevadilo,mluvíme italský...výlety super,safari na 2dny,safari blu-vylet lodi,ostrov opic a výlet na ruiny...opravdu vše vynikající

Datum pobytu: leden 2019
Poděkujte uživateli DomRobi.