Recenzováno: 21. října 2019

Pěkný hotel, pohodlná postel, čisto, vhodné i s dětmi nebo domácími mazlíčky. V klidné lokalitě, do centra kousek, parkování zdarma. Servírka i číšník naprosto bez zájmu o hosta, což kompenzovala opravdu skvělá recepční.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli zjel.
Recenzováno: 10. června 2019

V obdobi festivalu Dotkni se Pisku bylo takrka nemozne sehnat v Písku volnou postel. Jsem moc rada ze se jedna nasla zrovna U Kaplicky. Veskery personal byl naprosto vyjimecny svoji ochotou a vstricnosti a to i presto ze byl v hotelu opravdu srumec.

Tip ohledně pokoje: Jednoluzkovy pokoj s vyhledem do dvora byl naprosto v pohode.
Datum pobytu: červen 2019
  • Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli Pastorilko.
Recenzováno: 6. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

Po delší době jsme opět navštívili tento hotel v Písku.
Samotný hotel se nachází celkem blízko centra města s krátkou docházkovou dobou. Autem je snadno dostupný ze všech příjezdových cest do města.
Pokoje jsou příjemné, pohodlné, prostorné, slušně vybavené.
Co mě nejvíc potěšilo, je personál. Od recepční po obsluhu v restauraci vždy naprosto profesionální a s úsměvem. Sice úsměv nic nestojí, ale pro podnik neskutečná přidaná hodnota.
Za doporučení stojí i místní restaurace. Ať si dáte třeba jen snídani, nebo i večeři, určitě chybu neuděláte.
Pokud hledáte ubytování v Písku, vřele doporučuji ;-)

Datum pobytu: listopad 2018
Poděkujte uživateli Jinpu.
Recenzováno: 4. září 2018

Decentně zařízené pokoje, zázraky nečekejte, jedná se o starou gardu z éry listopadu89, jediné co hotel zachraňuje jsou snídaně a káva, která se podává v těch nejlepších hotelích. Výhodou je i příjemné parkování a dostupnost z hlavní komunikace.

Tip ohledně pokoje: pouze dojem a káva u snídaně
Datum pobytu: červenec 2018
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Michal H.
Recenzováno: 2. října 2017

Podělim se s vámi o prostředí,jídle,obsluze. Nejdříve prostředí čisté,klidné,příjemné.Jídlo je velice kvalitní,vždy teplé,čerstvě připravené,kdykoliv přijedete. Obsluha ochotná s usměvem a nikdy vás nesklamou při objednání dá se říct daji vám co vám na očích vidí. Určitě budete spokojeni,doporučuji.

Datum pobytu: září 2017
Poděkujte uživateli Jiří B.