“Kozel”

Kuchyně: Česká, Restaurace s výčepem
Vhodné pro: Místní kuchyně, Rodiny s dětmi
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 5. října 2020 prostřednictvím mobilu

Skvělá a příjemná obsluha :) Vynikající jídlo , pivo a dezert :) polední menu taky super :) určitě doporučuji:)

1  Poděkujte uživateli afronbrother.

Recenzováno: 24. září 2020 prostřednictvím mobilu

Skvělá jelení skýtá s karlovarský knedlíkem s perníkovou omáčkou. Nic tak dobrého jsem dlouho nejedla.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli 566v_rad.
Recenzováno: 17. září 2020 prostřednictvím mobilu

Fantazie slabé slovo. Naprosto skvělé jídlo, přijatelné ceny a obsluha, se kterou jsme se již dlouho nesetkali. Kdo navštíví Písek, měl by se najíst zde,hned u řeky, vedle kamenného mostu. Za nás TOP.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli Lidmila B.
Recenzováno: 31. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

velmi příjemná a rychlá obsluha(hlavně číšník Jaroušek), výborné jídlo, pěkné prostředí a pohodlné sezení

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli Ge0rgino.
Recenzováno: 30. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Skvělá profesionální obsluha, výtečné jídlo.
Velmi slušné ceny, pěkné prostředí, pivko jako křen. Určitě všem doporučuji tuto restiku navštívit.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli Pisek76.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kozlovna U Plechandy, si také prohlíželi

Písek, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Kozlovna U Plechandy? Sdílejte své zkušenosti!